+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1308
Latest: StevenRapse
New This Month: 1
New This Week: 1
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5332
Most Online Today: 114
Most Online Ever: 585
(2024.05.16-22:38:37)
Users Online
Members: 0
Guests: 8
Total: 8

Autorius Tema: Šauktiniai  (Skaityta 182971 kartus)

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2015.05.13-14:23:58 »
Vadinasi, reikia tarnybos kariuomenėje.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2015.05.13-14:33:40 »
Is ko taip tamsta sprendziat? Buvau saulys. baigiau  vado-instruktoriaus kursa. kuris vyko Ruklos mokomajame pulke. Is esmes jis niekuom nesiskiria nuo sauktinio dienotvarkes. tik truko apie 2menesius. 6 ryto kelies. 10 eini miegot. be leidimo nei pamysi nei pa****si. ir,ka tai man dave. po to kurso as ir supratau kas per nesamone yra kariuomene.
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2015.05.13-15:18:57 »
Man asmeniškai disciplina (nebūtinai kariuomenės) nekėlė jokių problemų- gauni komandą ir vykdai. Duodi komandą- ir vykdo. Viskas paprasta. Dienotvarkė tokia- belieka jos laikytis. 2 mėnesiai gal ir mažoka.  Nes vis dar kyla klausimų "kam to reikia? kokia to prasmė? aš nenoriu, man taip nepatogu... ar nuo to stiprėja mūsų valstybės gynybiniai pajėgumai, ką šiuo metu ir su kuo veikia mano pana, geriau eičiau alaus išgert, o dar geriau su kompu pažaist ir t.t. ir pan." .  Atsimenu iš savo patirties, kai kuriems žmonėms tam tikru laiku stovėti rikiuotėje atrodė beprotiškai sunki užduotis.. Visa tai yra "asmenybės nestandartiškumas, aukštesnis intelektas ir savivertė" arba tiesiog ištižimas.
Kalbu bendrai ir jokiu būdu nesiekiu  įžeisti Fedia ar kitus.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2015.05.13-15:31:09 »
Audriau,laikas atsibusti. Kokia dar Lietuvos ginyba? Su kuo? Mediniais sautuvais? Su surudijusiais hameriais? Paskolintais pora tanku ar naikintuvu? Jeigu mes neturim nei technikos geros nei zmoniu skaiciaus normalaus. Jeigu dauguma tu sauktiniu prasidejus karui begs,o ne ginsis. kokia is ju nauda?

Ir,nuo kada kariuomenes pagrindine uzduotis suvarzyt zmones y remus? Tau pasako tu kaip dalbajobas ir begi,kasi griovi. Paklusnumo ismokys? O,kai iseisi po 9 menesiu reiks klausyt dedziu su pinigeliais kurie sakys eik kast griovi uz 250EU.
Man asmeniskai near sunki Kario duona. Bet kodel mus turi priversti pries savo valia? LAISVA Lietuva su karo PRIEVOLE?
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2015.05.13-15:38:32 »
Tuscia sneka, vienas neis i kariuomene, nes valdzia algu didesniu neduoda (visad galvojau, kad alga reikia usidirbt (matyt atsilikes)) ,  kito patriotizmas baigiasi, kai pakviecia i armija
Citata
Mano sūnus, visą laiką buvęs patriotas, žadėjęs niekada nepalikti savo šalies, jau išvyksta. Jo draugai – taip pat“, – perspėjo būsimo šauktinio mama

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/facebook-luzta-nuo-sauktiniu-emociju.d?id=67958298#ixzz3a1Oh5JnK

kaskaip man atrode , kad patriotizmas kaip tik taip turetu pasireikst  :-\ . Pasenau visai matyt, kad nebesuprantu :) vienu zodziu kaip tam posaki: shunes loja, karavanas eina. Niekas gi nepasikeis nuo to, kas pasnekesim :)

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #50 Įrašytas: 2015.05.13-16:04:53 »
Fedia, aš kelis kartus pabrėžiau- atsiribokim nuo demagogijos apie gynybinę galią.  Aš matau didelę naudą formuojant pilietį, žmogų, vyrą.  Tai ne tik kūno fizinis ugdymas ( kas irgi  be galo svarbu ir reikalinga), bet ir psichologinis tobulėjimas, grūdinimas.   Kieno čia iš mūsų gyvenimas rožinis ir pakaišytas pagalvėmis?  Gyvenime nuolat atsiranda įvairiausių kliūčių, negatyvių dalykų, ne visada ir ne  visi tikslai lengvai pasiekiami.  Čia ir pravers  psichologinis užsigrūdinimas. Be abejo, netaikoma tiems, kurie gyvena šiltnamyje, kurių priekyje bėgioja tėveliai su eurais. 
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

DJdepo

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 356
  • Karma: +4/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #51 Įrašytas: 2015.05.13-16:20:22 »
O ne geriau pradeti ugdyti vyra mokykloje?  :-\ Tegul keicia svietimo sistema, iveda karinio parengimo pamokas ar dar kazka ir moko to kazkiek tai laiko. Mano manymu tai bus daug naudingiau nei susiformavusiai asmenybei pasikeisti :)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #52 Įrašytas: 2015.05.13-16:24:47 »
Koki vyra mokykloi ? mokytojos bijo pakrutet nes vaikai turi "teises" (pareigas tik pamirsta) , is 11 vaiku tik trys sugebejo greitu zingsniu nueit 1,5km , kai mokytoja uzdave mokytis lietuvos konstitucija (pagal programa) klase atsisake mokytojos .... 

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #53 Įrašytas: 2015.05.13-16:34:57 »
Ok,atsisakom. Tada ko tie dirbantys neteisti ir normalus jaunuoliai neduoda valstybei,kad juos vercia eiti y kariuomene tobulintis (tobulintis ko?) Grudintis? ir pan? Kuom jie musu visuomenei yra blogi kad nusprede jog visa jaunima reikia siust y kariuome neaisku ko tobulint? Kazkokiu spec ygudziu kariuomenei moko kaip islaikyt savo seima? kaip uzdirbt pinigu kad tavo vaikai turetu stoga virs galvos? 
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #54 Įrašytas: 2015.05.13-16:36:26 »
Ugdyti vyrą, pilietį, tėvą reikia visur- šeimoje, mokykloje, kariuomenėje. Kas dedasi mokyklose labai taikliai Zalias parašė- pritariu. Pareigų ir teisių balansas yra pažeistas katastrofiškai.
Pasižiūrėkim: reikia eiti į kariuomenę- jau kulnus apsimyž..... O kas bus, jei reiks eiti ginti šalies?  Tam ir reikia tarnauti kariuomenėje, kad mažiau klausimų ir daugiau ryžto būtų.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #55 Įrašytas: 2015.05.13-16:38:46 »
Ar  pagal Tave tai yra viskas, ką privalai duoti savo Valstybei? Ar tik tu turi teisę į valstybės infrastuktūrą ir paslaugas be jokių pareigų?

Ok,atsisakom. Tada ko tie dirbantys neteisti ir normalus jaunuoliai neduoda valstybei,kad juos vercia eiti y kariuomene tobulintis (tobulintis ko?) Grudintis? ir pan? Kuom jie musu visuomenei yra blogi kad nusprede jog visa jaunima reikia siust y kariuome neaisku ko tobulint? Kazkokiu spec ygudziu kariuomenei moko kaip islaikyt savo seima? kaip uzdirbt pinigu kad tavo vaikai turetu stoga virs galvos?
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #56 Įrašytas: 2015.05.13-16:48:06 »
O kuom blogai roziniai ir pukuoti Audriau? As pvz dizaineris, ryte su suniu  miske pabegioju, zibutes renku, grizes nupiesiu sukneles eskiza ir gaunu kelis k eur, vakare einu i salsos treniruote, gimes esu Lietuvoj bet gyvenu Paryziuj.prie ko man dabar ta kariuomene, ka man ji duos, kodel dabar priskirt kazkoki gyvenimo modeli kaip etalona. Ne visiem per gyvenima reik skintis alkunem ir lipt per galvas....
Dabar ka duoda pati kario disciplina?
 Paklusti aukstesniam pagal ranga -  asmenybes zeminimas, programuojamas realiam gyvenime kaip tarnautojas.
 Taikyti ginklu i kita zmogu, ar kitaip panaudoti smurta - tokiais skiepijamais problemu sprendimo budais tik didinam smurto visuomenej ar seimoje statistika.
Dienotvarke pagal is anksto nustatyta laikrodini grafika(kada miegot, kada tustintis)- amzinas stresas, depresija,  gyvenimo kokybes diskonfortas.

Prasau paminet bent viena pliusa asmenybes formavime, nes as tokio nesugalvoju.









« Paskutinį kartą keitė: 2015.05.13-16:51:32 sukūrė AlphaGSM »
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

Tserber

  • Jr. Member
  • **
  • Įrašai: 62
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #57 Įrašytas: 2015.05.13-18:05:08 »
Taikliai alpha :) Disciplinuotas, komandu klausantis irankis kazkaip nera gyvenimo tikslas :))

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #58 Įrašytas: 2015.05.13-18:51:12 »
Taikliai alpha :) Disciplinuotas, komandu klausantis irankis kazkaip nera gyvenimo tikslas :))
O koks gyvenimo tikslas?  :-\ Aaaaaa......
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #59 Įrašytas: 2015.05.13-19:19:28 »
Karys yra profesija - garbinga, kilni, ir labai sunki.
Elektrikas- taippat sunki profesija, rizikinga, pasiaukojanti kitu gerovei.
Elektrotechnika skatina konstruktyvu logini mastyma, tai kodel gi nepadaryt prievoles visiem jaunuoliams? Butu labai naudinga kokius metus laidziukus ir tranzistoriukus pajunginet....
Ar gal geriau pilnameciui pilieciui paliekam pasirinkimo teise?
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal