+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1309
Latest: bkSeamp
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182072
Total Topics: 5332
Most Online Today: 666
Most Online Ever: 666
(Šiandien 02:03:06)
Users Online
Members: 0
Guests: 611
Total: 611

Autorius Tema: Šauktiniai  (Skaityta 183027 kartus)

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #165 Įrašytas: 2015.05.16-19:46:45 »
« Paskutinį kartą keitė: 2015.05.16-23:49:44 sukūrė Ikaras »

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #166 Įrašytas: 2015.05.17-01:40:10 »
PAŽIUREK IDETA LAIDA,TEN MOTERIS SUPRANTA LABIAU NEGU TU KAM REIKALINGA  ARMIJA
Nu jo,kaip uzsikirtus plokstele kartoja : pareiga,tevyne,disciplina ir dar kelis lozungus.Tokie matyt ir ta istatyma prieme.
Rasydamas didziosiom,mano nuomones nepakeisi  ;)
Kaip ir buvo anksciau,taip bus ir dabar.I armija ais tie kas : 1. neturi ka veikt 2. nesugeba isisukt 3.neivardinsiu kad nieko neizeisciau  :-[

Mano nuomone,Lietuvai sauktiniai nereikalingi.
Daugiau nieko neklausiu ir nediskutuosiu.Bo net neidomu gincintis  ;D
100% BALTAS

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #167 Įrašytas: 2015.05.17-01:59:21 »
Galų gale Tarnauti Nelygu Kariauti.
Tai ir norima pasakyti. Ne apie karus kalba, o apie tarnavimą, kurio metu gausi drausmės, žinių, patirties ir viso kito gėrio  :)
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #168 Įrašytas: 2015.05.17-07:49:03 »
...., jeigu neisskrides is tevu tai myznius, jeigu pasiemes paskola bustui (gan didele dazniausiai buna) tai irgi kvailokas, jei islekes i uzsieny uzsidirbt gyvenimo pamatams tai irgi laikomas menkysta palikusiu tevyne, tada kaip tam jaunam zmogui atsistot ant koju ? :)...
:super: :super: :super:!!!... :beer: :beer: :beer:!!! :beer:
Visiskas debilizmas toje musu salyje dedasi  >:( Zmones tikrai ne savo noriu isvaziuoja i uzsieni uzsidirbt, dau kam pasiseka ten ir isitvirtinti... ne!!!! dabar viska mesk ir vaziuok tarnauti i ta sali kuri tave isgijo i uzsieni! Ka gal kokioje anglijoje ar norvegijoje palaikys tau darbo vieta. Trugsta man zodziu.... Gerai tas Kiguolis pet tv laida pasake, imkit is darbo birzos, tai neturesit kur det, o beto ir zmonem bus geriau, tures sioki toki atlyginima, pastoge, maista...
:liuks:!!!  :super: :super: :super: :super: :super:!!! :beer: :beer: :beer:!!! :beer:

P.S.: susidarius tokiom aplinkybem,dingsta zmoniu patriotizmas,deja  :( ...Kad taip nebutu,reikia,jog butu kuo mazesnis skirtumas tarp socialiniu sluoksniu  :-[ ...Sakyciau 5:1 ar 3:1,bet ne 10:1 ar daugiau  :-\ ....Perdaug Lietuveleje ponu priviso,perdaug  ::) ....Te negalvoja,kad ju turtus kazkas gins  :D ,reikes turbut patiems ta daryti  :funny: :funny: :funny: ...
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #169 Įrašytas: 2015.05.17-08:05:02 »
Man paciam neteko tarnauti. Taip jau gavosi,kad buvau isvykes kai atejo saukimas. Kadangi mokiausi ilgiau uz bendraamzius,tai draugai spejo atitarnauti ir pasidalinti ispudziais. Pagal sviezius pasakojimus vaizdas buvo susidares nekoks. Statuto kalimas mintinai,murkdymasis purvynuose ir begale atsispaudimu. Tuo metu mano nuomone situo klausimu buvo,kad gal neverta ismesti metu laiko is savo gyvenimo tokiai nesamonei. Juk geriau uzsienyje uzkalti kruva pinigu per tuos metus :D praejus jau desimciai metu draugai tuos tarnybos metus prisimena jau gerokai sviesesnemis spalvomis ir netgi su nostalgija. As savo ruoztu ismokau sena pamoka kaip ir pats gyvenimas- ne piniguose laime :) siai dienai sakyciau,kad tarnauti reikia. Bent jau del kitokios patirties. Gyvename tik karta,o ir ne visi zmones supranta jiems tai patinka ar ne kol to nepabando. Aisku,bjauru kai visa tai nukrenta is dangaus,bet gyvenime dar ne tiek visko nukris,pats laikas pradeti grudintis :)
Mano parašas...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #170 Įrašytas: 2015.05.17-11:16:32 »
labai teisingai. kad ant galvos armija nukrito tai dar sakyciau visai nieko. nutrist gali ir telikas is 5 auksto :) oj dar kiek ko gali nukrist ...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

1959

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 301
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #171 Įrašytas: 2015.05.17-18:10:31 »
Startuos naujas televizinis proektas, kur reikes apsispresti kelionei apie pasauli per 7-ias minutes. Projekte dalyvaus pramogu pasaulio zvaigzdes o tai reiskia, kad tokie zmones tikrai turi nemazai darbo ir isipareigojimu. Idomu ar imanoma apsispresti per 7-ias minutes, ne per menesi, ne per du menesius, bet per septynias minutes?

Paimta is TV3.lt

http://www.tv3.lt/naujiena/834373/ingrida-navickaite-ir-alfas-ivanauskas-garsenybes-pakvies-i-vasaros-avantiura

<<<TV3 jau pasiruošusi sutikti karštą vasarą! Eteryje netrukus išsiskleis gražiausios vasaros programos, kurioms intensyviai ruošiasi ir naujosios eterio žvaigždės.

Visuomet stebinančioje ir įtraukiančioje televizijoje įdomybių pažerti žada ir visiškai naujas duetas, įnešiantis tikrai gausybę naujų vėjų. Tai vasariškai nusiteikę naujos TV3 laidos „Aplink pasaulį su žvaigžde“ vedėjai - Alfas Ivanauskas, žiūrovams puikiai pažįstamas dėl savo puikių kulinarinių sugebėjimų, ir televizijoje debiutuojanti charizmos nestokojanti žinoma keliautoja -Ingrida Navickaitė.

Abu jie užduoda klausimą: ar išdrįs Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės čia ir dabar, vos per 7 minutes, priimti netikėtą pasiūlymą, kuris viską apvers aukštyn kojom? Jiems tereikės paimti bilietą ir leistis į avantiūrą!>>>
1959

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #172 Įrašytas: 2015.05.17-19:11:03 »
...ar išdrįs Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės čia ir dabar, vos per 7 minutes,.....
Na,prie ko čia ši ir mūsų aptarinėjama šauktinių tema  :-\ ?...kažko nesuprantu  :-X !!!??? Kokių panašumų galima čia galime pamatyti  ::) ? Man rodos,kad televizijos šou ir tarnyba armijoje turėtų visiškai skirtis  :funny: :funny: :funny: .... Ko gero  :-[ ...
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #173 Įrašytas: 2015.05.17-20:40:58 »
niekaip nesuprantu tu zmoniu,kurie nebuvo nemate ,bet pasakoja lyg tai butu 10 kartu praeje is visu pusiu

silpneja tauta,pakeicia koki istatimeli,kad ir del keliu eismo taisykliu,ir prasideda aimanos ,keli romanai iseitu,

ne kad eitu pas darbdavi ar prie seimo del algos mazos,geriau i uzsieni,kam cia dabar ,Vienytis, ne,tas yra zema, likusius lietuvoj dar ir d ir x isvadina ir vaidina DIDELIAIS PATRIOTAIS gal net iš Dydziosios raidės,


kaip pastebejau Lietuvio patriotizmas baigesi prie jo kiemo vartu
« Paskutinį kartą keitė: 2015.05.17-20:42:48 sukūrė jonas_m »

MindaugasMc

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1799
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #174 Įrašytas: 2015.05.17-20:49:28 »
blin neperdėkit to patriotizmo. Iš kur tu žinai ant kiek žmogus yra patriotiškas? iš šio forumo posto? iš to kad į armija nenori? ko čia dabar sureikšminat tą tarnavimą. Aš į mokyklą eiti irgi nenorėdavau, baigiau ir ją ir universitetą. Nenori į armiją, bet jei reikės ir atitarnaus.
Cometa Fenix & Air King 4-12x42 & Fenix PD30 Flashlight&&

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #175 Įrašytas: 2015.05.17-21:10:21 »
tai pasakyk kiek lietuviu ateina i mitinga,ar streika,nesvarbu kaip pavadinsi,kai pakelia kainas ar isleidzia istatyma nepriimtina,keli šimtai su praeiviais gatveje,ir tai skaitai patriotizmas,vienybė

ankščiau važiuodavau,keli metai nebevažiuoju,darbdavys nedrausdavo kai važiudavau,tik keistai pasižiuredavo,kalbinau bendradarbius,vienas atsakymas ,ARGI NUO TO KAS PASIKEIS.O KAS PAKEIS JEI NE MES PATYS

« Paskutinį kartą keitė: 2015.05.17-21:14:04 sukūrė jonas_m »

MindaugasMc

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1799
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #176 Įrašytas: 2015.05.17-22:20:06 »
Gal mūsų tauta ne tokia „karšta“ kad dėl kiekvieno atvejo kaip kokie graikai eitų į gatves ir ten mitinguotų kelias dienas, o ne dirbtų. Tada prašytų europos pinigų nes neišsiverčia, mat mitinguoti reikia, o dirbt nėra kada :) čia su humoru.
O gal tokie sprendimai patriotiškumą smugdo
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/lietuvos-lakunai-gedingu-vadina-sprendima-nutraukti-dingusio-an-2-pilotu-paieska-vos-po-24-valandu-56-503715#_
vien komentarus paskaičius matosi kas manoma apie tokius valdžios sprendimus..
kaip pvz:
Broliai-lietuviai, kas gi tai darosi?! Tai gi tikras pavyzdis kaip pasielgs musu valdzia su mumis, jei kazkuriam is musu prireiktu panasios pagalbos! Apie kokia armija ir patriotizma jus kalbat, jei mes taip paliekam savus vudury saltos juros!

Ginti valstybe del to kad kaskas nusipirktu dar viena vila, o tu net neturi pinigu butui isinuomuoti, ir mol tu esi luseris nes neturi talento baigi univera ir dirbi maximoje...Patriotizma reikia skatinti ne varant i armija o gerinant gyvenimo salygas.

Ubagai , ne haubicas jum pirkt ...

ne koks vaizdelis ar ne
« Paskutinį kartą keitė: 2015.05.17-22:21:45 sukūrė MindaugasMc »
Cometa Fenix & Air King 4-12x42 & Fenix PD30 Flashlight&&

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #177 Įrašytas: 2015.05.17-22:54:08 »
sadlave ,as jau rašiau kai pakvietė armijon man buvo 18 metu 1993,aš turėjau savo buta,dirbau ir mokinaus gamykloje VIENYBĖ ,kitaip vadinosi 16 profke,ir dar savaidgaliais stovėdavau turgui,prekiaudavau,tai kaip manai ko man truko ? proto ar pinigu kad neit i armija?
tai išvardink visus vardus kokiais nori pavadint tuos kurie buvo armijoj,tu juk toli dabar,ar bijai kad ir ten pasieks

tai pasakyk Mindaugai,ar ne patys mes sau leidžiam šikt ant galvu,ar prieštaravom kad šika,padaužem langus seimo,nuraše kad chuliganai neturėdami ka veikt išdykauja,liaudis vel tyli,o tu pasidomek kiek profesoriai ,lektoratai ir kiti tautos sviesuoliai kurie gali suburt liaudi gauna atlyginimo kad tyletu,bet čia jau politika ir čia ne apie tai

man dar tėvas sakė  : iš mergaitės moterim tampama  per nakti,o iš vaikino vyru per 3metus,dabar pasirodo pakanka 9 mėnesiu

armija išmokina daug geru dalyku kuriu nepabuves ten net nepastebi,pabuni ,ir labai gerai matosi ,o dabartine armija palyginus tai vaiku darželis,bet daugumai nepakenktu,gal ir karta tada išaugtu geresne kuri už savo gerbuvi pastovėtu ir kitiems padetu pastovet

« Paskutinį kartą keitė: 2015.05.17-23:15:06 sukūrė jonas_m »

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #178 Įrašytas: 2015.05.17-23:50:36 »
sadlave ,as jau rašiau kai pakvietė armijon man buvo 18 metu 1993,aš turėjau savo buta,dirbau ir mokinaus gamykloje VIENYBĖ ,kitaip vadinosi 16 profke,ir dar savaidgaliais stovėdavau turgui,prekiaudavau,tai kaip manai ko man truko ? proto ar pinigu kad neit i armija?
tai išvardink visus vardus kokiais nori pavadint tuos kurie buvo armijoj,tu juk toli dabar,ar bijai kad ir ten pasieks
I armija as jau senai persenas.Net i policija ar i gaisrininkus neprijimtu.Kur as be buciau,jau as jiem nereikalingas.Esu ramus,nieks manes ne sieks  :-X
O diskusija,galesim pratest kai grysiu i gimtine.Per kokias varzybas ar po ju prie lauzo  :beer:
Jai nebusim pamirse,ar nebus idomesniu temu papliurpt  :)
100% BALTAS

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #179 Įrašytas: 2015.05.18-09:36:19 »
Jonai, nesigadink sveikatos. Aš nusiraminau.  Y karta daro tik tais kas jiems įdomu, naudinga, pelninga.  O visa kita padarys tokie kaip tu!
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal