+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1332
Latest: RogerKek
New This Month: 25
New This Week: 8
New Today: 8
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5332
Most Online Today: 124
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 2
Guests: 113
Total: 115

Autorius Tema: Reiktu patarimo-pagalbos  (Skaityta 12295 kartus)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Reiktu patarimo-pagalbos
« Įrašytas: 2014.03.15-15:40:27 »
turiu toki dalyka :



problema su detuve. isklerusi ta vieta, kur sratukas laikosi pries saunant. dar turejau minciu kazka pats konstruot, bet gana sudetingai o ir green gas'as man visai ne prie sirdies. na ji dar bala nemate, bet detuves reiktu arba naujos arba veikiancios :) klausimas - nuo ko tinka/turetu tikt ? nes kiek guglinau tai variantu daug, bet konkreciai sitam pistoletui neradau. labai panasu i kinieti, nors padarymas tai visai normalus. pripazinsiu - airsofto ziniu man truksta. detuviu kainos nemenkos, tai bandyt pirkt su mintim "gal tiks" irgi visiskai nesinori. vienareiksme pirmenybe - co2. gal kas is siauliskiu ar pravaziuojanciu pro sali turi panasu pistoleta ir tiesiog galima butu pamegint ar tinka nuo kokio zinomo modelio ir susirasciau co2 varianta ?
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Ryklys

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1174
  • Karma: +36/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Reiktu patarimo-pagalbos
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2014.03.15-17:42:19 »
Apsilankyk Oksalyje. Jie dabar prekiauja ir airsofto žaislais ir atsarginėmis dalimis. Bent Klaipėdoje turi visko (atsarginių dalių). Reiktų pakeisti tą viršutinę plastmasinę detalę.

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Re: Reiktu patarimo-pagalbos
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2014.03.15-17:45:30 »
ta detalė vadinama dėtuvės lūpomis. kas tvarko greičiau supras ko tau reik.
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Reiktu patarimo-pagalbos
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2014.03.15-21:58:03 »
Apsilankyk Oksalyje. Jie dabar prekiauja ir airsofto žaislais ir atsarginėmis dalimis. Bent Klaipėdoje turi visko (atsarginių dalių). Reiktų pakeisti tą viršutinę plastmasinę detalę.
na pas mus ne klaipeda ... zinau, kad prekiauja, bet sia savaite norejau plieniniu sratuku tai sako neturim ir nezinom kada bus, is airsofto tai berods 2 ginklus teturi lentynoj. pas mus oksalis tai beviltiskas toj vietoj manau. neiena su jais susistart - seniau kazko irgi reikejo, tai sako ryt parvesim ir paskambinsim. ilgai veza ... jau greit metai :) na gerai kad vos ne kasdien salia ju bunu tai reiks dar pamegint tartis.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Reiktu patarimo-pagalbos
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2014.03.15-22:01:13 »
ta detalė vadinama dėtuvės lūpomis. kas tvarko greičiau supras ko tau reik.
taip, man tos detales ir reiktu, bet vel kiek ieskojau niekur nera ismatavimu ir niekas nesiruosia ju del manes matuot. o tuo labiau, kad zvalgaus isvis i co2. gg net pusiau sildomam garaze beviltiska.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Re: Reiktu patarimo-pagalbos
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2014.03.15-22:14:37 »
netiesa, viskas priklauso nuo pistoleto kokybes ir jo prieziuros.Gas blowback šaltyje
CO2 firminius pistletus greit damusa, tavo sulauzys labai greit.Nebent pas tave be GBB
« Paskutinį kartą keitė: 2014.03.15-22:20:22 sukūrė AlphaGSM »
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Reiktu patarimo-pagalbos
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2014.03.16-00:12:53 »
na man nuo pat pradziu kazkas su juo netaip buvo. viskas atrodo idealu ir sutepta geru tepaliuku. spyna vaiksto kuo puikiausiai, po 1 suvio pradeda kimstis i vamzdi sratukai, o ir siaip vos ji palietus detuvej praktiskai visi ir iskrenta. tai cia manau del tos detuves. jei su tuscia detuve tai spyna atsoka ir palieka atsokus. bet taip kokie 3-4 suviai saltyj ir duju pabaiga. kaip tik nemeginau pildyt ... balionelis buvo naujas pilnas. paskutinius kartus meginau pildyt kaip co2 - saldytuvas, karstas vanduo ir t.t. tas pats. kas cia netaip niekaip nesuprantu. va del to ir noreciau pamegint.
co2 bent jau ikivaliai turiu ir kainuoja centus lyginant su gg. skirtumas kiek suprantu voztuvuose. i gg savaime suprantama ne nesiruosiu co2 pilt. tai kodel turetu kazkas ten dauzytis, jei voztuvas ir visa kita pritaikyta co2 ? tiesa visa kita ten ner ka ir taikyt, konstrukcija pilnai metaline isskyrus toki blowbacko stumokliuka ir sratu padaveja.
del ko as su juo vargstu - gal ir klystu, bet manau i skarbonkas pasaudyt jis taiklesnis turetu but nei co2 sratinis. o ir netaip pavojinga. gal pirkciau kita nauja, jei toj vietoj vel neklystu.
tiesa pasidariau kompresoriuka su slegio reguliavimu, reiks pamegint ant oro pervest :) kokiu 3-4bar manau uztenka kaip gg o gal ir 8bar nebus per daug (kompresorius gali ir 20 prispaust, nustatytas 8 ir nesinori be reikalo sukinet) ? sakau detuvej vietoj ventylio perejima isuksiu ir gali sau zaistis kiek sirdis geidzia.
p.s. gal noretu ta daikta ir nupirkt ka man maziau galvos skausmo butu ? :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

tapkinis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1410
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Reiktu patarimo-pagalbos
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2014.03.16-00:41:22 »
Green gas dažniausiai yra propanas, rečiau - R134A. Šitas dujas naudoti galima vasarą, kai yra +30C lauke. Kitaip pats matai, kas darosi. Dėtuvė geriausiai pildosi naudojant ne visai sandarų vožtuvą - dujinės fazės perteklius išeina, leidžia pribėgti skysčiui. Kitaip skystis tiesiog nebėga į dėtuvę.

Dėl CO2 - teks perdaryt kažką. Dėtuvę, blowback vožtuvą - manau kad viską. Vengiant perdarymų galima pasidomėt, kur gaut R404A - su šitom dujom veiks pakankamai gerai (prie +30C - atsargiau reiktų).

Dėl oro - 8 bar pats tas. Tepimą susigalvok tik. Green gas yra ne tik propanas arba R134A bet jame yra ir silikono, taip kad tepimas naudojant ne green gas bus daug dažnesnis, bet tai ne problema - svarbiausia nepamiršti.
Artūras Morgana, 2015 09 13: "Siandien airguneriai su dideliu liudesiu pranesa, kad is musu tarpo pasitrauke UZKIETEJES SPYRUOKLISTAS. Geras zmogus buvo, spyga taukuota"

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Reiktu patarimo-pagalbos
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2014.03.16-04:09:14 »
na as turiu galvoj jei ieskot detuves tai is karto su co2. buna gi tokiu ir buvau rades kazka panasaus uzsieny. net ir oksalis turejo, bet ne siauliuose ir tik visa pistoleta. uz pigiau nusipirkau sratinuka, bet manes netenkina pirmiausiai jo taiklumas. ir vistik ne zaislas. tik va - sumokesi 100lt uz detuve, o ims per 1mm kas nors ir netiks. perdarinet gg detuve i co2 biski nedrasu del co2 slegio. nors pats jos korpusas tai plieninis ir rezervuaro storis tikrai nemazesnis nei co2 balionelio. pats perdarymas manau prasidetu ir baigtus gerokai rimtesnes spyruokles i klapana idejimu. ir niekas niekur neturetu luzt, jei sureguliuot co2 padavimo kieki. o va kol sureguliuosi tai viskas gali velniop iseit pirma laiko. o ir su co2 temperaturos-slegio priklausomybe manau didesne. buvo mintis ir mikro reduktoriu kazkaip imontuot, bet tai kas ten beliks is darbinio turio ... variantas su slangute pajungta prie bet kokio slegio padaromas per 1 vakara is paintbolinio reduktoriaus. bet nenoriu terminatorium but :) o mano atveju detuve vistiek bloga. dar reiks su oru pamegint ja taisyt ties sratuku sulaikymo vieta. buvo mintis ta detale frezuot is kokios bronzos ar aliumo. bet konfiguracija gana sudetinga o pasigirt didele patirtimi frezavime negaliu. o gal ten neveltui ir daro jas plastmasines, kad butu kazkokia amortizacija. tiesa paskutiniu metu nelabai ka protingo turiu veikt, tai meginsiu zaistis. tik va geriau jau sumokeciau uz gatava ir veikianti daikta. taigis ryt reiks iki ju nulekt. jei tai butu zinomos firmos pistoletas, tai problema senai butu isspresta.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Re: Reiktu patarimo-pagalbos
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2014.03.16-08:31:33 »
Iseities kaip ir nera, su belekokiom dujom turesi zaist keiciantis temperaturai,o pervedes ant oro prarasi mobiluma.
Turbut geriausia iseitis butu pervesti ant parako :D
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

DeividoX

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3294
  • Karma: +7/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Reiktu patarimo-pagalbos
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2014.03.16-12:45:10 »
Aš buvau sutvarkęs , tiesiog įklijavęs plono laidelio izoliacija i lupu kampus. Jei rasiu nuotrauka parodysiu, nerasiu, pabandysiu nupiešt.
Ir kodėl taikliausias šuvis būna "nutrauktas" :)
FWB 300s, optikėlė NS N 8-32X60

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Reiktu patarimo-pagalbos
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2014.03.16-14:27:20 »
Iseities kaip ir nera, su belekokiom dujom turesi zaist keiciantis temperaturai,o pervedes ant oro prarasi mobiluma.
Turbut geriausia iseitis butu pervesti ant parako :D
nenoriu keleta metu praleist nekaikurioj istaigoj, savo galunem rizikuot irgi, vaikystej su siera nuo degtuku atsizaidziau pakankamai :P o mobilumo prarast tai irgi nesinori. planuoju su karsto oro stotele pakaitinus tiesiog suspaust tas lupas proto ribose. bet kolkas nezinau kas ten per plastmase ir kaip reaguoja i karsti. o kur ten ka paklijuot tai butu labai idomu pamatyt. turiu ir kazkokiotio tai baisaus chemikalo kur praktiskai visas plastmases tirpdo ir sulydo. ten tiek ir tetruksta iki pilnos laimes, kad pirstais suspaudus tas lupas viskas panasu butu gerai. pradziai pervesiu ant oro, tada nors istisa para galima bus uz dyka zaist.
na va gera valanda prie stakliu ir turim nemobilia detuve (tokios keistenybes dar niekas turbut ner dares) :

dabar visur, kur yra pramoninio oro ir slanga, galima saudyt. nors prie lauzo, nebijant uzsidegt :)
8bar pasirode truputi per mazai - pistoleta nukreipus i apacia, be sovinuku, spyna neuzsifiksuoja. nepilni 10bar - pats tas. tiesa man taippat nesifiksuodavo ir su gg.
siauliu oksalis, kaip ir tikejaus, beviltiskas. gerai kad zmogus aplamai pasitaike girdejas apie tai jog yra toks dalykas kaip airsoftas. apie kazkoki atvezima is klaipedos net i kalbas nejo, viska atseit reikia uzsakinet ir kainos nezmoniskos ir t.t. vnz toks ispudis, kad suinteresuotas kuo maziau parduot...
« Paskutinį kartą keitė: 2014.03.16-21:12:11 sukūrė berazumijus »
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Reiktu patarimo-pagalbos
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2014.03.17-16:41:54 »
ar normalu,kad gg uzsipildo 8gr ?
detuve susitvarkiau su medzio "lobziko" ir lituoklio pagalba. ir kaip anksciau i galva neatejo... aisku tai laikina, bet veikia. vistiek zvalgaus i co2 puse.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Re: Reiktu patarimo-pagalbos
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2014.03.17-16:49:33 »
puiku, saldytuvo kompresoriu i kuprine, zolepjoves prailgintuva ~220 ir galima saudyt perimetre :beer:
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Reiktu patarimo-pagalbos
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2014.03.17-17:04:07 »
kam taip sudetingai - pas mane resyveris atsijungia su jungtim nuo kompresoriaus :P ir labai patogu parsinest oro namo kompu praputimui, prie to pacio galima ir pasaudyt :P :)
« Paskutinį kartą keitė: 2014.03.17-17:06:21 sukūrė berazumijus »
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal