+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1327
Latest: MichaelZep
New This Month: 20
New This Week: 20
New Today: 8
Stats
Total Posts: 182076
Total Topics: 5336
Most Online Today: 129
Most Online Ever: 668
(2024.05.21-04:29:45)
Users Online
Members: 0
Guests: 113
Total: 113

Autorius Tema: KKK (kieto kuro katilai)  (Skaityta 203286 kartus)

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #240 Įrašytas: 2014.10.31-10:35:36 »
Su tuo kiekiu malku užkemši pakura ir uždegi
dega keturias penkias valandas. Pakrauna kuba vandens boileri iki 60c 400l.
nusiurbi katila tik katilą apie 2-3 valandas gaunam ir aysidarius bačkai sildom toliau
šendien matau kad namas išyla ir manau kad gal suksiuos sekančia savaite jai nepašals su daugiau valandų nes jau tempiau 36valandas tiesa minuso nebuvo
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #241 Įrašytas: 2014.10.31-10:52:00 »
Atmos dc25s
ne katilas čia kaltas. O visa katilinė ir jos darbas.
Karilinė be akumuliacinės yra niekas
arba žvakė
aš manau žvakė ar su ar be akumuliacinės yra niekas :)
Kaip su atmosu turėt 30h šilumos tai yra kažkas mistiško.

nevaryk ant zvakes, as su grandziu sutinku arba akumuliacine arba zvake, bent jau pas mane zvake be jokiu akumuliaciniu ir vargo ner kuriu karta i para, noras butu galima ir kas 1,5 paros, bet paskui labai is rezimo isimusi :)

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #242 Įrašytas: 2014.10.31-11:06:15 »
Su tuo kiekiu malku užkemši pakura ir uždegi
dega keturias penkias valandas. Pakrauna kuba vandens boileri iki 60c 400l.
nusiurbi katila tik katilą apie 2-3 valandas gaunam ir aysidarius bačkai sildom toliau
šendien matau kad namas išyla ir manau kad gal suksiuos sekančia savaite jai nepašals su daugiau valandų nes jau tempiau 36valandas tiesa minuso nebuvo
Jo, smagu.
Gal kam žvakės reikia už pusė kainos :) ?
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #243 Įrašytas: 2014.10.31-11:27:54 »
Visi žavisi reklama.
bet būna žvaigždutės ir mažos raidelės
aš negaliu padakyt kaip bus kai namas bus gyvenamas.
kita žvaigždutė katilonės kaina iki kolektoriu 25k.
katilas didelės įtakos neturi
Atmosas man patinka dėl priežiuros
man tokio kiekio beržo užtenka parai
katlinė mano jau pataisyta tos foto kur buvo dalinai kitos
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

Pinigas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2280
  • Karma: +1/-0
  • Gerai nebuvo ir nebus
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #244 Įrašytas: 2014.11.01-07:12:10 »
kaimyno kcm senas katilas, kur kamino dūmas 300 laipsnių plius kūbo akumuliacinė.  kuria kas antrą parą žiemos metu aišku keli užkrovimai pečiaus. principas mažas ratas iki norimos temp. šildymo sistema iki norimos temp. perteklius akumuliacinei talpai.namas naujas, šiltas. šildo kolkas tik pora radiatorių ir grindų 60m2.šilta būna visam name100m2. katilui galvoja daryt ekonomaizerį iš petrodargio puslapio. kcm ,nes turi nugriautą medinį pastatą kurį reikia suvartot. kai reiks malkas kurent keis katilą.
kitas kaimynas namas perversmo laikų ,didelis baltų plytų, pusantro aukšto. sistema sena didelės talpos. katilas kalvis 25 kw ir akumuliacinė 700 litrų. kuria karta į parą. mažas ratas. sistema. ir akumuliacinė.
CFX

1959

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 301
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #245 Įrašytas: 2014.11.01-10:48:34 »
kaimyno kcm senas katilas, kur kamino dūmas 300 laipsnių plius kūbo akumuliacinė.  kuria kas antrą parą žiemos metu aišku keli užkrovimai pečiaus.

jei tavo kaimynas, savo sena KCM-a apmurytu, nereiketu galvoti apie jokius ekonomaizerius ir aplamai kuro sunaudotu dvigubai maziau o gal ir dar daugiau. Aisku jei yra tokios galimybes, jei yra vietos, nes katilas padideja zymiai
1959

Pinigas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2280
  • Karma: +1/-0
  • Gerai nebuvo ir nebus
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #246 Įrašytas: 2014.11.01-11:13:23 »
apšildytas akmens vata kcmas. bet vistiek didžiausias nuostolis per kaminą iš rūksta. todėl vandeniu aušinamas ekonomaizeris tikrai pagerintų naudingumą gerokai. ir greičiausiai keis kai baigsis lentos
CFX

Pinigas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2280
  • Karma: +1/-0
  • Gerai nebuvo ir nebus
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #247 Įrašytas: 2014.11.01-11:17:27 »
apšildytas akmens vata kcmas. bet vistiek didžiausias nuostolis per kaminą iš rūksta. todėl vandeniu aušinamas ekonomaizeris tikrai pagerintų naudingumą gerokai. ir greičiausiai keis kai baigsis lentos
CFX

1959

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 301
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #248 Įrašytas: 2014.11.01-11:53:50 »
del to, kad siuolaikiniai katilai beveik visi turi gerus naudingumo koeficientus ir nereikia nieko perdirbineti, zmones matau nelabai supranta ka noriu pasakyti rasydamas apmuryti. Idedu kazkoki piesineli (nesu meninkas todel nupiesiau kaip galejau), tikiuosi suprasit dar papildomai parasydamas, kad ugnis iseidama is katilo, turi eiti ne i kamina, bet riestis apie katila sildydama katila is isores ir tik tuomet kai apsiries apie visa katila is isores turi eiti i kamina. Sitaip katilo naudingumo koeficientas padideja beveik dvigubai. Tas visas akmens vatas ir grazias skardas reikia nuimti pries apmurijant katila, turi likti tik plikas spizius. Kas nemoka graziai muryti is apdailos plytu, gali apklijuoti plytelemis ir katilas tures isvaizda gera (tokia kokios jus norite). Tik klijus reikia naudoti atsparius temperaturai. Visa tai mano paties isbandyta ir tikrai pasiteisina. Kaip ir rasiau auksciau, gaila, kad tuomet nieko nezinojau apie akumuliacines talpas, jauciu ir dabar dar kurenciau ta sena KCM-a

http://host-photo.com/photo.php?f=2014x10x30x0192x0x.jpg
1959

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #249 Įrašytas: 2014.11.01-18:05:24 »
kokie kaštai to ksatilo apmūrinimo
1. jai turiu kčema tai konstruoju jaigu turiu rankas, ir jai dar tas kčemas gyvas
2. perku viedrą  moku 3000,- lt  vandens pajungimu daryt negaliu reik virint (ieškom suvirintojo)
3. kamino trauka turi būti nepriekaištinga. iš katilo dūmai turi sodintis i apačią paskui lipti laiptais i viršų  (be dumsiurbės neprasisuksi)
4. nebus dumsiurbės bus kaimo troba nes apmūrinus atsiras plyšiai ir eis dūmai
5. katilinėj garantuoju 40 ir daugiau . vietos daug netenki katilo KPD pasikeli dar akumuliacinės

finalas naujo katilo įrengimas su apmūrinimu 3000, viadrusas 1000, darbai 1500 dumsiurbė, medžiagos +-1000,  finalas  6500,- nafik to reik  :beer:
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

1959

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 301
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #250 Įrašytas: 2014.11.01-20:46:34 »
Reiketu atkreipti demesi i tai, kad niekada ir niekam nesiuliau ir nerekomendavau to daryti renkantis ir statant nauja katila. Tai galetu pameginti tie, pas ka jau stovi KCM tipo katilas ir neisgali ar nenori del vienokiu ar kitokiu priezasciu nusipirkti naujo siuolaikinio katilo.
    Kiek tai kainuotu:
1. Kiek galetu kainuoti mazdaug 300-400 plytu? Tokiam reikalui galima panaudoti ir senas. Galvoju koks 100lt
2. Molio, smelio ir zvyro galima rasti ir uz aciu.
3. Kad eksploatuoti butu galima (jei to reikes) kaip ir neapmuryta, reiketu 1 sklendes ir kad butu galima isvalyti kanalus reiketu 6 spiziniu dureliu (arba, kad butu pigiau panaudoti molines akles). Nezinau kiek kainuoja dabar, bet galvoju po kokia 15lt turetu uztekti. Viso apie 100lt
4. Reiketu, kad rankos butu teisingos, is teisingos vietos, bet galvoju, kad net ir samdant meistra, kainuotu nuo 200 iki max 500lt
5. Del traukos. Trauka zinoma turi buti gera, gera kaip ir bet kokiam kitam katilui. Pats asmeniskai tai esu dares 2-iem KCM katilam, nei vienam nereikejo ventiliatoriaus dumams istraukti.
6. Negalima tik apmurijus katila kurti ir leisti eiti karsciui per jau padarytus kanalus, gali sutrukineti. Reiketu leisti pastoveti, bet ir veliau su laiku buna, kad kazkur, kazkiek itruksta, bet nieko baisaus cia nera. Per tuos itrukimus dumai tikrai neina.
7. Patikek, 40 laipsniu temperaturos tikrai nebuna katilineje, nebuna ir 30
8. Del vietos. Taip, vietos katilineje sumazeja, sumazeja po 25cm is kiekvieno katilo sono ir galo (nezinau ar cia yra daug).


      Besistatantiems nauja, silta nama ar apsiltinus sena ir galvojantiems apie nauja katiline (panasia kaip aprasyta grandis), visiems siulyciau pagalvoti apie silumos siurbli, kas yra tikrai siuolaikiska ir efektyvu
« Paskutinį kartą keitė: 2014.11.01-20:52:21 sukūrė 1959 »
1959

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #251 Įrašytas: 2014.11.01-20:58:13 »
Paporinkit, katilo naudingumas max prie max galios ? Ta prasme kai kūrenasi visu pajėgumu, tada NVK didžiausias ? Kažkur girdėjau šitą teiginuką, tikslinuosi ar teisybė :)
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #252 Įrašytas: 2014.11.01-20:59:28 »
pas mane katilinėj  35-40c , o apmurytoi su kčemu  6-8 kv/m duodu kepure prikakot pirtis garantuota
pasidaryk sužinosi kiek kainuoja, tiesa sakant tai tik kaime vidurį aslos toks projektas

dumai bus per įtrukimus kol kaminas apšils tai truks 10-15 min

kas yra šiulmos siurblys (niekur nerandu palyginimo su kietu kuru, visur dujos)  kaina kokia 15K plius tas pats aprišimas kaip KKK

tarnavimo laikas koks? kaip kondicionieriaus 10-14 metų   nafik tuos siurblius  jai yra galimybė malkom

katilo apmūrinimas tik ŠMUKŠTARUI  kuris turi rankas ir visko pasitaupes  :beer:
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

1959

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 301
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #253 Įrašytas: 2014.11.01-21:56:09 »
Neskaitot ka rašau

Tikrai neskaitai. Paskaityk auksciau mano rasyta zinute, viskas kas mano rasyta, yra mano paties daryta ir ismeginta. Su KCM-u, net 2 kartus.
       Neskaitant silumos siurbliu, bet todel, kad mano toks darbas ir hobis, tenka labai daug eiti per svieta, tai uzejes i bet kuri privatu nama pirmiausia pakalbinu savininkus apie ju turima katiline ir jei mane sudomina, paprasau leidimo uzeiti. Tad turiu susidares savo nuomone. Matomai ne tai kad nerandi, bet net neieskai info apie SS, paprasciausiai uzsiciklinai ant KKK ir patikek, nereikia tokio aprisimo kaip KKK. Nusipirkus SS, viskas jau yra aprista, reikia tik prijungti paduodama ir gryztama vamzdzius i SS, na ir salto ir silto vandens jungtis. Idesiu nuoroda, kad galetum pasiziureti kaip atrodo VISA katiline, su "katilu", visais cirkuliaciniais siurbliais, boileriu, visais valdikliais, aprisimais ir t.t.

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/silumos-siurblys-viskas-viename-7-9-12kw-20106982.html
1959

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Re: KKK (kieto kuro katilai)
« Atsakymas #254 Įrašytas: 2014.11.01-22:30:13 »
tai jai tavo darbas ar hobis pasakyk kiek kainuoja? 200kv/m namo šildymas (nauja statyba)  + BŠV  karštas šaltas vanduo   17 kubu per mėnesį su šiulmos siurbliu  ir kokio galingumo reikia?
metinės išlaidos
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

 

+-Naujausi įrašai

The Quiet Power of Giving: A Tale of Charity's Origins by HazelEt
Šiandien 01:02:09

Hronografa,kulkeles,balioneliai optikos laikikliai ir t.t by popas
2024.05.29-20:54:33

2L/ 300 bar balionas su vožtuvu by Darenas
2024.05.28-15:42:21

Lietuvos FT ir LFTSA HFT šaudymo į lauko taikinius varžybų I etapas birželio9d. by SergoT
2024.05.25-21:54:32

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Powered by EzPortal