+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1315
Latest: Viza_eapr
New This Month: 8
New This Week: 7
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182070
Total Topics: 5332
Most Online Today: 140
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 108
Total: 108

Apklausa

Uz reklama airguns.lt puslapije imti optika ar pinigus ?

Imti optika,  sukompletavus dar sautuveli, duoti naudotis naujokams
5 (18.5%)
Imti pinigais
22 (81.5%)

Viso balsavusių narių: 24

Balsavimas baigtas: 2012.08.15-22:40:09

Autorius Tema: Reikia kolektyvo nuomones  (Skaityta 34936 kartus)

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Re: Reikia kolektyvo nuomones
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2012.08.02-18:31:04 »
O ko jus prie tu nuolaidu taip prisirisat. Ka tik toj vienoj parduotuvej zadat viska pirkti. Gal kas geriau pasiulys. Tegul prekybininkai nuolaidas taiko jei pirkeju nori. Cia suprantu eina kalba apie reklamos vietos pardavima..... Optika kad klubui dovanoja uz reklama gerai, o toliau klubui butu naudingiau piniginis paremimas.... Na mano tokia nuomone. O kad mes cia nuolaidas norim tureti nemanau kad bus daug naudos. Cia tik pavieniam ir epizodiskai.....
 As buciau uz optika ir finansine parama klubui.
« Paskutinį kartą keitė: 2012.08.02-23:31:12 sukūrė Ikaras »
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Re: Reikia kolektyvo nuomones
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2012.08.02-23:19:32 »
pritariu Ikarui,komplekta naujokams ,bet neskolinti i namus o pasaudyti per varzybas tiktai,arba sveciamas.

nuolaidos ,nuolaidos visur akcijos nuolaidos  :nea: ,na nusipirks keli bet tikrai nepirks desimtimis tu optiku  ,nedaug HFT begioja su tokiom optikom ,man pakanka ir uz 120lt optikos,nepakanka laiko treniruotems  :beer:

P.S.net ir labai labai sustros optikos tikrai nepades braliukus apsaudyt
« Paskutinį kartą keitė: 2012.08.02-23:21:27 sukūrė jonas_m »

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Reikia kolektyvo nuomones
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2012.08.03-09:10:39 »
Vienu zodziu, jamam optika ir bandysim rinkt komlekta naujokam, a jei labai kam reiks, bus galima geram zmogui ir paskolint. :)

autostop

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1355
  • Karma: +38/-57
  • JPŠK Klubas
    • Žiūrėti profilį
Re: Reikia kolektyvo nuomones
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2012.08.03-09:14:53 »
parduokit ir uz ta suma nupirksit eko klases sautuva su optika ir netik.ir tegu saudo.
In life there's nothing to help you,but your hands and you own head..
Hatsan 125 ex..
CFX 2 ex..
FX Typhoon ex..
QB-79 deluxe ex..
Hatsan at44-10w ex..
STEYR LG110 HP ex :(

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Reikia kolektyvo nuomones
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2012.08.03-09:22:05 »
Zmones prisiipirke "eko" kitaicu ir pasaude, paskui sako: pneumatika sh..as nieko pataikyt neina ... :)

salle

  • Svečias
Re: Reikia kolektyvo nuomones
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2012.08.05-11:57:30 »
Aš aišku tos optikos rankose neturėsiu bet jei dalyvaučiau aktyviau tai pasisakyčiau prieš dalinima :) Visų pirma tai aš nežinau ar žmogus kuris negali ar neturi galimybės įsigyti optiką pasirašinės popierius kad jis atsakingas už 1000lt optiką :) aš bent nepasirašinėčiau bijodamas kad kas tai optikai nenutiks (pvz netinkamai naudojant ar kažkas panašaus). Antras dalykas, vienas saugos kitas nesaugos, ko pasekoje prasidės priekaištavimai - daviau gerą gražini išmetamą :) Geriausia būtų piniginė parama, kurią gali išleisti taip pat inventoriui (šaudyklos) ir kuriuo galės naudotis visi. Arba nuolaidas ilgam laikui.

Pritariu šiam pasisakymui.
Dar galėtume pasikalbėt su tais verslininkais, kad savo parduotuvėlėje sportinio šaudymo inventoriaus lentyną padarytų, va tai būtų tikrai nauda. O tai nueini pas medžiotojus ir siūlo visokias nesamones, to ano neturi ir t.t.
Ir aišku būtų gerai, kad su nuolaidomis galėtume iš jų pirkti.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Reikia kolektyvo nuomones
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2012.08.07-10:12:34 »
Imsim optika, nes nuolaidas paemus ir dar visiems klubams orinukas (orinukas apmoka airguns.lt islaikyma) praras lesas, kurias butu galima panaudoti, orinuko labui. 

Sukomplektavus su laiku komplekta sautuvelis-optika, orinukas manau galetu paskolinti naujokams , kad ir kitu klubu organizuojamose varzybose, naujokai visiems reikalingi ir traukti zmones is pogrindzio sventas visu klubu reikalas :)

Jei vistik imti nuolaidas ir dar visiems klubams, tada matyt reiktu paprasyti, kad orinuko nariams kitu klubu organizuojamose varzybose irgi butu suteiktos nuolaidos starto mokesciui, manau taip butu teisinga, bet man tai nelabai realu :)

Palaukiam dar savaite, gal dar kas ka pasiulys :)
« Paskutinį kartą keitė: 2012.08.07-10:15:33 sukūrė zalias7 »

xatabyc

  • Svečias
Re: Reikia kolektyvo nuomones
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2012.08.07-22:39:19 »

Jei vistik imti nuolaidas ir dar visiems klubams, tada matyt reiktu paprasyti, kad orinuko nariams kitu klubu organizuojamose varzybose irgi butu suteiktos nuolaidos starto mokesciui, manau taip butu teisinga

idomiai cia..., o as visada galvojau, kad airguns.lt vienija visu klubu/asociaciju narius.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Reikia kolektyvo nuomones
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2012.08.07-23:18:10 »
xatabyc kiek galima tiek vienijam, tik kaskaip nelabai vienijasi  :D

Ir ka dabar man siulai kaip orinuko vadovui ? atsisakyti pinigu us reklama ar optikos kuria gaus orinukas tam, kad lftsa narys galetu nusipirkti optika su nuolaida ? .

Idomumo delei gali pasidometi kiek lftsa nariu planuotu/noretu metu begije nusipirkti optika is mineto puslapio (RSŠA gal irgi prasiveskit apklausa), gal cia is vis bereikalingos snekos ir niekas net neplanuoja :)

salle

  • Svečias
Re: Reikia kolektyvo nuomones
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2012.08.07-23:49:29 »
xatabyc kiek galima tiek vienijam, tik kaskaip nelabai vienijasi  :D

Ir ka dabar man siulai kaip orinuko vadovui ? atsisakyti pinigu us reklama ar optikos kuria gaus orinukas tam, kad lftsa narys galetu nusipirkti optika su nuolaida ? .

Idomumo delei gali pasidometi kiek lftsa nariu planuotu/noretu metu begije nusipirkti optika is mineto puslapio (RSŠA gal irgi prasiveskit apklausa), gal cia is vis bereikalingos snekos ir niekas net neplanuoja :)

O... Matau bresta įdomios diskusijos. Baikit vyrai, pasakysiu taip, orinukas gauna ir naudoja pas save pagal paskirtį kaip nori. Jug šitą reikalą ne LFTSA ir ne RSŠA užsuko.
Nepykit jei ką, patys nuomonės prašėte.
Ir nemuškit  ;D  ;D  ;D .

AShas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 567
  • Karma: +6/-2
    • Žiūrėti profilį
Re: Reikia kolektyvo nuomones
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2012.08.08-01:28:44 »
Jei čia orinuko reikalas tai ir reiktų klaust orinuko forumo daly ir visiem viskas iškart būtų aišku :)
Mano paršas...

xatabyc

  • Svečias
Re: Reikia kolektyvo nuomones
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2012.08.08-06:18:52 »
xatabyc kiek galima tiek vienijam, tik kaskaip nelabai vienijasi  :D

Ir ka dabar man siulai kaip orinuko vadovui ? atsisakyti pinigu us reklama ar optikos kuria gaus orinukas tam, kad lftsa narys galetu nusipirkti optika su nuolaida ?

Uzklausei kolektyvo nuomenes, savo nuomone issakiau. Jei cia vidinis Orinuko reikalas, skes ne i ta bala ilindau. :-X

hamas

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 459
  • Karma: +17/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Reikia kolektyvo nuomones
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2012.08.08-08:50:09 »
pasilik ta optika sau kaip uzmokesti uz indeli airgunsam juk kikvienas darbas maziau ar daugiau turi buti apmokamas (dauguma airguns kolektyvo man atrodo nepriestarautu) o kas liece nuolaids tai jas visien pirkdamas kievienas kaskiek isikaulinam (nors  ir nepamaisytu kiekvienam klubui turet bent po viena nuolaidu kortele ant visu)  o paleidus optika per rankas ar davus naudotis ja kamnors naudotis is to nieko gero nedus nes yra toks kiaules desnis kaip besaugotum svetima daikta visien su juo kasnors atsitiks
Mano parašas...

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Reikia kolektyvo nuomones
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2012.08.08-12:24:46 »
xatabyc kiek galima tiek vienijam, tik kaskaip nelabai vienijasi  :D

Ir ka dabar man siulai kaip orinuko vadovui ? atsisakyti pinigu us reklama ar optikos kuria gaus orinukas tam, kad lftsa narys galetu nusipirkti optika su nuolaida ?

Uzklausei kolektyvo nuomenes, savo nuomone issakiau. Jei cia vidinis Orinuko reikalas, skes ne i ta bala ilindau. :-X

Oi tik nebukim tokie jautrus  :beer:

As ir klausiau kolektyvo t.y. airguns.lt bendruomenes nuomones, atkreipk demesi nerasiau apie klubus ir norejau ta optika skirti perpektyviam sauliui, velgi atkreipk demesi nerasiau, kad butent kokio klubo nariui.
Pats pradejai siulyti, kad nuolaidos TIK  klubam, o va tada ir pasistojo klausimas kodel orinukas (pinigai/optika kabes ant jo) turi finansishskai remti kitu klubu narius ? . Ir tada pasirodo vel zalias7 skriaudzia kitus klubus... :)

Vienu zodziu norejosi kaip geriau gaunasi kaip visad :(

Jei nuolaidas tai tik visiems airguns.lt vartotojamas, bet as nelabai isvaizduoju kaip tai apiforminti, reiktu gamint kaskoki "airguns.lt pazymejima", kas vel kainuoja su visokiais siuntimais .
Galima aisku pvz. ir taip. norintis raso man, as rasau pardavejui, kad ateis toks ir toks ...  , tiek to apsikrauciau dar ir situo darbu, bet labai abejoju ar nuolaidu suma is norinciu pirktis gausis kaip optikos kaina, reiskia teriojam pinigus. Velgi reikia daryt apkausa ar panasiai.

Kol kas linkstam prie to, kad imam optika, paskui susirinksim ant sautuvelio ir ta komplekta duoti pasinaudoti naujokams pvz. per varzybas, akcentuoju nesvarbu kieno, kokio klubo varzybas , jei vyks pvz. lftsa ar kito klubo varzybos ir naujokas paraso, kad atvaziuos padalyvaut, komplekta jis gaus.

Kitu pasiulymu bus  ? :)

autukas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1615
  • Karma: +6/-0
  • Steyr LG110FTC; NS Diamond 10-50x60; FWB lp80
    • Žiūrėti profilį
Re: Reikia kolektyvo nuomones
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2012.08.08-13:18:26 »
O aš tai sakyčiau, kad reikia imt pinigais už tą reklamą, platesnės panaudojimo galimybės, kad ir sukomplektuot kažkokį paprastesnį "komplektą", jei jau manot, kad jis reikalingas (nesuprantu, kaip galvojat jį naudot).
Su tuo komplektu bus kaip su firmos automobiliu, tai yra: devynios auklės vaikas be ausų, visi norės(?) naudotis, o prižiūrėt/remontuot/saugot(tausot) nebus kam. Taip pat nebus ir kaltų jei kas nutiks.
Man dzin - aš dėl kitų.

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by www.vaidodazasvydis.lt
2024.05.07-23:31:25

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.04-15:16:09

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal