+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1312
Latest: autogSeamp
New This Month: 5
New This Week: 5
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182072
Total Topics: 5332
Most Online Today: 377
Most Online Ever: 668
(2024.05.21-04:29:45)
Users Online
Members: 1
Guests: 364
Total: 365

Autorius Tema: Kamera ar "muilinė" ?  (Skaityta 44885 kartus)

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Kamera ar "muilinė" ?
« Įrašytas: 2013.11.11-11:01:52 »
Reikia patarimo. Pastebėjau, kad yra pas mus daug žmonių, užsiimančių vaizdo fiksavimu, todėl, tikiuosi, tikrai gali man patarti.
Šeimos poreikis yra: nuotraukos + trumpi filmukai HD formatu. Fotografija bent kiek rimčiau  niekas nesidomim, tad nesvarstoma galimybė pirkti fotoaparatą su objektyvu. Kas geriau (ar blogiau): šiuolaikinė "muilinė" su HD filmavimu ar  HD kamera su galimybe fotografuoti? Reikia įsigyti vieną daiktą. Žinau, universalūs daiktai yra blogis, tačiau yra tokie reikalavimai- vienas , kompaktiškas prietaisas. Pvz.: telefono Samsung Galaxy III fotografavimo ir filmavimo kokybė mus tenkina.  Susidomėjau Samsung Galaxy Camera GC 100, bet jis šiai dienai neadekvačiai brangus.
Prašau, paprotinkite mane šiuo klausimu. Iš anksto dėkingas.
 
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Bajoras

  • Svečias
Re: Kamera ar "muilinė" ?
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2013.11.11-12:23:00 »
Joks geras fotoaparatas nefilmuos taip gerai, kaip vaizdo kamera.
Jokia filmavimo kamera nefotkins taip gerai, kaip fotoaparatas

Si posaki zinome daugelis, taciau ji galima sugriauti jei mokesi uz fotika 5-10 kilo litu... Taciau posakis tik dalinai prasmes neteks ir vis tiek isliks.

HD - vadinkime kad tai tik formatas ir nieko bendro su kokybe neturi, tad neziurek i ta HD kaip kad kazkoki kokybes svertą.

Turi apsispresiti kas svarbiau - foto ar video.
Video kamera geriau stabilizuos vaizda judesyje, geriau dirbs prietemoje, tures matrica pritaikyta dirbti filmavimo rezime su atitinkamu vesinimu. Fotikai ilgai filmuojant per daug "degina" matricas. Tad jei video bus ilgesni - fotika siulyciau pamirsti, nes gal garantija ir istems, taciau labai stipriai sutrumpinsi jo gyvenima.

edmundasl

  • Svečias
Re: Kamera ar "muilinė" ?
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2013.11.11-12:33:07 »
Siulyciau paziureti i olympus pen sistemos fotikus. Jie kompaktiski, su keiciamais objektyvais, filmuoja hd raiska. Patgalvoju apie toki vietoj veidrodinio.
Telefonas joks neastos nei muilines, nei kameros, kad ir kokios kokybes tikiesi.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Kamera ar "muilinė" ?
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2013.11.11-12:39:10 »
ir pats esu tik uz gera muiline buitiniams reikalams ir daug ka pazystu, kas perka 2 kartus - pirma kamera o poto fotika. kamera paprastai dulka. tik toj muilinej reikia atkreipt demesi i kuo didesni objektyva ir mechanini artinima (ne skaitmenini - tai padarys bet kuri kad ir nemokama programele). daugiau x10 irgi nera praktiska, nes nenulaikysi ir reiks stovo. vaizdo stabilizacija manau irgi geriau mechanine. kad ir kiek bus pikseliu, vistiek pro duru akute nenufotkinsi. profesionalaus "entry level" nepatarciau - netilps i kisene ir bus griozdas, kuris nebus pilnai isnaudojamas.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Kamera ar "muilinė" ?
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2013.11.11-13:14:22 »
Aš juk iš kart parašiau- universalus daiktas yra blogis. Tiesiog šiuo atveju man reikia rasti kompromisą- kuri iš šių daiktų yra mažesnis blogis.

Jei su muiline filmuoti 2-3 min. klipukus, ar jau baisiai matricai kenktų?

Poreikiai būtų tokie: dažniausiai foto ir retkarčiais klipukai.

Keičiami objektyvai- tai jau ne kompaktiška.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

hadas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 901
  • Karma: +5/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Re: Kamera ar "muilinė" ?
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2013.11.11-13:42:14 »
Turiu veidrodinį Nikoną, HD vaizdo kamerą, GoPro Hero3, dukra turi muilinį Nikoną.

Jei tik buitiniam naudojimui, be superinių reikalavimų vaizdo kokybei - vienareikšmiškai - gera muilinė. Tik visdėlto su geresne matrica  ;)
Power paragliding. Apco Force, Sky100

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Kamera ar "muilinė" ?
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2013.11.11-14:00:11 »
Vadinasi man reikia muilinės.  Kokia muilinė yra gera?  Man labai patiko minėta Samsung Galaxy Camera GC-100.  21x optinis priartinimas, androidas, Wi-fi,  su TV draugauja ir t.t. Smagus žaisliukas.  Kas dar panašaus yra ar verta dėmesio?
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

andrius911

  • Svečias
Re: Kamera ar "muilinė" ?
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2013.11.11-14:26:43 »
Turiu telepona senuka nokia N8  tai ir muiline(12mp) ir kamera atstoja ir dar paskambinti  ir airguns.lt aplankyt galiu  ;)

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Kamera ar "muilinė" ?
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2013.11.11-20:42:43 »
Pritariu tai minciai, kad filmavimui geriau kamera, fotografavimui - fotikas.
Pats turiu muiline su HD filmavimu, ir labai gerai matau, kad ji geriau fotkina, nei filmuoja.
Taip pat matau zmones jutubej, kurie pradeda filmuoti su bet kuo, bet paskui visi fotikai ir telefonai lieka fotkinti / skambinti, o filmavimui lieka filmavimo kameros.

Smagiu muiliniu yra daug - visai neblogi yra Nikon, Olympus, Sony, Canon "topiniai" modeliai, pvz. Canon G15, Nikon S9500, S9300, Olympus XZ10, Sony RX100 ir t.t.
Del androidinio samsungo - laikiau rankose, bet sunku kazka protingai pakomentuoti, nes man jis nepatinka nei pacia ideja, jei TTX.

Tiesa sakant, jei Galaxy S3 kokybe pilnai tenkina - kodel nenusipirkus greitos 32GB korteles tam galaxiui? Pvz. ka nors is Extreme serijos:
http://www.sandisk.com/products/memory-cards/microsd/

Any way, pries perkant siulyciau nuvaziuoti ten, kur fotikai yra gyvai, ir paminkyti rankose, palyginti viena su kitu. Taip pat verta pasiieskoti apzvalgu internete apie patikusius modelius.
« Paskutinį kartą keitė: 2013.11.11-20:46:21 sukūrė liova »

AShas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 567
  • Karma: +6/-2
    • Žiūrėti profilį
Re: Kamera ar "muilinė" ?
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2013.11.11-20:43:40 »
Jei dar rasi kur pirkt tai panasonic GH2 su nulaužtu firmvaru plius labiausiai patinkantį objektyvą su stabilizavimu- filmuos ne blogiau už profesionalias
kameras, o fotografuos tai tikrai smarkiai geriau :) Turėtų būt pigu jei tik rasi. Vienintelis minusas - neturi vidinio stabilizavimo. Bet kaip supratau nereikia topinės kokybės, o kainos reikia kaip galima mažesnės- tai siūlyčiau imti kaip EdmundasL patarė Olympus pen iš http://www.ebay.de/sch/olympusmarket/m.html, ten parduoda pačio olympuso atnaujintas kameras su normalia olympusine garantija pvz. kolega PL1 su objektyvu nusipirko už 100 eurų, ogal užtaikysi ir ant naujesnio modelio :)
Mano paršas...

RCDonce

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 395
  • Karma: +2/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Kamera ar "muilinė" ?
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2013.11.11-21:37:13 »
As turiu nikona 3100 veidrodini foto aparata, labai patenkintas, tiek video tiek foto.
Metau is akmenu ir niekur nepataikau...

edmundasl

  • Svečias
Re: Kamera ar "muilinė" ?
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2013.11.11-21:42:10 »
Dar yra variantas, daryti upgreida i galaxy S4. Kiek maciau, ans geriau tiek filmuoja, tiek fotografuoja geriau nei S3. Ko visokie teleponai neturi, normalaus vaizdo stabilizavimo.

AShas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 567
  • Karma: +6/-2
    • Žiūrėti profilį
Re: Kamera ar "muilinė" ?
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2013.11.11-22:13:47 »
Parašė: Audrius: yra tokie reikalavimai- vienas , kompaktiškas prietaisas...
Parašė: RCDonce: As turiu nikona 3100 veidrodini foto aparata, labai patenkintas, tiek video tiek foto.
Pats geriausias fotikas yra tas kurį turi kai tau jo reikia :) Ir pagal šį parametrą jau geriau mobilka nei nikonas :) Poto eina mažos muilinės, po to m4/3, ...
Beje jei imsi muilinę tai imk tik tokią kuri nebijo vandens ir smūgių- tai bent šioks toks muilinės reikalingumo pateisinimas prieš mobilką :)
Mano paršas...

RCDonce

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 395
  • Karma: +2/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Kamera ar "muilinė" ?
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2013.11.11-22:30:57 »
Tai kad, zmogus kaip supratau nori ne mobilaus, nes mobilus toli grazu neprilygs, kat ir tam gan senam nikonui 3100, nors man asmeniskai uztenka HTC ONE X bet, yra progos, kada nori gyvu vaizdu, Ta prasme, su gilesniu vaizdu. Asmeniskai man uzteko, kap draugas, kuris nuo labai senai naudoja NIKON foto aparatus, man parode ka sugeba gan paprastas veidrodinis foto aparatas. Teko isigyti :)
Metau is akmenu ir niekur nepataikau...

RCDonce

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 395
  • Karma: +2/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Kamera ar "muilinė" ?
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2013.11.11-22:40:52 »
Pora pavyzdziu:
HTC ONE X

NIKON 3100



Metau is akmenu ir niekur nepataikau...

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal