+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1309
Latest: bkSeamp
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182072
Total Topics: 5332
Most Online Today: 666
Most Online Ever: 666
(Šiandien 02:03:06)
Users Online
Members: 0
Guests: 652
Total: 652

Autorius Tema: Šauktiniai  (Skaityta 183024 kartus)

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #405 Įrašytas: 2015.10.08-19:44:59 »
Fedia Fedia.... Juk tu pats varai propoganda ir dar kokia. Ar nejauti to...... Juk taip gerai destai viska bet tik is vienos puses nenoredamas matyt kas vyksta is tikro. O gal matai, bet nenori kad kiti matytu, o klausytu tik tavo vieno "teisingojo kelio". nenoriu as veltis i absurdo sapaliojimus, nes net jau juokinga darosi  ;D
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #406 Įrašytas: 2015.10.08-20:03:10 »
Respektas Fedia, vertinu zmones kurie masto savo galva. Ir nesvarbu ka, svarbu turi savo aiskia pozicija o neziuri kaip kaimynas daro ar zombiuku pilkoji mase. ;)
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #407 Įrašytas: 2015.10.08-20:04:03 »
Tik paklausykit: aš, aš nebūsiu pilka mase.. aš būsiu virš jos aš kitoks, išskirtinis.. Kiti masto blogai, sovietinio raugo prisilakę, o AŠ ir tik AŠ žinau kaip teisingai mąstyti.. Ak tas jaunatviškas maksimalizmas..
Manau, kad jaunosios kartos bruožas yra savęs išaukštinimas ir bet kokių autoritetų neigimas. Ir savo darbe susidūriau. Pasakai žmogui, kad jis elgiasi neteisingai, arogantiškai, o jis spjauna į akis- vadinasi AŠ arogantiškas! 
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #408 Įrašytas: 2015.10.08-20:27:27 »
Audriau juk sakau esu susireiksmines ir egocentriskas ir labai didelis savimyla :)  :beer:
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

AShas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 567
  • Karma: +6/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #409 Įrašytas: 2015.10.08-20:40:32 »
Taigi turėtų padėkoti Fediai kad tik šaukimo pabaigoje parodė "skylę", kuriai užlopyti turės beveik metus :)
Mano paršas...

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #410 Įrašytas: 2015.10.08-20:47:26 »
Įdomiai čia kalba sukasi  :-\ ...Vyrai,sakykite,kodėl kai kurie iš jūsų galvoja,kad jūs teisūs,o kiti jau nebe  ::) ??? Gerai AlphaGSM pasakė,jog "Respektas Fedia, vertinu zmones kurie masto savo galva. Ir nesvarbu ka, svarbu turi savo aiskia pozicija o neziuri kaip kaimynas daro ar zombiuku pilkoji mase. ;)" ...Blogai,kad žmogus turi savo nuomonę  :-[ ??? Nesakau,kad nėra tikrai gerų žmonių,savo šalies patriotų,bet didelė dalis valdžioje esančių - per klaidą ten papuolę,visiškai to neverti arba bent jau didžiąja dalimi to tikrai nenusipelnusieji  :type: ....Čia tokia mano nuomonė,ji galbūt kai kurių jūsų akimis žiūrint yra klaidinga  8) ,bet jūs jai galite ir nepritarti,kaip ir Fedia nuomonei  :) ...
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #411 Įrašytas: 2015.10.08-21:11:18 »
Fedia labai hiperbolizuoji dėl tos policijos, medikų ir pan. Kalba visai ne apie tai. Imant konkrečiai šį atvejį manau taip, šauktinius nuspręsta rinkti dėl Rusijos grėsmės. Yra ta grėsmė ar nėra, čia vėl gi atskiras klausimas. Faktas kaip blynas, valdžia taip nusprendė ir tą padarė (daro). Valdžią kas rinko ? Mes, žmonės. Gera ta valdžia ar bloga, kas papuolė su tikslu, kas netyčia, čia vėlgi atskira tema. Vadinasi turim teisėtą valdžią kuri priima sprendimus ir konkrečiai Tave ar bet kurį kitą šauktinį, kuris nepatenkintas tokiais valdžios sprendimais. Sakai eini prieš valdžią ? Mano nuomone savo teisių demonstravimas eiliniams karininkams ar karo medikams nėra kova su valdžia. Man tai panašiau į kažkokią destrukciją. Tie žmonės su kuriais susiduri, jie negali išspręsti Tavo situacijos. Jei jau yra noras kovot ir eit prieš valdžią, tai kovok su tais kurie priima sprendimus. Tai bus galima pavadinti kova, visa kita tik pasižnaibymas ;)
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #412 Įrašytas: 2015.10.08-22:06:24 »
kazkas is zymiu zmogu yra pasakes - demokratija - tai 51 galvos diktatura likusiems 49. bet va tie koks 40 be botago virs galvos nemoketu gyvent ir nieko nezinotu, va tam ir reikalinga propaganda. kad zinotu ka reikia zinot :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #413 Įrašytas: 2015.10.08-22:37:40 »
vertinu zmones kurie masto savo galva. Ir nesvarbu ka, svarbu turi savo aiskia pozicija o neziuri kaip kaimynas daro ar zombiuku pilkoji mase. ;)
NEUZSIGAUK, cia ne tau  :D
 - Pasake bomzas prie konteinerio  ;D ;D ;D :beer: :funny:
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #414 Įrašytas: 2015.10.08-23:23:51 »
kad neturiu sito jausmo, uzsigaves paskutini kart esu kai nuo supynes nukritai 5eriu  :funny:
geriau jau busiu laisvas bomzas, nei sudukas plaukiantis kanalizacija pasroviui, ten kur ponas  santechnikas is auksciau sklende atsuks... ;)
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #415 Įrašytas: 2015.10.08-23:30:34 »
Yra toks terminas teismų praktikoje - "piktnaudžiavimas teise".
Aisku ne i tema,bet gal galima placiau,ar nuoroda mestelk?

O Fede saunuolis.Daugiau tokiu butu,tai gal maziau debilisku istatymu butu.
 :super: :beer:
100% BALTAS

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #416 Įrašytas: 2015.10.08-23:46:45 »
kad neturiu sito jausmo, uzsigaves paskutini kart esu kai nuo supynes nukritai 5eriu  :funny:
geriau jau busiu laisvas bomzas, nei sudukas plaukiantis kanalizacija pasroviui, ten kur ponas  santechnikas is auksciau sklende atsuks... ;)
Nu jooooo...... Is kuklumo  nenumirsi  ;D
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #417 Įrašytas: 2015.10.09-07:59:49 »
Blogiausiu atveju liksiu galu gale durniaus vietoje ir susimokesiu bauda nuo 84 euru iki 160 berods. na ir tebunie jeigu taip.
Abejoju ar ta skyle megins lopyti jeigu jinai pasiteisins ir viesai jos nereklamuot galesiu taip 5 metus per ja landziot,jeigu nepaeme dabar dar gali per 5 metus paimt...
Na,nors del vieno dalyko ramus galiu vestuves planuot o tai jau galvojom kad ate ate vestuvem...
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #418 Įrašytas: 2015.10.09-08:21:47 »
Yra toks terminas teismų praktikoje - "piktnaudžiavimas teise".
Aisku ne i tema,bet gal galima placiau,ar nuoroda mestelk?



Atleisk, neturiu laiko ieškoti konkrečių teismo sprendimų, bet dažnai galima rasti viešai publikuojamuose LAT sprendimuose civilinėse bylose. Esmė- proceso dalyviai, siekdami vilkinti procesą ar kitais tikslais, naudojasi jų manymu jiems suteiktomis teisėmis (pvz.: reikalauja teisinių veiksmų, nesusijusių su bylos esme ir t.t.).

AlphaGSM: vadinasi pagal tave, visi tie žmonės, kurie kuria tavo  gyvenimui infrastruktūrą, moko tavo vaikus, tave aptarnauja parduotuvėje, kerpa tavo plaukus, tavo tėvai, seneliai, tavo pirmoji mokytoja ir t.t. ir t.t. yra šūdai plaukiantys kanalizacija? Tai vadinama nedėkingumu.
Beje, naujajai kartai tai ir būdinga - "dėl visko ką turiu, galiu būti dėkingas tik pats sau, AŠ visko pasiekiau savo darbu, pastangomis ir t.t." Maždaug suprask- "AŠ pastačiau miestus, nutiesiau kelius, užtvenkiau upes ir sukūriau elektros lemputę!..."

O dėl Fedios žygdarbių, mes čia turime situaciją, panašiai kaip kelių chamas ( berods Kaune) su kamera terorizavo kelių policininkus ir dėjo į youtubį.
Vieni save realizuoja kurdami, kiti įnešdami į gyvenimą destrukcijos.

 
Beje, primenu, kad man galite dėti minusus. Aš juk varau tarybinio raugo propagandą.
« Paskutinį kartą keitė: 2015.10.09-08:24:55 sukūrė Audrius »
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #419 Įrašytas: 2015.10.09-08:22:45 »
Tada pabandom įsivaizduoti, kaip lėktuvu pilotai, laivų kapitonai, automobilių vairuotojai pradeda eiti "prieš sistemą".  :funny:
Nelabai pagaunu ribą kur "sistema" o kur sveikas protas  :)
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal