+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1310
Latest: Davidgak
New This Month: 3
New This Week: 3
New Today: 3
Stats
Total Posts: 182066
Total Topics: 5330
Most Online Today: 554
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 498
Total: 498

Autorius Tema: Logun Axor  (Skaityta 18785 kartus)

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Logun Axor
« Įrašytas: 2007.08.16-23:51:20 »
Sveiki,
Stai pabuvojau 08.05 pasaudyme, palaikiau rankose Logun Axor.. ir "uzkabino" jis mane :) Taciau kaip supratau, su gavimu Lietuvoje bus sunku.. :( Todel as pamasciau - o jeigu as ji nupirkciau USA ir bandyciau siustis pastu. Esu tai dares su foto technika, todel zinau muitines ir siuntimo proceduras, taciau manau, kad su orinuku gali kilti problemu. TODEL pamasciau, o jei ji imti ir parsisiusti dalimis??? Keliomis siuntomis siusti buoze, vamzdi, rezervuara ir panasiai... Tad KLAUSIMAS Logun Axor savininkams - ar sunkiai jis "isrenkamas" dalimis? Ar lengvai ardosi? Kokie MAX matmenys islieka isardzius dalimis? Padekite su info, pleaseee...! :)
« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.14-09:34:58 sukūrė xatabyc »
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

Lii

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1828
  • Karma: +11/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Klausimas Logun Axor savininkams
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2007.08.17-00:01:48 »

Citata
jundar rašė:
Sveiki,
Stai pabuvojau 08.05 pasaudyme, palaikiau rankose Logun Axor.. ir "uzkabino" jis mane :) Taciau kaip supratau, su gavimu Lietuvoje bus sunku.. :( Todel as pamasciau - o jeigu as ji nupirkciau USA ir bandyciau siustis pastu. Esu tai dares su foto technika, todel zinau muitines ir siuntimo proceduras, taciau manau, kad su orinuku gali kilti problemu. TODEL pamasciau, o jei ji imti ir parsisiusti dalimis??? Keliomis siuntomis siusti buoze, vamzdi, rezervuara ir panasiai... Tad KLAUSIMAS Logun Axor savininkams - ar sunkiai jis "isrenkamas" dalimis? Ar lengvai ardosi? Kokie MAX matmenys islieka isardzius dalimis? Padekite su info, pleaseee...! :)



Kreipkis i Hunter13, manau atsiras lengvesniu keliu nei is USA
Jūs nesakykit ką man daryti, aš nesakysiu kur Jums eiti..

Modesto333

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 999
  • Karma: +1/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Klausimas Logun Axor savininkams
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2007.08.17-00:09:45 »
Manyciau del ardymo,tai dauguma pcp turi ardytis lengvai.Man asmeniskai monsoon'a buvo paprasciau isardyti,nei cxf'a.Aiksu papirtis daro savo.
Mano parašas...

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: Klausimas Logun Axor savininkams
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2007.08.17-00:15:51 »
Kazkaip klausiau, bet lyg ir supratau, kad perspektyvoje nelabai nusimato... :(
Tiesa sakant, pasituses po interneta maciau neblogu ir kitokiu PCP  - Daystate,Falcon, Air Arms sautuveliu, tik kad gyvu tikriausiai nelabai Lietuvoje kas turi, kad paciupineti... O Logun Axor maciau gyva, tiesa neturiu atminties vardams, tai dabar niekaip nebeatrenku, ar pas Girininka, ar pas Zalias7... velnias, nepamenu :question:

Citata
Lii rašė:

jundar rašė:
Sveiki,
Stai pabuvojau 08.05 pasaudyme, palaikiau rankose Logun Axor.. ir "uzkabino" jis mane :) Taciau kaip supratau, su gavimu Lietuvoje bus sunku.. :( Todel as pamasciau - o jeigu as ji nupirkciau USA ir bandyciau siustis pastu. Esu tai dares su foto technika, todel zinau muitines ir siuntimo proceduras, taciau manau, kad su orinuku gali kilti problemu. TODEL pamasciau, o jei ji imti ir parsisiusti dalimis??? Keliomis siuntomis siusti buoze, vamzdi, rezervuara ir panasiai... Tad KLAUSIMAS Logun Axor savininkams - ar sunkiai jis "isrenkamas" dalimis? Ar lengvai ardosi? Kokie MAX matmenys islieka isardzius dalimis? Padekite su info, pleaseee...! :)


Kreipkis i Hunter13, manau atsiras lengvesniu keliu nei is USA


Na, as kai savo Gamo CF30 isardes sudeti bandziau, nagus smagiai spyruokle susispaudziau. Nepakartojamas jausmas - dar dabar saldu burnoj pasidaro atsiminus :)

Citata
modesto333 rašė:
Manyciau del ardymo,tai dauguma pcp turi ardytis lengvai.Man asmeniskai monsoon'a buvo paprasciau isardyti,nei cxf'a.Aiksu papirtis daro savo.
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Klausimas Logun Axor savininkams
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2007.08.17-00:24:10 »
Logun Axsort ir pas mane ir pas Girininka, keliom smulkmenom skiriasi.
Isardzius lieka rezervuaras/voztuvo/laikiklis/udarnikas -67 cm
vamzdis -55cm, ir dastumejo dezute-16 cm, na ir kelios smulkios dalys. Siustys geriau ne ish USAS o ish EU, cia bent muitines netikrina (lyktai :) ) , arba ish anglijos prasyt , kad kas su busikais parsiustu. Na arba pas Hunter13.

Jei galvoji Logun Axsor ir nori su magazinu , gal usakinek Logun Solo, paskui susikeisim, ash kaip tai link vienasuvio linkstu, visitek daugiau varzybose zadu dalyvaut, a magazina po sovini det ir  traukyt kaip tai nestovi. Vienu zodziu galimybe yra, nors iki galo pats neapsisprendes :

Modesto333

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 999
  • Karma: +1/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Klausimas Logun Axor savininkams
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2007.08.17-00:31:33 »
jundar-jei galvoji siustis is Anglijos,del busiko galiu padeti,draugelis kiekviena savaite vazineja.
Mano parašas...

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: Klausimas Logun Axor savininkams
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2007.08.17-00:36:08 »
Didelis aciu uz info! Sutinku, kad is EU greiciausiai problemu butu maziau, taciau neturiu europoj jokiu kontaktu, o USA yra giminaiciu, kurios gerai pakalbinus gal ir prikalbinsiu varztus pasukineti. Siaip, pati ideja ir pas mane dar tik under construction stadijoje... Nors tempti gumos nemegstu - tik kaip tycia babkes uzsaldytos - FX Monsoon dezeje pirkejo tebelaukia,o pasaudyti norisi kuo greiciau ;)

Del pasiulymo su Logun Solo klausimas taip pat svarstytinas.

Citata
zalias7 rašė:
Logun Axsort ir pas mane ir pas Girininka, keliom smulkmenom skiriasi.
Isardzius lieka rezervuaras/voztuvo/laikiklis/udarnikas -67 cm
vamzdis -55cm, ir dastumejo dezute-16 cm, na ir kelios smulkios dalys. Siustys geriau ne ish USAS o ish EU, cia bent muitines netikrina (lyktai :) ) , arba ish anglijos prasyt , kad kas su busikais parsiustu. Na arba pas Hunter13.

Jei galvoji Logun Axsor ir nori su magazinu , gal usakinek Logun Solo, paskui susikeisim, ash kaip tai link vienasuvio linkstu, visitek daugiau varzybose zadu dalyvaut, a magazina po sovini det ir  traukyt kaip tai nestovi. Vienu zodziu galimybe yra, nors iki galo pats neapsisprendes :


Butu saunu! As pasitampysiu po internetinius shopus ir paziuresiu situacija. O bus'u vezant tai gal ir ardyti neprireiktu?

Citata
modesto333 rašė:
jundar-jei galvoji siustis is Anglijos,del busiko galiu padeti,draugelis kiekviena savaite vazineja.
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

Modesto333

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 999
  • Karma: +1/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Klausimas Logun Axor savininkams
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2007.08.17-00:45:39 »
Ar reiks isardyti,ar ne? Nezinau,cia jau su juo paciu reik sneketi.
Citata
jundar rašė:
Butu saunu! As pasitampysiu po internetinius shopus ir paziuresiu situacija. O bus'u vezant tai gal ir ardyti neprireiktu?

modesto333 rašė:
jundar-jei galvoji siustis is Anglijos,del busiko galiu padeti,draugelis kiekviena savaite vazineja.
Mano parašas...

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: Klausimas Logun Axor savininkams
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2007.08.17-01:22:03 »
Butu saunu su juo pasikalbeti, paderinti si klausima, suzinoti jo "ikainius" ir panasiai.
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Klausimas Logun Axor savininkams
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2007.08.17-01:23:45 »
Pamirsau, buoze 79cm . :)

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: Klausimas Logun Axor savininkams
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2007.08.17-01:30:53 »
Velnias, detales nemazos. Nors su buoze, manau problemu butu maziausia - juk be likusiu detaliu tai tik isformuoto medzio gabalas :)

Citata
zalias7 rašė:
Pamirsau, buoze 79cm . :)
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

Grnnk

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Įrašai: 246
  • Karma: +0/-0
  • gerai arba nieko.
    • Žiūrėti profilį
Re: Klausimas Logun Axor savininkams
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2007.08.17-07:20:59 »

Čia Audrius patenkino savo vaikišką aistrą pažiūrėti kas viduj.
Viskas taip paprasta, net lauko sąlygom.

http://s193.photobucket.com/albums/z109/vybard/Logun/
Laikas pasiklysti...

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: Klausimas Logun Axor savininkams
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2007.08.17-09:36:55 »
O, ziuriu ir nuleistukas atskirai guli. Manau, jei ta nuleistuka nera sunku atskirti nuo sistemos, tai siunciamas vamzdzio gabalas net po rentgeno spinduliais (jei kazkas tas siuntas persviecia, visgi siuntimas Air pastu.. ) nebutu panasus i ginkla  daugiau i santechnini mazga. ;) Neblogai!

O beje, ar cia tavo asmeninis sautuvelis isardytas ir nufotkintas?

Citata
Girininkas rašė:

Čia Audrius patenkino savo vaikišką aistrą pažiūrėti kas viduj.
Viskas taip paprasta, net lauko sąlygom.

http://s193.photobucket.com/albums/z109/vybard/Logun/


Gal as klystu, bet is fotkiu susidare ispudis, kad kulkos idejimas pas paminetus modelius ne is patogiuju. As pats pas mane esanti Monsoon bandziau uztaisineti po kulkele, be apkabos, tai igudziu reikia ;) Kazkur inete maciau kazkokiam PCP modeliui pritaikyma - kaladele su grioveliu - paguldai i grioveli kulka ir daug lengviau ja istumi i vamzdi...
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

autukas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1615
  • Karma: +6/-0
  • Steyr LG110FTC; NS Diamond 10-50x60; FWB lp80
    • Žiūrėti profilį
Re: Klausimas Logun Axor savininkams
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2007.08.17-09:59:32 »
Citata
jundar rašė:
Gal as klystu, bet is fotkiu susidare ispudis, kad kulkos idejimas pas paminetus modelius ne is patogiuju. As pats pas mane esanti Monsoon bandziau uztaisineti po kulkele, be apkabos, tai igudziu reikia ;) Kazkur inete maciau kazkokiam PCP modeliui pritaikyma - kaladele su grioveliu - paguldai i grioveli kulka ir daug lengviau ja istumi i vamzdi...


o kam to reikia, juk yra magazinai. nebent jei magazinu neleidzia varzybu taisykles. fx typhoon yra vienasuvis ir T12 su magazinu

Man dzin - aš dėl kitų.

Grnnk

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Įrašai: 246
  • Karma: +0/-0
  • gerai arba nieko.
    • Žiūrėti profilį
Re: Klausimas Logun Axor savininkams
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2007.08.17-13:20:50 »

O beje, ar cia tavo asmeninis sautuvelis isardytas ir nufotkintas?

Mano.
Tik nusisukau lašinių atsikąsti ir... Murka pasidarbavo.
Laikas pasiklysti...

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.05.01-18:42:08

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal