+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1309
Latest: cvSeamp
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 2
Stats
Total Posts: 182066
Total Topics: 5330
Most Online Today: 282
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 248
Total: 248

Autorius Tema: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?  (Skaityta 11349 kartus)

pradinukas1

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 32
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
http://blogas.avitela.lt/akcija/kodel-verta-tureti-pratesto-garantinio
-aptarnavimo-sertifikata/

ir kelios kontoros kurios tai daro...

http://www.spac.lt/ isikurusi 2013m,
http://www.garantija.lt/ siti isikure 2003m dar nebonkrutavo...
tipo:
7% vertes +1m
10% vertes +2m
13% vertes +3m
17% vertes +4m
21% vertes +5m

manor verta perkant tv uz 3600 sumoket jie kokius 480lt lt uz paildomus 3m prie 2m philipso. viso 5m.
gal kas trejot reikalu su tokiu produktu, tai akiu dumimas ar geras budas apsidrausti?!

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2015.02.11-16:06:06 »
suma tai nedidele kaip 3 metam, bet kas nebegarantinio gedimo atveju va idomu.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

DeGrigo

  • Jr. Member
  • **
  • Įrašai: 94
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2015.02.11-20:36:13 »
Is vienos puses labai gerai, o is kitos irgi buna ismesti pinigai, nes garantinis yra, o tipo mes  netvarkysim nes tipo sitam netaikoma, nu nesamone

kasnelis

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 398
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2015.02.11-22:07:26 »
Pas svogeri sugedo skalbianke per pratesta garantini. Situacija tokia kad i nauja pakeist per pratesta garantini negali, gali tiktai remontuot. Remontavo musu auksarankiai keturis kartus, kol svogeriui truko kantrybe, puse metu be skalbiankes gyvent ir nusipirko nauja. Si karta be jokiu pratesimu. :azn:

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2015.02.11-23:05:18 »
aaa nutai lohotronas ir tiek vadinas. jei jau musu auksarankiai remontuoja pas tokias kontoras tai isivaizduoju kas per auksarankiai :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

pradinukas1

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 32
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2015.02.11-23:09:01 »
gali suzinot koks tas gaantinis? kokia kontora ta dare?

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2015.02.12-10:00:13 »
Gal ne visai i temą,bet....Esu pirkęs iš "BITES" salono sūnui telefoną...Su tuo vadinamu draudimu nuo visokių nelaimingų atsitikimų...Sumokėjau padorią kainą už padorią "NOKIA"...Atsitiko taip,kad įskilo ekranas...Ekrano niekas nekeitė,bet pakeitė telefoną...Aišku į pigesnį ir daug prastesnį...Žodžiu,kaip ir pas mus-norint rasti teisybę,reikia nueiti kryžiaus kelius,tad ar verta tai daryti,nes daugiau nervų kainuos...Su tuo garantiniu gal irgi panašiai...Gal suges,gal ne, o pinigėliai jau kišenėje...Kas be ko,bet ,aišku,ne visiems ta taisykle galioja...Yra ir sąžiningų žmonių...
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2015.02.12-14:22:29 »
prekyboj saziningu turbut maziausiai...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Dainius K.

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1064
  • Karma: +2/-0
  • aš nepiktas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2015.02.13-09:27:52 »
tai paprašai sveiku protu suvokiamo tvarkymo ne iš 15 kartų, ar jei draudimas identiško telefono/ekrano keitimo.
Jeigu kažką peza apie negalėjimus ir blablabla, tada sakai "panele, aš tikrai nenoriu pyktis, rašinėti skundų į nemaisto produktų inspekciją, gaišti tiek savo tiek jūsų laiką, gal galim tiesiog sutarti ir priimti normalų sprendimą?" Gana dažnai veikia, skundo rašyti taip ir neteko nei karto  :type:  :beer:
QB79 7,4J

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2015.02.13-10:32:06 »
Technika negedo garantiniu laikotarpiu, tpfu tpfu tpfu, bet teko turėt reikalų su anuometiniu snoro lizingu. Buvau paėmęs TV ar kažką tokio lizingu ir kaip tik bankelis užlūžo tuo metu. Pas mane buvo padarytas tiesioginis debitas, tai įmokos gryžo su prierašu, kad sąskaita neegzistuojanti. Bandžiau ieškoti, skambinti, bet nieko.
Po pusmečio gaunu grasinantį laiškelį, kad nemoku įmokų ir priskaičiuota dar delspinigių  :o. Bandau skambint, važiuoju į vietą, aiškint situaciją, atsakymas žudantis "vistiek turėsi sumokėti delspinigius".
Tada surašau raštą, viską pateikiu chronologine tvarka, kas kaip ir kodėl. Adresuoju SL, kopija centriniam bankui, kopija vartotojų teisėm.
Atsakymai ateina gan greitai, vartotojų teisės aišku surašo pilną A4 formato lapą, ką galėtų parašyti dviem sakiniais :), bet jie mano pusėje. Centrinis bankas taip pat mano pusėje. Ir pagaliau SL atsakymas iš dviejų sakinių, t.y. man palankus ir delspinigiai anuliuojami :).
Noriu pasakyti, kad nereikia bijoti kreiptis į vartotojų teises. Esant reikalui aš šią praktiką naudoju ir dabar, jei to tikrai prireikia. Dažniausiai užtenka tik užsiminti ir problemos išsisprendžia.
Atsakant į temą, man nuomone tiek primokėt neverta, ypač už TV. Jei jis dirbs 2 metus, tai dirbs ir daugiau :)
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2015.02.13-11:49:46 »
taip tai irgi faktas - jei kazkas is siuolaikines buitines technikos atidirbo garantini, tai yra daug sansu kad dirbs ir daugiau be jokiu garantiju. o jei jau po menesio sudege tai vargsi iki to daikto turejimo galo.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2015.02.13-12:10:28 »
Normali procedura perkant daiktus uzsienyje. Teko naudotis. Tik ten draudimas skaitosi "Whatever happens".  Draudziau laikrodi,tai po metu uzkliuves islupau laiko reguliavimo ratuka. Tvarke tris savaites,bet sutvarke. Po poros menesiu vel uzkliuvau tik sikart nuluzo pats ratuko galas. Antrakart nusprende,kad remontuoti neverta ir pasiule pinigus atgal arba issirinkti patinkanti laikrodi is ju asortimento,kainos skirtuma padengiant is vienos ar kitos puses. Jei sutartis taisyklese numatytos salygos,kad daiktas remontuojamas per tam tikr laika arba keiciamas tokiu paciu,tai to ir reikia reikalauti.
 P.S. praeita savaite pirma karta susiduriau su lietuvisku mentalitetu Lytagroje... tevas nupirko virslegini voztuva kompresoriui,bet man netiko ,tai sekancia diena uzveziau grazinti. Tai teko nuo pardavejo vaikscioti iki buhalteres,is jos pas direktoriu kol pavyko sugrazinti. Ir dar likau apkaltintas,kad kazkur radau pigiau ir tik issiknisineju... vienu zodziu klientui nulis pagarbos ir visiskas
 nenoras laikytis elementariu prekes grazinimo taisykliu. Tiesa dar buhaltere isdurnino,kad matosi jog viztuvas net nebuvo isuktas i skyle,nors bandziau paaiskinti,kad pas mane 12mm skyle,voztuvas apie 15mm. Pirmas pasiulymas buvo eiti pas tekintoja kad perechoda padarytu :D galu gale Siauliuosebsenukuose radau au plonesniu galu ir pardavejas net pabreze,kad jei netiks atnesti atgal :)
Mano parašas...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2015.02.13-12:48:04 »
tai ar dar yra nezinanciu kad lietuvoj viskas ne kaip europoj ? :) nors jei grieztai ir aiskiai pasakai ko nori tai ir padaro. o kad sukreiptu snukiu tai ne mano bedos.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Lincas25

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 816
  • Karma: +7/-0
  • Panevėžys
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2015.02.13-13:17:05 »
va va, aktuali garantija  ;D
sugedo mano garantinis Nexus4, nunešiau į Mobilią liniją taisymui. Pasakė nuo 2 savaičių iki mėnesio, Nu Ok, bet jokio pakaitinio nepasiūlė. Laukiu... Lygiai po 3 savaičių pasiėmiau "sutaisytą". Parsitempęs namo ir atstatinėdamas programulkas pastebėjau kad iš 16 GB atminties belikę 8 GB :o Tipo jie pagrindinę plokštę pakeitė.
Pasizvanyju į LG Lietuva, išdėstau bėdą sudiktuoju visas datas, senus ir naujus IMEI. Tai jie sako, brolyti apipiso tave, ne tokia plokštę igrūdo. Tipo kreipkis į Mobilią, turi sutvarkyt ir LG Lietuva tai prakontroliuos.
Tada el.paštu parašiau Mobiliai, kad grybo pripjovė per garantinį. Tyla. Nu ką, rašau raštišką pretenziją, pridedu dokus ir siunčiu tiek Mobiliai, tiek LG Lietuva. Teikėsi paskambinti kažkoks Mobilios direktorius, tipo sutvarkys tą nesusipratimą. Vėl nunešu aparatą į saloną garantiam remontui. Tai salono darbuotoja dokus užpildė be lietuviškų raidžių :o Geras personalo raštingumo lygis  :D Kaip pakaitinį bandė pasiūlyti kažkokią mygtukinę Nokia arba Motorolą, neėmiau nes tai nei kiek funkciškai nepanašu į priduotą įrenginį .
Per 10 dienų (pagal įstatymą) Mobili su manimi nesusisiekė dėl problemos sprendimo. Palaukiau dar kelias dienas ir surašiau laiškelį vartotojų teisėms su visais dokais ir vieninteliu reikalavimu: grąžinti pinigus :type:
Vakar skambino teta iš tos kontoros ir klausė ar Mobili su manimi susisiekė. Sakau NE. Tai tipo veiksmas vyksta, tyrimas tęsiasi  ;D >:( ;D
tykiai book ir book budrus
Crosman 3576 gamyklinis
Crosman TR77 NPS + CenterPoint 4x32

laisve

  • Svečias
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2015.02.13-19:27:04 »
Cia Lietuva,cia lietus lyja  ;D kazkoks beprotnamis musu salelej mylimoj.
Pirkau statybini lazeri norgej,taip gavosi,kad prireike isvaziuot i kita objekta uz 1000km
Man ten besidarbuojant tas lazero pradejo streikuoti,baisiausiai nusiminiau nes daikciukas ne is pigiuju o ir galvoju kraujo kelius reiks praeit kol sutaisys ar pakeis i kita.
Viska pasipasakojau hebrai kuri tebedirbo netoli tos pardes.Tada viens vyrukas nuvaziavo,papasakojo visa situacija kaip yra(ale zmogus toli ir dirbt normaliai negali  ;D ) ir su diziausiais menedzeriu atsiprasymais gavo visiskai nauja toki paty lazeri  :clap: Ir dar paprase,jei nesunku kada nors uzveskit sugedusiji i parduotuve.  :funny:
Buvau sokiruotas,kad viskas taip paprastai,ir dar su tokiu pasitikejimu  :-X kad kazkada grazinsim sugedusi...Man kai litofcui,buvo kazkas nesuprantamo  :-\


 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.05.01-18:42:08

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal