Forum > PCP

PCP reduktoriai

<< < (2/51) > >>

zalias7:


--- Citata ---sadlave rašė:
Detales,tikrai ira paprastos.Bet,surasti kas jas padarytu,ira labai ir labai sunkuas jau patylesiu apie tinkamu konusiniu saibu isigijima
--- Baigti citatą ---


Konusines/lekstines irgi dar neproblema. Pas rusus kiek daro puse "natekaet" t.y. stovint slegis po biski pakyla, puse normaliai ire niekaip nesupranta kodel. Ir kiek supratau tikras reduktoriu guru Valent'as atsisake juos daryt :(

sadlave:
Paprasta ir vienintele priezastis,nesandarus reduktoriaus voztuvas.Garazo salygomis,reduktoriaus nepadarysi.

jundar:
Puikiai viskas parašyta, Žalias7!
Dėl paskirties, tai gal tam pačiam Axsor ar Cyclone, o gal ir FX Typhoon.. 
Iš visos surašytos info lyg ir dvelkia šiokiu tokiu pesimizmu reduktoriaus efektyvumo atžvilgiu :) As visai "chainykas", tai man dar kilo klausimas. Sąvoka ORO PERDOZAVIMAS... Aš taip suprantu, kad tai oro perteklius, kuris išleidžiamas iš rezervuaro šūvio metu ir kuris jau negali įtakoti kulkos, nes ji jau būna palikusi vamzdį?
Kaip aš suprantu, bereduktorinėje sistemoje, oro kiekis kinta būtent dėl to, kad oro vožtuvas visada atidarinėjamas vienoda jėga, o kintančio(mažėjančio) slėgio rezervuare pasipriešinimo jėga "užtrenkia" atvertą vožtuvą vis lėčiau. Ir čia KLAUSIMAS - KURI PLATO DALIS IMLIAUSIA ORO PERDOZAVIMUI?
O del reduktoriaus, tai jei aš teisingai suprantu esmę, svarbiausiai yra parinkti kameros tūrį tokiu, kad oro kiekis, kaupiamas joje, butu optimalus kulkai "išspjauti" - ne per mažas, nes kulka ims lėtėti dar vamzdyje, ir ne per didelis, nes oras stumdys orą, kai vamzdis kulką jau seniai bus pamiršęs ...? :)
Ar yra dar kitų esminių niuansu, neleidžiančių turėti gražų plokščią plato su reduktoriumi?


--- Citata ---zalias7 rašė:
Abejoju ar kas pas mus gamino, pagal ideja nieko sudetingo, bet ...

Kokiam sautuvui noretum, bent jau pasakyk ?

--- Baigti citatą ---

Na tai taip, kad ten butu ir detale is vieno varzto, asmeniskai man jau butu per sudetinga - slankmaciu dar moku naudotis, o daugiau... eee .. :inno:


--- Citata ---sadlave rašė:
Detales,tikrai ira paprastos.BET,surasti kas jas padarytu,ira labai ir labai sunkuas jau patylesiu apie tinkamu konusiniu saibu isigijima
--- Baigti citatą ---

Tiesiog pamaniau, gal ju galima isigyti arba juos kas nors gamina masiskai gamykliskai, taciau kaip suprantu, cia specifinis dalykas...

sadlave:
Tai priklauso nuo to,kaip tu ta reduktoriu naudosi.Bandysi ikomponuoti i turima sautuva (nekeicent sautuvo isores) ar tiesiog perdarinesi sautuva is pagrindu.
Antru atveju,gali pritaikyti dazasvydzio reduktoriu.Ju ira labai platus pasirinkimas.Kaipkurios firmos,gamina net reguliuojamus.

jundar:
Kai sautuvas patinka savo isvaizda, zinama idealu butu visokiu modernizaciju neisleisti i sviesa, o dazasvydzio reduktoriai savo gabaritais niekaip "neisipaiso" i standartini saunyko vaizda? Kokie ten slegiai vaiksto? Sorry, mazai zinau :-[


--- Citata ---sadlave rašė:
Tai priklauso nuo to,kaip tu ta reduktoriu naudosi.Bandysi ikomponuoti i turima sautuva (nekeicent sautuvo isores) ar tiesiog perdarinesi sautuva is pagrindu.
Antru atveju,gali pritaikyti dazasvydzio reduktoriu.Ju ira labai platus pasirinkimas.Kaipkurios firmos,gamina net reguliuojamus.
--- Baigti citatą ---

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją