+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1313
Latest: autogSeamp
New This Month: 6
New This Week: 6
New Today: 2
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5333
Most Online Today: 377
Most Online Ever: 668
(2024.05.21-04:29:45)
Users Online
Members: 0
Guests: 366
Total: 366

Autorius Tema: Trumpalaikis verslas iš pneumatinių šautuvėlių  (Skaityta 33996 kartus)

Arcturus

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 39
  • Karma: +0/-1
  • Fire with Fire
    • Žiūrėti profilį
Re: Trumpalaikis verslas iš pneumatinių šautuvėlių
« Atsakymas #60 Įrašytas: 2014.06.23-23:32:34 »
nu va,atvejis is tikro gyvenimo o ne is istatymu knygutes:
 vakar smaginausi hbh prie palangos esanciame tire.aptarnavo mazdaug 8-9 metu vaikiukas mane.stropiai skaiciavo graza ir kulkeles.prisirinko ziurovu minia ir patys neblaiviausi bande mane pamegdziot paskui.net pagailo man to vaikiuko kai tas vos spejo skaiciuot kulkeles po 10vnt i dezutes dangtelius,o alkashiukai ji dar skubint pradejo.svarbu kad sumokejo tuos 4 litus uz 10 kulipkiu,taciau jokio saugumo ten neizvelgiau.bardakas visiskas,bet tiras gyvuoja.

Mmm, geros žinios tokio verslo šalininkams :super:  blogos - iš vakaro kulipkų nepadalinusiems berniukams  :'(

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Trumpalaikis verslas iš pneumatinių šautuvėlių
« Atsakymas #61 Įrašytas: 2014.06.23-23:43:57 »
na ir visi patenkinti ir visiem gerai. kol nieko neatsitiko. o kai atsitiks, kas nors pasakys - o kur ziuri policija ? o ji ne dievas is dangaus visus matanti. jei jau tikrai ten tokie bardakai, tai kas trukdo jiem tai pranest ? manau uztektu ir vaizdo iraso su telefonu daryto... tiesa uzpernai pats ziurejau kas ten per "tiras". sautuvai tai apgailetinos bukles ir praejo bet koks noras net uz dyka saut. i mane pirstais nebadykit, buvom vieninteliai susidomeje ...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Elastic

  • Svečias
Re: Trumpalaikis verslas iš pneumatinių šautuvėlių
« Atsakymas #62 Įrašytas: 2014.06.24-09:27:23 »
normalus tie sautuvai,pora suviu i popieriu padarai ir taikiklis nebelabai reikalingas tam sautuvui pasidaro.uz 5 numustus degtukus dar ir priza duoda,ir tikrai ta padaryt nera sunku.tiesa dabar labai madoj piestukai,tik viena beda su jais-taikiniu uz 5-7 m nefokusuoja ir dar prisukti kreivai.taisyklese ale to tiro parasyta,kad rankomis taikikliu liesti negalima.todel geriau rinktis sautuva su atviru taikikliu.beje dar nustebino kulkeliu kokybe-HN econ arba kazkas labai panasaus.bet cia taip radau hbh tam pramogu parke.sventosios tiruose dazniausia mp-512 naudojami,dar daznas b3-3.ten tai tikrai neturejau jokio noro net pabandyt.

vaidys

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 31
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Trumpalaikis verslas iš pneumatinių šautuvėlių
« Atsakymas #63 Įrašytas: 2014.06.24-10:48:56 »
Sveiki, teko man pabuvot tire palangoj , saugumas 0, sautuvai kaip tirui neblogi, kol nieko neatsitiko biznis eina, bet kai bus ...atsakys savininkas. Kaip suprantu organizatorius tiro turi viska apgalvot,bet kazkas turetu tai kontroliuot bent jau sauguma , CIA tik mano nuomone

Ryklys

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1174
  • Karma: +36/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Trumpalaikis verslas iš pneumatinių šautuvėlių
« Atsakymas #64 Įrašytas: 2014.06.24-11:30:31 »
/.../Kaip suprantu organizatorius tiro turi viska apgalvot,bet kazkas turetu tai kontroliuot bent jau sauguma , CIA tik mano nuomone

Iškarto apgailestauju ir atsiprašau autoriaus (neturėjau garbės pažinti) jeigu mano nuomonė nepatiks. Šiaip jau nieko asmeniško. Tik keli pastebėjimai.

1 Jau siutina postringavimų pabaigoje rašomas — ,,čia tik mano nuomonė''. ,,Arkliui aišku'', kad tai tik tamstos nuomonė. Ar gali būti kitaip. (Nebent pateikiami faktai.) Politkorektiškumas (beje, apsimestinis) jau ,,užkniso juodai''. Be to, turėtų būti tai (tik mano nuomonė), o ne čia...
2 Iš kur tas ,,Didžiojo brolio'' (arba, ,,valstybės-auklės'') ilgesys? Kažkas turi sutvarkyti... Kiekvieno šaulio pareiga yra pastebėti ir reikšti nepasitenkinimą netvarka. O ne burbėti, kad kažkas negerai ir laukti, kol kažkas mistinis ateis ir sutvarkys. Galų gale tvarka yra ne ten, kur viskas labai griežtai aprašyta ir ,,stebima'', o ten, kur yra vidinis tvarkos poreikis.

vaidys

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 31
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Trumpalaikis verslas iš pneumatinių šautuvėlių
« Atsakymas #65 Įrašytas: 2014.06.24-12:01:05 »
nezinau kokiu tu nori faktu? adreso kad pats pamatytai ar kaip? ten ne mano biznis kad tvarka daryciau ,ir tema buvo ,, kas ir kaip kontroliuoja sita veikla ,, is temos padariau isvada kad uz visaka atsako tiro savininkas ir tiek,kontroles nera .

Ryklys

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1174
  • Karma: +36/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Trumpalaikis verslas iš pneumatinių šautuvėlių
« Atsakymas #66 Įrašytas: 2014.06.24-12:16:12 »
nezinau kokiu tu nori faktu? adreso kad pats pamatytai ar kaip? ten ne mano biznis kad tvarka daryciau ,ir tema buvo ,, kas ir kaip kontroliuoja sita veikla ,, is temos padariau isvada kad uz visaka atsako tiro savininkas ir tiek,kontroles nera .

Nemėgstu veltis į santykių aiškinimąsi, todėl paprastai elgiuosi arogantiškai ir neatsiliepiu į ,,ginčus''. Galėčiau tiesiog parašyti, kad buvau netaip suprastas... Tiek to. :-[

Fakto pavyzdys: įstatymas nereglamentuoja D kategorijos tirų veiklos. Nuomonės pavyzdys: reikėtų, kad kažkas prižiūrėtų...
Juk yra skirtumas? Iš tamstos jokių faktų nereikalauju. :azn:

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Re: Trumpalaikis verslas iš pneumatinių šautuvėlių
« Atsakymas #67 Įrašytas: 2014.06.24-12:23:22 »
Siaip matau sita tema darosi beprasmiska ir virsta i serija "Pasigincykim". Jei tai tesis permesiu i Meditacijas. Atrodo viska paaiskino kas ir kaip, bet vis tiek bandom irodinet savo tiesas.  :wall:
« Paskutinį kartą keitė: 2014.06.24-12:25:07 sukūrė Ikaras »
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

Arcturus

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 39
  • Karma: +0/-1
  • Fire with Fire
    • Žiūrėti profilį
Re: Trumpalaikis verslas iš pneumatinių šautuvėlių
« Atsakymas #68 Įrašytas: 2014.07.14-15:34:44 »
nu ką, neseniai startavau vienoje šventėje, su 2 šautuvais ir vienu lanku, per kelias valandas susirinkau pora šimtinių, ne prūdai, bet lūkesčiai pateisinti  :super:
ps. Prizų nebuvo =]]
« Paskutinį kartą keitė: 2014.07.14-15:38:34 sukūrė Arcturus »

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Trumpalaikis verslas iš pneumatinių šautuvėlių
« Atsakymas #69 Įrašytas: 2014.07.14-20:18:14 »
nu jau ne prudai, kitas aria kelias dienas uz 200 o cia pasedet ir kulipkas paskaiciuot lyg auksines :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

vovocka

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 724
  • Karma: +5/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Trumpalaikis verslas iš pneumatinių šautuvėlių
« Atsakymas #70 Įrašytas: 2014.07.15-08:43:21 »
Nugi šaunu! Prizų ir nereikia - malonumas yra papliauškinti ir pataikyti. Kartas nuo karto patikrink, ar taikiklių niekas nenureguliavo - žmonės pyksta, kai šautuvėliai kreivai šaudo... ;)
HW97k NikkoStirling PLATINUM 6-24x56 IR Nighteater

Arcturus

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 39
  • Karma: +0/-1
  • Fire with Fire
    • Žiūrėti profilį
Re: Trumpalaikis verslas iš pneumatinių šautuvėlių
« Atsakymas #71 Įrašytas: 2014.07.15-20:34:58 »
Nugi šaunu! Prizų ir nereikia - malonumas yra papliauškinti ir pataikyti. Kartas nuo karto patikrink, ar taikiklių niekas nenureguliavo - žmonės pyksta, kai šautuvėliai kreivai šaudo... ;)

Bet dažniausiai tie kur pyksta kreivarankiai būna :D vienam vienas šautuvas blogai šaudė, kitam kitas... Parlėkęs namo patikrinau - šaudo abu puikiai  :-X
O dėl prizų, manau reikės padaryti, nes daugkas domėjosi "kokie prizai ?", "ar yra prizai?", "Ką gausiu jei pataikysiu?"...  Prizai suteikia žmonėms azarto, ir vietoj vienos serijos perkamos vieno žmogaus, manau  dažnai būtų perkamos kelios norint laimėti, bent kažką atminimui :)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Trumpalaikis verslas iš pneumatinių šautuvėlių
« Atsakymas #72 Įrašytas: 2014.07.15-23:06:27 »
prizas - pakvietimas i kokias nors varzybas nemokamai :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Pokst

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 298
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Trumpalaikis verslas iš pneumatinių šautuvėlių
« Atsakymas #73 Įrašytas: 2014.07.16-06:52:16 »
Nugi šaunu! Prizų ir nereikia - malonumas yra papliauškinti ir pataikyti. Kartas nuo karto patikrink, ar taikiklių niekas nenureguliavo - žmonės pyksta, kai šautuvėliai kreivai šaudo... ;)

Bet dažniausiai tie kur pyksta kreivarankiai būna :D vienam vienas šautuvas blogai šaudė, kitam kitas... Parlėkęs namo patikrinau - šaudo abu puikiai  :-X
O dėl prizų, manau reikės padaryti, nes daugkas domėjosi "kokie prizai ?", "ar yra prizai?", "Ką gausiu jei pataikysiu?"...  Prizai suteikia žmonėms azarto, ir vietoj vienos serijos perkamos vieno žmogaus, manau  dažnai būtų perkamos kelios norint laimėti, bent kažką atminimui :)

Tiems kam šautuvai kreivai šaudo reiktų vietoje pademonstruot, kad pataikyt galima. O minimalūs priziukai tikrai skatintų didesnį kiekį kulkelių pirkt ir prizų siekt.
Brocock Compatto+MTC Viper conect SL
Walther CP5

Arcturus

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 39
  • Karma: +0/-1
  • Fire with Fire
    • Žiūrėti profilį
Re: Trumpalaikis verslas iš pneumatinių šautuvėlių
« Atsakymas #74 Įrašytas: 2014.07.16-22:10:16 »
Nugi šaunu! Prizų ir nereikia - malonumas yra papliauškinti ir pataikyti. Kartas nuo karto patikrink, ar taikiklių niekas nenureguliavo - žmonės pyksta, kai šautuvėliai kreivai šaudo... ;)

Bet dažniausiai tie kur pyksta kreivarankiai būna :D vienam vienas šautuvas blogai šaudė, kitam kitas... Parlėkęs namo patikrinau - šaudo abu puikiai  :-X
O dėl prizų, manau reikės padaryti, nes daugkas domėjosi "kokie prizai ?", "ar yra prizai?", "Ką gausiu jei pataikysiu?"...  Prizai suteikia žmonėms azarto, ir vietoj vienos serijos perkamos vieno žmogaus, manau  dažnai būtų perkamos kelios norint laimėti, bent kažką atminimui :)

Tiems kam šautuvai kreivai šaudo reiktų vietoje pademonstruot, kad pataikyt galima. O minimalūs priziukai tikrai skatintų didesnį kiekį kulkelių pirkt ir prizų siekt.

Ką ten kiekvienam demonstruosi... O ir pats sunkiai pataikau i centrą iš stovimos padėties(mano tire atramų nėra), dar berodant apsikvailinčiau :D

 

+-Naujausi įrašai

offtopic by itinenkoaz
Šiandien 11:09:41

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Powered by EzPortal