+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1313
Latest: Glenntikwat
New This Month: 6
New This Week: 6
New Today: 3
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5332
Most Online Today: 577
Most Online Ever: 585
(2024.05.16-22:38:37)
Users Online
Members: 0
Guests: 538
Total: 538

Autorius Tema: Šauktiniai  (Skaityta 182954 kartus)

elmaras

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1488
  • Karma: +13/-0
  • SIAULIA
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #195 Įrašytas: 2015.05.23-18:51:38 »
 bet tiskiuosi visada kad liks truputi px ant visko :)
[/quote]
O dabar primesk kad ant taves ir visu kitu kitiems irgi biski poxui-pvz.policininkui kad tave gatvej dubasina koks zlobas o jam poxui biski,gyditojui kad gal kai tu sirksi irgi poxui,....ir ka tada tamsta ciulbesi?
smulkios dovaneles stiprina draugyste
867138833

laisve

  • Svečias
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #196 Įrašytas: 2015.05.24-01:45:33 »
« Paskutinį kartą keitė: 2015.05.24-02:04:21 sukūrė laisve »

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #197 Įrašytas: 2015.05.24-08:51:15 »
Ziu cia labai daug drasiu blynu privalgiusiu,kad visus ant kiekvieno posto visi myzniais vadinat ir pan.  Gal laikas truputi filtruot savo zodzius? Lengva visiem sneket kai niekas niekur nesiuncia ir vos ne is anksto nusitikeike kad nepaims ir pan. o dar geriau kad eis su darbiu suderint ir pan. Juk patys sakot,kad jeigu norit jog uzauktu kiausiniai reikia 9 menesiu,tai pirmyn (o ne y palengvinta programa)
P.s. As del savo kiausiu dydzio neabejoju,todel niekur eit ir nesiruosiu.
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #198 Įrašytas: 2015.05.24-09:37:10 »
Pasirodo,gera tema  ;) ....Ir vieniems ant kitu pavaryt,ir pasigincyti del patriotiskumo  :azn: ....As manau,kad,bedai atsitikus,musu,kaip tokios lietuviu tautos,greitai gali nebelikti  :-\ ....Daug jau emigrave,o kiti,savo tiesa beirodinedami,vieni kitus isskerstu...Nereiketu nei priesu  ::) ....Kaip baltaraisciai vokieciams padejo,o stribai rusams  :-[,taip ir dabar butu :)....Ne kitaip,nes toks jau tas lietuvis   :( ....
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

Pinigas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2280
  • Karma: +1/-0
  • Gerai nebuvo ir nebus
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #199 Įrašytas: 2015.05.24-10:07:18 »
Ps. mastau gryzes i lt eit pasiprasyt tarnybos,jei imanoma suderint su darbu, issilavinimu,amzium ir seimyniniu gyvenimu.Bus matyt an kiek lankstus lietuvos istatymai :D Jauciu sakys viniok meskeres is kur atejes :)

taip  ir turi būti :) 
CFX

laisve

  • Svečias
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #200 Įrašytas: 2015.05.25-00:09:39 »
Ziu cia labai daug drasiu blynu privalgiusiu,kad visus ant kiekvieno posto visi myzniais vadinat ir pan.  Gal laikas truputi filtruot savo zodzius? Lengva visiem sneket kai niekas niekur nesiuncia ir vos ne is anksto nusitikeike kad nepaims ir pan. o dar geriau kad eis su darbiu suderint ir pan. Juk patys sakot,kad jeigu norit jog uzauktu kiausiniai reikia 9 menesiu,tai pirmyn (o ne y palengvinta programa)
P.s. As del savo kiausiu dydzio neabejoju,todel niekur eit ir nesiruosiu.




Myzniai cia bendratyje,tiesiog tokia realybe,dabar populeriausias atmazkes budas yra pradet sisiot i lova  :funny:
Beje man seniai ne 18 bet jauciu tarnyboj nevienam siolaikiskam berniuku gedos padaryciau ,  :beer:

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #201 Įrašytas: 2015.05.25-00:27:05 »
I savanorius ima nuo 18 iki 38 m :)
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #202 Įrašytas: 2015.05.25-09:59:40 »
Pasirodo,gera tema  ;) ....Ir vieniems ant kitu pavaryt,ir pasigincyti del patriotiskumo  :azn: ....As manau,kad,bedai atsitikus,musu,kaip tokios lietuviu tautos,greitai gali nebelikti  :-\ ....Daug jau emigrave,o kiti,savo tiesa beirodinedami,vieni kitus isskerstu...Nereiketu nei priesu  ::) ....Kaip baltaraisciai vokieciams padejo,o stribai rusams  :-[,taip ir dabar butu :)....Ne kitaip,nes toks jau tas lietuvis   :( ....
pilnai sutinku, deje tokia jau tauta ...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #203 Įrašytas: 2015.05.25-14:48:51 »
O Fedia "zonska bazara" įjungė,"kirdyk" visiem,"filtruos" ir matuos kiaušinius visiems pasisakiusiems ,atsakyti reiks už "bazara" :)

Ar kas parašė asmeniškai tamsiai kad esi myznius?čia rašo ant tu kurie bando išsisukti   :-X

Esmė kieno kiaušai kietesni o ne didesni  :funny:
« Paskutinį kartą keitė: 2015.05.25-15:00:11 sukūrė jonas_m »

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #204 Įrašytas: 2015.05.25-15:46:53 »
as busiu tarp tu kurie bandys isisukt. todel priemu kaip asmeniskai.
Buvo laikas kai va sita Kiteli nesiojau ir savim Labai didziavausi: Bet,isejau y pasauli ir supratau kad si valstybe mane nori ant kiekvieno kampo paturet. Ir su tais sauktiniais tik eilinis yrodimas kad Valdzia yra supuvus iki nezinau ko ir tai eilinis meginimas plauti pinigus.Ir didelis propogandos skleidimas ale mus nori rusija pulti ir visus cia isskersti.  Ir sitiek pinigu skiriant kurti nemotyvuota kariuomene yra apsurdas. Tuos pinigus panaudojus kelti Profesionalu atlyginimams ir atnaujinti ginkluote ar plesti KASP (Krasto apsaugos savanoriu pajegas) Butu nepalyginamai efektingiau.
Taigi man tai yra dalinai principo reikalas kad mes neesame gyvuliu banda Kuri klausys visko ka pasakys kaskokie nupeneti ir korumpuoti valdininkai.

p.s. visada buvo ir bus tu kurie megina isvenkt tos kariuomenes. tik dabar esant internetui galimos tokios diskusijos o anksciau visi tik galejo savo draugui pasibedavot.
« Paskutinį kartą keitė: 2015.05.25-15:55:59 sukūrė Fedia »
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #205 Įrašytas: 2015.05.25-16:42:20 »
 :) Fedia,mažiau euroviziju ziurėk ir nebijosi kad tave nori kažkas paturėt.  Ko tu rupinies dabar apie valdžia,reikėjo rūpintis kai balsavai,ar balsavai? Prie ko dabar biudžetas ir jo paskirtymas,kodėl neagitavai kai skirstė? kam skiria jie pasako. Kas vaikys ten kaip gyvulius,nebuvai ,iš kur žinai? korumpuoti valdininkai,tai jei žinai kas tokie kodėl "nepriduodi"?gal ir tamsta su jais išvien?

p.s. tamstai tikrai reiktu i privaloma tarnyba,gal isidėmėt išmoktum ka žmonės prieš tai rašė ir mažiau klaidų rašydamas darytum  :beer:


DJdepo

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 356
  • Karma: +4/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #206 Įrašytas: 2015.05.25-17:56:41 »
"...Per devynis mėnesius kiekvienas Lietuvos Respublikos pilietis privalo ateiti tarnauti Lietuvai tam, kad gautų teorinių ir praktinių žinių, reikalingų ginklu ginti tėvynę agresijos atveju. "

Veltis i sita diskusija nebenoriu,bet skaitant straipsnius,kuriuose, kaip pacitavau,matomas vien tik ruosimas karui,noreciau dar karteli isikisti. Jeigu jie kalbetu apie nauda:disciplinos igijima, charakterio patobulinima, dienotvarkes rezimo isisavinima ir pan- manau daugelio nuomone pasikeistu,nes dabar beskaitant straipsnius susidaro nuomone kad robotuku armija bando kurti karui pries ka?

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #207 Įrašytas: 2015.05.25-19:14:09 »
Na gal ne i tema bet susimastykit ka parasysiu. Ar prisimenat save pienuotom lupom. Kai eidavot i karate, imtyniu ir siaip kovu menu treniruotes. Kodel taip daret? Kodel butent i kovu menus. Kiekvienas turejot savo minciu ir noru. Kad butumet kietesni ir krutesni, kad esant reikalui galetumet apsiginti. Ar ne taip????? Na neissiplesiu, bet kiekvienas pridejes ranka ant sirdies pamastykit. Gal ka ir suprasit.......
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #208 Įrašytas: 2015.05.25-19:17:24 »
kai aš ejau rašė ta pati,tai kaip manai kiek robotuku sukūrė per 25 metus?  :beer:

P.S. aš robotukas aš robotukas aš robotukas


    :) nors yra geriau kartojančiu:
-mano teisės,mano laisvė,mano karjera,mano mobiliakas,mano internetas,mano biznis,mano laikas,mamos papas,noriu sysiu,noriu kaku

MindaugasMc

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1799
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #209 Įrašytas: 2015.05.25-20:11:00 »
kam tas sarkazmas :)
Aš tik vieno nesuprantu, kodėl tie kurie tarnavę taip nori kad ir kitas tą pajaustų? atrodytų lyg: „Aha... aš tarnavau tai būtinai tarnauk ir tu, aš atbuvau tai pajusk ir tu tą.. ir t.t“. Nu jei nenori tai tegu nenori, sunku žmonėm susitaikyt netikėtai sužinojus kad reiks eit į karo tarnybą ir tiek. Yra manau šimtai tų kurie džiaugsis ar net patys nueis tarnauti. Praeis keletą metų ir niekam nekils net mintis neiti tarnauti, nes tai bus tiesiog natūralu.
Cometa Fenix & Air King 4-12x42 & Fenix PD30 Flashlight&&

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal