+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1310
Latest: Frankset
New This Month: 3
New This Week: 3
New Today: 3
Stats
Total Posts: 182066
Total Topics: 5330
Most Online Today: 251
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 242
Total: 243

Autorius Tema: Bulka  (Skaityta 8034 kartus)

leitenantas

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 132
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Bulka
« Įrašytas: 2009.06.15-14:49:51 »
Iskepiau nauja bulkute...Viskas samadielna,isskyrus vamzdis,manometras ir zinoma optika.Daryta savo rankelem garaze,turiu tik mazikes tekinimo staklikes,bulgarke ir drele...Frezavimo darbai atlikti su tom paciom tekinimo staklikem.Vamzdis qb 79(kas mane nustebino,tai labai jau neblogas,kvailu atitrukimu nebuna,susaudau neblogiau kaip ,kad susaudydavau su air armsu-vamzdis kurio LW,tiesa Qb megsta 5.52,ar net 5.53 kulkeles,kas sako ,kad vamzdis laisvokas)Buoze raudonmedis bed tepiau riesutmedzio beicu,nes norejau tamsesnes spalvos.Manometras wika,yra reduktorius -95 barai,sureguliotas ant 40 arkliu,buvau pasiekes 50,bet tiek man nereikia,rezikas gavosi talpus tai iseina apie 85 suviai su 40arkliuku, greitis svyruoja +-1.5m/s toliau viskas matosi nuotraukose...
« Paskutinį kartą keitė: 2012.03.14-00:40:19 sukūrė Justasmaske »
Mano parašas...

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Bulka
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2009.06.15-17:03:02 »
Grazu , saunuolis tik netikiu, kad optikos tilteli irgi garaza padarei :)

leitenantas

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 132
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Bulka
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2009.06.15-19:56:14 »
Optikos tiltelis darytas irgi garaze is apvalaus strypo su tekinimo staklemis,is pirmo karto neisejo lygigreciai su vamzdziu,ziurejo desiniau ir neuzteko kliku,teko daryti kita...Reduktorius klasines sxemos,veikia puikiai.Manometras rodo 95 barus po reduktorini spaudima,reziko spaudima rodo uzpildymo stotele,ilgis apie 70cm,svoris bus apie 4 kg(man kaip sverianciam apie 100kg -nesunkus...)Tiksliu svorio, ilgio parametru nepasakysiu,nes yra garaze.
Mano parašas...

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Bulka
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2009.06.15-22:50:58 »
Puikiai padirbėta. Jeigu galima- plačiau apie vėdarus.

Nepyk, bet nei vienos normalios nuotraukos, tik išvartyti fragmentai.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

BenjaminN

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 605
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Bulka
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2009.06.16-01:47:09 »
Puikus bulkiukas,tik kazkaip pagal bendra vaizda ziurint rankena labai jau laiba atrodo.Paciam kaip 100kg sverianciam tai ir letena ne zemuogem skint turetu buti,kaip gula i ranka?
AR-2078A

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Bulka
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2009.06.16-12:47:05 »
Tikrai smagu, kad Lietuvoje  daromi vienas po kito PCP nuo "0". Ir leitenantas nebe pirmą kartą parodo gerą praktiką.
Manau, kad ateina laikas, kai gaminių yra pakankamai ir kritika turėtų darytis objektyvia- kad galėtume tobulėti.  Aš pats jaučiu, kad   neretai meluoju- su visai aikčioju "kaip gražu", nors norėtūsi pasakyti ir neigiamą nuomonę apie kai kurias detales. Aišku, purvais drabstytis nėra pagrindo ir  noro, tačiau išsakant nuomonę yra galimybė tobulinti. Manau, visiškai normalu, kad vienam nepatiks dizainas, kitam techniniai sprendimai atrodys nerimti, kitam spalva negraži- dėl to pykti nereikia.

Taigi, pasistengsiu pasakyti ką nors blogo apie šį kurinį:)
Buožė ir man užkliuvo. Rankena kūda, kažkokia dvimatė.
Nuleistukas savo išvaizda nieko gero nežada- viduje, spėju, koks nors supaprastintas variantas iš 2 detalių? Tikiuosi klystu.
Pasižiūrėjus atidžiau- jaučiasi dildė. Žinau, nes pats taip dirbu:) Bereikalo nelygiai užapvalinęs kantus.
O šiaip, nežiūrint iš arti, jeigu ne ta nevykusi rankena, daiktas atrodo tvarkingai ir išbaigtai.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Burbulas

  • Svečias
Re: Bulka
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2009.06.16-12:59:26 »
Saunuolis leitenantas :super:
Man uzkliuvo priekinis rezervuaro kamstis - paaiskinkit, kam ten tie du varztai (gal ir nevarztai :inno:) is priekio? kokia ju funkcija?

leitenantas

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 132
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Bulka
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2009.06.16-17:34:32 »
rankena kaip rankena,nuotraukose dabr ziuriu kad tikrai ilgoka atrodo,bet gyvai viskas normaliai,siaip is manes stalius tai...taburetes nepagaminciau,o del uzapvalintu krastu tai gi daryta be frezavimo stakliu, CNC stakliu taip pat neturiu...Sautuviukio ilgis 74cm ,svorio nezinau,neturiu svarstykliu.Savikaina gavosi apie 380lt be optikos,parametrai mexanizmu sakyciau nenusileidzia kokiam edgunui,nuleistukas su laisva eiga,minkstas ir nuspejamas,klapanas ir visa duziklio sistema panasiai kaip armso,tik mazinau mirtinus turius,idetas reduktorius 95 bar,su kuriais pasiekta 40 arkliu galia apie 85 suviams,su 120bar poreduktoriniu ispaudziau 50 arkliu,bet apsistojau ant 95 baru...Ant priekines probkes yra 2 varztukai,jais jei norima prisisuka spec atramike autocrowlingui,kad neisdauzyt stiklu.Moderis veikia puikiai,atrodo kad labai silpnai sauna,bet pamatuoji greiti ir nustembi...Del taiklumo tai nustebes,padarysiu qb 79 vamzdukam reklama,kaip kitaicu sakyciau per geri(megsta didesnio diametro kulkeles),sakyciau stovi auksciau nei ispanu gaminiai.Vienu zodziu esu patenkintas.Kolegos turi puikiu kurinuku,bet as skaitau jei veziot pas meistrus ir gamint detales,tai jau neapsimoka,gaunasi kaip ir ne visai tavo darytas ir savikaina jei apie 2000lt tai jau geriau dametus pirkt gamyklini aparata.Esu patenkintas-turejau menesi malonaus megstamo uzsiemimo ,turiu kazkelinta PCP...:)
Mano parašas...

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Bulka
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2009.06.16-21:26:44 »
Veiksme išbandyta? Koks didžiausias rezultatyvus atstumas?

Matai, kiti (pvz.: aš) jokių staklių neturi bet kostruoti vis tiek norisi, tad ir tenka detales užsakinėti. Nepsimoka.. Žinoma, apsimoka, kai šautuvą padovanoja ir dar šovinukų saują įpila:)


Kokius esi bandęs  ispaniškus vamzdžius? Aš pvz. cfxo vamzdžiu labai patenkintas, nors kaip ir visų- kanalas ne centre.

Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

vytasm

  • Svečias
Re: Bulka
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2009.06.16-22:40:50 »
 Kaip nustatei kad kanalas ne centre? Aš pvz. cfxo vamzdžiu labai patenkintas, ir kanalas centre. Tekinimo stakliu griebtuve musimo nepastebejau.


leitenantas

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 132
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Bulka
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2009.06.16-23:47:52 »
kanalas ne centre jokia problema-istatei tarp centru ir pratekinai.Pirmai bulkai kuria dariau donoras buvo gamo hunter 1250,vamzdis kaip vamzdis,tik stumiant kulkele labai jau nevienodai ji slydo,taip pat buvo reikalingas apipjaustymas is abieju galu po 2.5 cm(Labai sutrumpejo vamzdis),vidus vamzdzio labai nelygus,lyg su tarka praeita,nors buvo nuliovas,turejau cfx,tai tas pats panasiai buvo.Isvada paprasta-du gaminius vamzdukus turejau ir abu nekokybiski,nuomone apie juos bloga.QB79 nustebino,tik faske padailinau ir kulkos lizda perdariau.JSB 5.51 netiko, yra atitrukimu ir greitis 15m/s mazesnis,negavau 5.52 ar 5.53,manau atitrukymu nebutu.Su gamo pro hunter visai padoriai lekia,isbandyta jau 4 dezutes,pataikymas man labiausiai priklauso nuo vejo,siryt Klaipedoj praktiskai nebuvo, tai vos ne simtaprocentinis pataikymas i mano megstamus taikinukus...O siaip, soninis vejas labai itakoja gramine kulkele...
Mano parašas...

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Bulka
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2009.06.17-12:43:23 »
Kad nustatyti nereikia nei staklių- užtenka mano kreivos skies:) Tas tiesa- nedidelė problema, pas mane jis ir yra aptekintas pastačius ant centrų.


Apie CFXo vamzdį aš geros nuomonės. Jeigu eina su pačiu CFXu sušaudyti 5 šūvius į 15 mm iš 50 m, tai ko dar norėti. Ir ant  PCP jis mane džiugina. Beja- kanalai pas mane poliruoti.
O 5,5 CFX vamzdis vizualiai dar gražesnis, bet reikia pirma išbandyti.
Jo minusas- trumpas. Norint daugiau arklių Qb vamzdis pranašesnis.

Kokiais atstumais šaudai?



Citata
vytasm rašė:
Kaip nustatei kad kanalas ne centre? Aš pvz. cfxo vamzdžiu labai patenkintas, ir kanalas centre. Tekinimo stakliu griebtuve musimo nepastebejau.

Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

eziukas

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 110
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Bulka
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2009.06.18-22:45:33 »
klausimelis, kaip padaryt nuleistuka toi vietoi kaip pas tave ? as ziema galvoju pabandyt buoze isidrosti typhoonui nes labai jau jis ilgas, bet vis galvoju ir nesugalvoju kaip perkelt ta nueistuka i prieki? statyt kaskokia traukute ar ka ???
Mano parašas...

leitenantas

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 132
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Bulka
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2009.06.19-08:21:06 »
pati nuleistuka nekelk,padaryk nauja,o mexanizma nuleistuko palik ir ziurint kokia sistema,gali reiket traukes kuri stums,o gal but traukes, kuri trauks,cia priklauso nuo sautuvo.Siai bulkai padariau su 1mm storio troseliu,esu patenkintas,gavosi minkstas,su perspejimu nuleistukas.Gaminant bulka,perkelti nuleistuka,manau  maziausia problema...
Mano parašas...

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.05.01-18:42:08

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal