+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1308
Latest: popas
New This Month: 1
New This Week: 1
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182075
Total Topics: 5335
Most Online Today: 132
Most Online Ever: 668
(2024.05.21-04:29:45)
Users Online
Members: 1
Guests: 108
Total: 109

Autorius Tema: KKK (kieto kuro katilai)  (Skaityta 203294 kartus)

vovocka

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 724
  • Karma: +5/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #90 Įrašytas: 2012.11.05-12:26:23 »
Kažkada domėjausi, kodėl Vigas 25 ventiliatoriai pas vienus tyliai it bitutės veikia, o pas kitus triukšmingai... Va man nenuskilo - maniškio ventiliatorius garsiai dirba nuo pat pradžių - tad čia tikrai ne guolių problema. Gal Lincai savame rate gali pasidomėti, kas čia kaip? Ar skirtingos ventiliatorių partijos pakliuvo, gal yra kokios galimybės nusipirkti kitą, tylesnį ventiliatorių?
HW97k NikkoStirling PLATINUM 6-24x56 IR Nighteater

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #91 Įrašytas: 2012.11.05-14:06:52 »
termoresta jau kai man darė buvo mirus likus tik  4 šankeriu grupelė

aha galvoju savo atmosa perrišt normaliai ir galvoju valdyt gamykliniu valdikliu, ( http://atmos.cz/russia/ekvitermni-elektronicka-regulace ) jis analogas šito ( http://aquajazz.lt/valdymo-ir-reguliavimo-prietaisai/sistemu-valdymas-107/lt/sdc12-31n-1856.html ) tik labiau pritaikytas, plius kažka išskaičiau apie CAN linija, tai galimybė valdyt iš telefono, inertiškuma manau galima suvaldyt akumuliacine didele talpa 2 kubai ir i viršu jai reikia, 
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

prosali

  • Svečias
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #92 Įrašytas: 2012.11.05-14:45:22 »
termoresta jau kai man darė buvo mirus likus tik  4 šankeriu grupelė

aha galvoju savo atmosa perrišt normaliai ir galvoju valdyt gamykliniu valdikliu, ( http://atmos.cz/russia/ekvitermni-elektronicka-regulace ) jis analogas šito ( http://aquajazz.lt/valdymo-ir-reguliavimo-prietaisai/sistemu-valdymas-107/lt/sdc12-31n-1856.html ) tik labiau pritaikytas, plius kažka išskaičiau apie CAN linija, tai galimybė valdyt iš telefono, inertiškuma manau galima suvaldyt akumuliacine didele talpa 2 kubai ir i viršu jai reikia,
CAN linija, tai kai visi prietaisai sujungti lygiagreciai prie maitinimo +/- ir -can/+can. Tai nesusije su GSM. CAN linija prietaisai bendrauja su pagrindiniu valdikliu ar tai salyginai kompiuteriu, tik i kompa sunciamas signalas is GSM ir tada kompas per CAN linija valdo prietaisus.

Lincas25

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 816
  • Karma: +7/-0
  • Panevėžys
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #93 Įrašytas: 2012.11.05-15:08:53 »
Kažkada domėjausi, kodėl Vigas 25 ventiliatoriai pas vienus tyliai it bitutės veikia, o pas kitus triukšmingai... Va man nenuskilo - maniškio ventiliatorius garsiai dirba nuo pat pradžių - tad čia tikrai ne guolių problema. Gal Lincai savame rate gali pasidomėti, kas čia kaip? Ar skirtingos ventiliatorių partijos pakliuvo, gal yra kokios galimybės nusipirkti kitą, tylesnį ventiliatorių?
nusipirkti kita ventiliatoriu galimybe tikrai yra. kai pasveiksiu duosiu ziont apie kaina. galejo but ir brokuota partija.
tykiai book ir book budrus
Crosman 3576 gamyklinis
Crosman TR77 NPS + CenterPoint 4x32

Lincas25

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 816
  • Karma: +7/-0
  • Panevėžys
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #94 Įrašytas: 2012.11.05-15:10:11 »
termoresta jau kai man darė buvo mirus likus tik  4 šankeriu grupelė

aha galvoju savo atmosa perrišt normaliai ir galvoju valdyt gamykliniu valdikliu, ( http://atmos.cz/russia/ekvitermni-elektronicka-regulace ) jis analogas šito ( http://aquajazz.lt/valdymo-ir-reguliavimo-prietaisai/sistemu-valdymas-107/lt/sdc12-31n-1856.html ) tik labiau pritaikytas, plius kažka išskaičiau apie CAN linija, tai galimybė valdyt iš telefono, inertiškuma manau galima suvaldyt akumuliacine didele talpa 2 kubai ir i viršu jai reikia,
aquajazz=termoresta, savininkai tie patys ;)
tykiai book ir book budrus
Crosman 3576 gamyklinis
Crosman TR77 NPS + CenterPoint 4x32

vovocka

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 724
  • Karma: +5/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #95 Įrašytas: 2012.11.05-20:11:12 »
Kažkada domėjausi, kodėl Vigas 25 ventiliatoriai pas vienus tyliai it bitutės veikia, o pas kitus triukšmingai... Va man nenuskilo - maniškio ventiliatorius garsiai dirba nuo pat pradžių - tad čia tikrai ne guolių problema. Gal Lincai savame rate gali pasidomėti, kas čia kaip? Ar skirtingos ventiliatorių partijos pakliuvo, gal yra kokios galimybės nusipirkti kitą, tylesnį ventiliatorių?
nusipirkti kita ventiliatoriu galimybe tikrai yra. kai pasveiksiu duosiu ziont apie kaina. galejo but ir brokuota partija.

Būtų šaunu, prieš perkant pajungti ir pamatuoti triukšmingumą... nesinori antrą tokį pat įsigyti. Šiaip androido market'e yra smart tools programėlė išmaniesiems telefonams triukšmui matuoti - vis šioks toks atskaitos taškas...
HW97k NikkoStirling PLATINUM 6-24x56 IR Nighteater

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #96 Įrašytas: 2012.11.05-22:32:53 »

[/quote]
aquajazz=termoresta, savininkai tie patys ;)
[/quote]
matyt prisidirbo rimtai arba nusidirbo visai tai aquajazz dar iš prekybos laikosi, gerai nesigilinkim, su kainom viskas gerai

kas yra CAN linija man aiškint nereikia, žinau daugiau negu man reikia, ir turiu pakankamai valdiškos yrangos žinutėm nuskaityt ir apdorot, ir jau po poros mėnesiu išeina musu naujasis blokas su dviguba CAN linija tiesa skirtas automobiliams (P.S.  CAN- CAN+ esu sutikes tik kiniškose multimedijose, yra CAN High ir CAN Low, ir ten nėra jokio +-).

bet tai neesmė mano klausymas ar yra tokių meistrų kurie supranta ką daro o ne paižiurėje i principine sxema belenkaip ja igivendina, ir sugeba atsakyt i vienoki ar kitoki klausyma,  nes vien tik šendien jau buvo klausimu dėl paprastos katilinės ( pas  mane stovi termovaras ir krtureigis, tai vienas aiškina kad termovaro nereikia arba turi stovėt trieigis vietoi ketureigio, o kažkur skaičiau kad trieigius tokioi sistemoi stato kur yra akumuliacinė, o ketureigius kur jos nėra

vienu žodžiu visi protingi tik nesugeba paaiškint (paklausus buna atsakymas: taip geriau "nes tik taip darau")
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

valakas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 827
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #97 Įrašytas: 2012.11.07-10:02:48 »
Kažkada domėjausi, kodėl Vigas 25 ventiliatoriai pas vienus tyliai it bitutės veikia, o pas kitus triukšmingai... Va man nenuskilo - maniškio ventiliatorius garsiai dirba nuo pat pradžių - tad čia tikrai ne guolių problema. Gal Lincai savame rate gali pasidomėti, kas čia kaip? Ar skirtingos ventiliatorių partijos pakliuvo, gal yra kokios galimybės nusipirkti kitą, tylesnį ventiliatorių?

kurenu su vigasu25 jau 6sezona.is pradziu ventiliatorius dirbo tikrai tyliai,jau 2a sezona pradejo garset.po 3sezonu pakeiciau guoliukus,gerus japoniskus sudejau-dirba taip pat garsiai bet jau pripratau.ant oro paemimo angu uzdejau medziagos audini kad svaresnis oras i ventiliatoriu eitu.
AA

vovocka

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 724
  • Karma: +5/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #98 Įrašytas: 2012.11.07-14:54:12 »
kurenu su vigasu25 jau 6sezona.is pradziu ventiliatorius dirbo tikrai tyliai,jau 2a sezona pradejo garset.po 3sezonu pakeiciau guoliukus,gerus japoniskus sudejau-dirba taip pat garsiai bet jau pripratau.ant oro paemimo angu uzdejau medziagos audini kad svaresnis oras i ventiliatoriu eitu.

Aš irgi pripratęs, bet prieš svečius nepatogu - katilinė pirmame namo aukšte, tad naktį šiek tiek girdisi...
HW97k NikkoStirling PLATINUM 6-24x56 IR Nighteater

valakas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 827
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #99 Įrašytas: 2012.11.08-10:07:57 »
kitas dalykas tas kad ventiliatorius kuo maziau dirbtu turi buti neuzsikise ar nepriskrete visi,pabreziu-VISI oro pratekejimo kanalai,kitu atveju jis puciamas per prievarta kad pecius palaikytu uzduota temperatura.kuo sausesnes malkos tuo maziau nuo smalos uzsikisa 2 oro padavimo kanalai,per kuriuois puciamas pagrindinis oro srautas.as jau is ventiliatoriaus pastovaus darbo  zinau kad reikia tuos kanalus pravalyt,pravalius ventiliatorius dirba pasiilsedamas. 
AA

pradinukas1

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 32
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #100 Įrašytas: 2012.11.21-21:44:11 »
ir kaip juos valyt?Ą te gi priejimo nera!!!!!!!!!!!!

vovocka

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 724
  • Karma: +5/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #101 Įrašytas: 2012.11.22-10:56:21 »
kitas dalykas tas kad ventiliatorius kuo maziau dirbtu turi buti neuzsikise ar nepriskrete visi,pabreziu-VISI oro pratekejimo kanalai,kitu atveju jis puciamas per prievarta kad pecius palaikytu uzduota temperatura.kuo sausesnes malkos tuo maziau nuo smalos uzsikisa 2 oro padavimo kanalai,per kuriuois puciamas pagrindinis oro srautas.as jau is ventiliatoriaus pastovaus darbo  zinau kad reikia tuos kanalus pravalyt,pravalius ventiliatorius dirba pasiilsedamas.

Mano VIGAS25 garsiai veikė nuo pat pirmos dienos, kai dar visi kanalai buvo švarut švarutėliai.
HW97k NikkoStirling PLATINUM 6-24x56 IR Nighteater

Lincas25

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 816
  • Karma: +7/-0
  • Panevėžys
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #102 Įrašytas: 2012.11.22-11:20:31 »
oro padavimo kanalus isvalyt galima... brutaliuoju budu... :-[
maciau kaip zmones is juostinio pjuklo pasidare iranki: nupjauste dantukus, priekiui suteike streles/kardo forma, o kita gala apsivyniojo sukuduru, na ir varo brutaliuoju budu :o
is esmes gavosi irankis panasus i vadinama santechniku "liniuote" su kuria avarines tarnybos valo uzsikimsusia kanaleika ::)
tykiai book ir book budrus
Crosman 3576 gamyklinis
Crosman TR77 NPS + CenterPoint 4x32

pradinukas1

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 32
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #103 Įrašytas: 2012.11.22-12:05:58 »
nu supratau kad butu lankstus plonas daigtas kuri gali kisti per vidu ir kad jis lenktusi ir lystu zemyn..
ok dabar kisdamas nepagadinsi nieko ten?
ta ka nukrapstai nukrenta zemyna kas tada su vejeliu bus ispusta atgal i degimo kamera?!

Lincas25

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 816
  • Karma: +7/-0
  • Panevėžys
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #104 Įrašytas: 2012.11.22-12:45:26 »
nu supratau kad butu lankstus plonas daigtas kuri gali kisti per vidu ir kad jis lenktusi ir lystu zemyn..
ok dabar kisdamas nepagadinsi nieko ten?
ta ka nukrapstai nukrenta zemyna kas tada su vejeliu bus ispusta atgal i degimo kamera?!
nieko ten nepagadinsi ;)
a kam yra skirtas toks daiktas kaip dulkiu siurblys? ;)
tykiai book ir book budrus
Crosman 3576 gamyklinis
Crosman TR77 NPS + CenterPoint 4x32

 

+-Naujausi įrašai

Hronografa,kulkeles,balioneliai optikos laikikliai ir t.t by popas
2024.05.29-20:54:33

2L/ 300 bar balionas su vožtuvu by Darenas
2024.05.28-15:42:21

Lietuvos FT ir LFTSA HFT šaudymo į lauko taikinius varžybų I etapas birželio9d. by SergoT
2024.05.25-21:54:32

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Powered by EzPortal