+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1313
Latest: Glenntikwat
New This Month: 6
New This Week: 6
New Today: 3
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5332
Most Online Today: 577
Most Online Ever: 585
(2024.05.16-22:38:37)
Users Online
Members: 0
Guests: 467
Total: 467

Autorius Tema: Šauktiniai  (Skaityta 182959 kartus)

Genijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2279
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #75 Įrašytas: 2015.05.14-09:51:05 »
Cirkas .. Sugalvojo cia vien tam kad kazkas galetu labai gera bizniuka prasukti .Apaktumet jei butu kazkur paskelbta kokios sumos yra istaskomos, priperkama niekam nereikalingo slamsto uz milijonus, ir jiem dzin jei penktadalis lietuvos ant skurdo ribos gyvena. Idomu jei "putka" paskelbtu kad po 3 dienu pradeda puolima. Kiek zmoniu is lietuvos pateptu slides. Ir kiek liktu tu dabartiniu "profesionalu" kuriu 98% isitryne tik del algos ir pencijos ir patys tai pripazysta. O dabar dar bus keli tukstanciai kariu kurie vienaip ar kitaip yra priversti tarnauti tiem kuriu nekencia. Kiek logiskai truktu karas lietuvoj  :lol: ? diena ? dvi ? Taip mus gintu nato.. Tik ar butu dar ka ginti ? Ar daug musu "valdzia" (kurie kazkodel neprivalo "atlikti pareigos" )padare kad verta butu del "ju sali" padet galva. Po nepriklausomybes atgavimo lietuva smarkiai nusivaziavo su patriotiskumu ir meile tevynei . Kiek dar zmoniu noretu "gryzti prie ruso" ir kiek tarnautu tam kuris daugiau moka.
Vienu zodziu as uz tuos kurie myli Lietuva  :beer:
Gamo STUTZEN+Iz-38c+QB78+FWB150

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #76 Įrašytas: 2015.05.14-09:56:51 »
Taip,vel zmones turi buti zemiau sistemos.dedes pasake ir as akis uzmerkes begu. Vel belieka vygdit ysakyma kaskokiu dedziu. Taip pasidomekim Izraeliu. ten zmogus jau nuo VAIKYSTES zino kad reikes tarnaut. Jauti skirtuma? Nuo viakystes ir pries 3 menesius suzinot?
Nori padiskutuot apie kara,prasau:Kai gules 10000mesgaliu su nurautom rankom ir galvom grioviuose ir salia kruva verkenciu motinu bei zmonu su vaikais. Pripazinkit tiesa paglaiu mes nepajegus apsigint. tai kam aukotis?
Skuduru mane nori pavadint,prasom. Bet as yrodes sau ir savo artimiesem ka as galiu. Galiu ir paciam yrodyt jeigu nori. bet nebusiu sistemzuotas debilas.
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #77 Įrašytas: 2015.05.14-10:05:49 »
Audrius labai taikliai pasakė, pritariu absoliučiai. Teftelis armijoje gali tapti ne tefteliu, o profu. Kas trugdo žmogui tobulėti ? Niekas, tik pats žmogus save uždaro į savo komforto zoną ir jei reikia iš jos išeiti, tai tampa problema. Mokesčiai už mobiliaką čia tikri atmazai, atsisakyk abonento. Kai pasakau savo vaikams "eikit į lauką", manęs jie klausia "o ką ten veikti ?". Realiai žudantis klausimas, jaunimėlis nebežino ką galima nuveikti lauke ! Ar mums, kam dabar 35-45m tėvams užduodavome klausimus ką veikti lauke ?
Norim profesionalų armijoje, o kas trukdo jais tapti ? Motyvuoti kuo ? Pinigėliais. Norim, kad kažkas už mus išspręstu mūsų problemas, va čia šiuolaikinio jaunimo problema.
Per vieną radiostotį teko klausyti, kaip vienas didžėjus (pavardė daugumai žinoma) verkšleno, kas būtų kilus karui, kaip jis nenorėtų eiti, kad tai turi daryti profai, kažkas, bet ne jis ir t.t. Na taip skystai pasirodė....smuko žmogus mano akyse. Norom nenorom pirma mintis klausant tokias vapaliones, tai skystablauzdžiai. Be atsakomybės, be aiškių tikslų ar siekių (nenoriu nieko įžeist).
Čia diskusija be pabaigos, kadangi jaunoji karta ir mes tą situaciją matom skirtingai.
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #78 Įrašytas: 2015.05.14-10:10:39 »
Pritariu, Fedia -  buvo padaryta klaida, kai buvo panaikinta šauktinių kariuomenė. Šių dienų stresas praeis ir visi žinos savo pareigas.
Teisingai, eik ir pasakyk savo mamai, tėčiui, sesei.. aš dėl tavęs NESIAUKOSIU.
Bet viskas gerai, yra būrys senių, tarp jų ir aš, kurie, jeigu prireiks, aukosis dėl tavęs.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

darius3x

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 468
  • Karma: +14/-1
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #79 Įrašytas: 2015.05.14-10:13:45 »
Su požiūriu, kad armijoje "grioviuose sėdi morozai" manau jokio skirtumo ar vaikystėje sužinosi, kad reikia tarnauti, ar prieš tris mėnesius. Čia tik dar vienas pretekstas suversti kaltę kažkam, ir pateisinti savo veiksmus, kai to nesinori daryti. Tuo ir skiriamės nuo Izraelio, kad ten netarnavęs armijoje esi nenormalus visuomenės narys,  o pas mus kietesnis tas, kas nuo kariuomenės išsisuka.
CZ 200S MTC 3-12x44

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #80 Įrašytas: 2015.05.14-10:29:38 »
As net neturiu ka pasakyt. Taip musu nuomones kardinaliai skiriasi. Del manes nereik aukotis,nei vieno neprasau ir neprasysiu. Su kuo audriau eisi kariaut? susirinksit visi kaimynai y koki lietuviska "tanka" audi 100 ar 80 ir surinke kaimo sakes bei orinukus pirmyn y fronta? kokia anuda jeigu dauguma musu kariu nesugebes nei 2 dienu atstovet????
Skirtumas kai tu zinai nuo vaikystes ir kai suzinai pries 3 menesius toks,kad as su mielu noru buciau ejas atitarnaut vos baiges mokykla kaip ir planavau anksciau. bet atsiradus Profesionaliai kariuomenei,ir pabuvus sauliu sajugoi supratau kad man to nereik. As keliu triuksma ne delto kad man sunku ar kad as kruvio bijau ir pan. o delto kaip atmestinai viskas padaryta ir kad zmones imami per prievarta. nematau jokio skitumo tarp tremties. nes kariuomenei tu savo zodzio neturi.
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #81 Įrašytas: 2015.05.14-10:42:47 »
Tapk generolu ir Tavo žodis kariuomenėje bus labai svarbus. O gal manai, kad eilinio žodis turi būti svarbiausias?

Ne kariavimas yra esmė. Esmė, ar tu  pasiruošęs imti, imti, nes tavo tokia teisė! ir nieko neduoti, nes nejauti pareigos...

Blogai, kad žmonės imami per prievartą. Jie gavę šaukimą turėtų jaustis pagerbti ir laimingi. Suprask, čia problema ne šaukiančio, o pašauktojo.

Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #82 Įrašytas: 2015.05.14-10:50:42 »
As keliu triuksma ne delto kad man sunku ar kad as kruvio bijau ir pan. o delto kaip atmestinai viskas padaryta ir kad zmones imami per prievarta. nematau jokio skitumo tarp tremties. nes kariuomenei tu savo zodzio neturi.
Manau daugumai X kartos atstovų tokie nuogastavimai pasirodys juokingi, neslėpsiu - man taip pat.
Na taip, šauktiniai imami netikėtai, bet daugumas nelaimių atsitinka netikėtai ir kas tada ? Atėjo priešas, pasibeldė į duris, o Tu su chalatu atidarai duris...vau chebra, neperspėjot  :D
Kariuomenėje nereikia savo žodžio turėt, gauni drausmės ir pasiruošimą, o tefteliai tampa vyrais. Turėjau ir turiu daug draugų karininkų, viskas ten labai gerai, prisiklausęs esu istorijų iki valiai. Kaip ir minėjau, į tai reikia žiūrėti kaip į aukštajį mokslą, juk ne profesoriui aiškini ką jis turi daryti, o profesorius Tau dėsto.
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #83 Įrašytas: 2015.05.14-10:53:43 »
Fedia sedejau "apkasuose" daugiau nei 9 men. ir su ciabatais 10 km pajuriu per smeli, ciut ne kasdien varydavau (pasienietis buvau) gerai, kad kai prasidejo sajudis Lietuvoi is manes ateme degteriovo kulkosvaidi, buvo lengviau vaiksciot, jis beje sveria jei neklystu 14kg.  Niu ir ka kaip matai gyvas ir sveikas :) .

Jei beda, kad pasako pries tris menesius  tai suprask, situacija keiciasi, ir istatymai keiciasi, pasaulis nera statinis, jis keiciasi ir aciu dievui, kad dar valdzia reguoja i pasikeitimus.  Beje as valdzios irgi nemegstu, as uz ja nebalsavau, bet jei gyvenu sali, kur lemia daugumos nuomone as paklustu, ka liaudis isirinko ta ir turim.
Jei eiciau kariaut tai ne uz valdzia o uz Lietuva, Lietuva va mano per langa matau, miskas, upelis ir zydras dangus  :beer:

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #84 Įrašytas: 2015.05.14-11:08:19 »
Fedia as puikiai suprantu, tavo karta isaugo ant Call of duty ir GTA, ir per tris menesius patriotizkumo i galva nieks neisudys. Ir pritariu kad sitas prievoles sprendimas turejo but prieitas step by step o ne momentaliai, o gal ir savanoriu pilnai uztektu davus laiko apsisprest.
Kalbejau katik su sese, ji dirba Lietuvos ambasadoj vienoj pietinej EU saly. Siandien nuo ryto telefono linija Hotline rezime, emigrantu mamytes skambina non stop, asaru pakalne. Vietiniai irgi nesupranta kodel Lietuviai cia taip issigando 9men skautu stovyklos, Geda bet yra kaip yra....


FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #85 Įrašytas: 2015.05.14-11:53:31 »
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #86 Įrašytas: 2015.05.14-11:56:59 »
Vyrai,saunu. paplot katuciu galiu.Bet,niekaip nesusisnekam. Bet ar jus tikrai nuosirdziai tikite,kad Lietuva gali bent 3 dienas atsilaikyti nuo prieso puolimo?Kad verta del teorines galimybes jog mus puls ginti NATO aukoti tukstancius zmoniu? Vat,dabar pagalvokit jeigu sitiek zmoniu nenori eiti vien esant pasauktiems,kas bus kai pasakys,VA karas,mobilizacija manot visi puls ciupt ginklus ir y fronta? fsio vyrai,to nebus visi begs ir slapstysis. pripazinkit tai.Jeigu to nera yskiepyta nuo mazumes tie 9 menesiai nieko nepakeis.
Taip Zalias as sutinku kad situacija pasikeite. bet kodel taikom pasenusius metodus naujai kartai? Sita sistema turejo but isnagrineta ir adaptuota pagal tai kaip zmones gyvena siandien ir kokie ju planai. o ne laust is pirsto ir per diena surinkt visus is eiles ir issiust y griovius. okai baiks mokslus jau tegul kaip nori taip gyvena. Praras darbus,praras zmonas ar drauges. Gal kaikurie bus ysiskoline kokioms Kredit firmoms. Kas apsaugos nuo to?
As nesuprantu kodel tu milijonu neinvestuoja y Profesionalus?
Uzduodu kruva klausimu bet negaunu nei vieno atsakymo.
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #87 Įrašytas: 2015.05.14-12:05:12 »
Tu gauni kalną atsakymų. Skaityt moki, bet suprast - ne. Tu vis diskutuoji apie tai, kas jau nustatyta įstatymu. Tai nepasikeis. Vis kalbi apie karinę galią... Apie asmeninę ir kitų komforto zoną- paskolos ir t.t.
"aš nesuprantu, kodėl, kodėl..."  Suprask paprastą dalyką-  ne visi sugeba suvokti, suprasti. Čia gebėjimų klausimas. Už tai reikia kartais tiesiog vykdyti, suvokiant, kad esi per ... nesupratingas.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #88 Įrašytas: 2015.05.14-12:10:52 »
Ar tikrai? O gal zmones nusprende tai padaryti neturi pakankamai protiniu sugebejimu isprest racionaliai sy klausima ir isprendzia tai lengviausiu jiems zinomu budu?

Ir,as iskeliu siuos klausimus nes tai yra aktualu.ir ne man vienam.
« Paskutinį kartą keitė: 2015.05.14-12:12:43 sukūrė Fedia »
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #89 Įrašytas: 2015.05.14-12:51:37 »
Įstatymus Lietuvoje priiminėja Seimas. Ten reiktų ir pateikti protingas įžvalgas. Gal net suburti jaunimo judėjimą "Ne- kariuomenei, ne- pareigai, ne- Lietuvai!"  Ir įstatymą pakeisti.

Tai nenaudinga Lietuvai, iš to nieko gero nebus, mūsų karinė galia nesustiprės, man nepatogu, aš užsiėmęs kitais reikalais, aš nenoriu, aš tingiu, apskritai aš per fainas su marozais bėgioti...  Argumentų sąrašas begalinis.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal