+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1310
Latest: BetseyKicky
New This Month: 3
New This Week: 3
New Today: 2
Stats
Total Posts: 182072
Total Topics: 5332
Most Online Today: 668
Most Online Ever: 668
(Šiandien 04:29:45)
Users Online
Members: 0
Guests: 548
Total: 548

Autorius Tema: Šauktiniai  (Skaityta 183065 kartus)

Lala

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 610
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #480 Įrašytas: 2015.10.15-09:51:35 »

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #481 Įrašytas: 2015.10.15-09:56:20 »
nu nezinau, as tai galvoju kad siuolaikiniai vartojimo mastai dirbtinai sukurti didziuju prekeiviu.  Ir sitas reklamos poveikis dabar labiausiai veikia miescionis ir  jaunaja karta .Aukledami  kad reik dirbt, daugt dirbt kad viska ka "nori" nusipirkt programuojam nelaiminga darboholika. Svarbiausia rast darbo sriti kuri tave veza,kur gali realizuot save, o ne ta kur daugiau moka. Kai atsirenki tikrasiais vertybes tai pasirodo kad lietuviskas uzmokescio minimumas yra daugiau nei pakankamas.  ;)
Audriau zinau kelias vietas kur visaks nemokamai. Pravieniskese, Lukiskese  ;)
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #482 Įrašytas: 2015.10.15-10:09:55 »

https://lt.wikipedia.org/wiki/S%C4%85ra%C5%A1as:Valstyb%C4%97s_pagal_u%C5%BEsienio_skol%C4%85
Gal švedas ar ispanas per savo darbo dieną tiesiog daugiau padaro už tai ir gauna atitinkamai ?
Mano artimoje aplinkoje yra paprastų darbininkų dirbančių už minimumą. Taip, jie verkšlena dėl darbo, dėl užmokesčio, bet....vakare vienoje rankoje tv pultelis, kitoje alaus buteliukas. Kai pradedi kalbėt apie kvalifikacijos kėlimą ir savęs tobulinimą, žiūri kaip į ateivį. Vienžo sėdi savo komforto zonoje, nieko daryti nenori, o skundžiasi, kad niekas nieko ant lėkštutės nepaduoda. Aš tuo tarpu dirbu darbe, dirbu po darbo, darbų pilna nuolat, nespėju  :-X
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #483 Įrašytas: 2015.10.15-10:14:49 »
nu nezinau, as tai galvoju kad siuolaikiniai vartojimo mastai dirbtinai sukurti didziuju prekeiviu.  Ir sitas reklamos poveikis dabar labiausiai veikia miescionis ir  jaunaja karta .Aukledami  kad reik dirbt, daugt dirbt kad viska ka "nori" nusipirkt programuojam nelaiminga darboholika.
Tas manau tiesa. Mano tėvukas, vyresnės kartos atstovas sako "dabar yra daug prigamintų daiktų žmonėms, kurie jiems visiškai nereikalingi". Didele dalimi su juo dėl to sutinku ir vaikams apie tai aiškinu, o kas mane džiugina, kad vaikai lyg ir pradeda suprasti tą vartojimo voratinklį.
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

laisve

  • Svečias
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #484 Įrašytas: 2015.10.15-10:18:44 »
As biski ne itema pavarysiu,kadangi tema biski pasisuko uzmokescio linkme  :-[
Ar jums neatrodo kad atejus euruj pas mus kainos dar labiau sukilo?
Anksciau baliona uzsipust uzteko 10lt dabar 5 eu
Vakar apakau vaiku darzeli,kazkoks ale teatras atvaziuoja 2 eu nuo vaiko anksciau 3lt uztekdavo  :-\
Zadejau susibart,ten toks pinigu uzdarbiavimas kad pipec...Siandien tiesiog nevedziau vaiko.
Masinos vaziuokles patikra 5 minuciu 5eu Kosmosas kazkoks,gyvenam ir uzdirbam dabar geriau nei norvegai  :super:

Lala

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 610
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #485 Įrašytas: 2015.10.15-10:29:07 »
gal vaikas ir nesupras, bet palygint kokia svedija (tik nereikia lialia, kad mum toli iki ju) mokesciai tokie pat, jei ne mazesni, bet ten uz gydyma lyg ir nereikia damoket, elektra berods fiksuotas mokestis - naudok kiek telpa. kodel pensininkas gali sau leist pakeliaut po pasauli, o ne dantimis isikabines i dar koki nors darba ? sodra ne milijardus skoloj dar ir su palukanom, kodel koks ispanas dirba iki pietu o atlyginimas didesnis, cia per 2 darbus tiek negausi. gal ir ne komunizmas, bet beveik isdeges :) ir tam paciam vaikui paaiskink, kad vien jau uz tai kad jis gime jis jau skolingas valstybei.

Pasakysiu tik savo nuomonę. Niekam nesiūlau jai nei pritarti nei komentuoti. Niekam netaikau jos asmeniškai.
Tikrai galima rasti vietų kur geriau, kur blogiau. Visiškai normalu ieškoti geresnio gyvenimo. Tai žmogiška.
Esminis klausimas kas ir kaip tai daro.
Vieni dirba, kiti nedirba, vieni išvažiuoja ieškoti, kiti parvažiuoja neradę....Kažkas burnoja, kažkas ieško galimybių keistis ir keisti aplinką. Visi pasirenkame tokį kelią, kuris mums tinkamas ir kuriuo sugebame eiti.

Bet man svarbiausias aspektas kitas.

Bandysiu paaiškinti.

Nežinau ar tai Lietuviška savybė ar primesta iš kitų tautybių, bet mes mėgstame "dergti" ant savo valstybės, tautos, įstaymų, medicinos....
Mes nesuprantame, kad "dergiame" ant savęs. Mes patys ir esame ta valstybė, tie įtatymai, ta medicina, tas mokamas mokslas.

Atvirkščiai, mes turėtumėme saugoti ir keisti savo valstybe, mediciną, moklsą, savo vaikus ir aplinkinius.
Jei kada gatvėje išgirsite kažką bjauriausiais žeminančiais žodžiais keikiant, Jūsų Motiną ar Tėvą, ar vaikus. Ar pulsite pritarti tam nepraustaburniui, dar daugiau dergsite? Ar atvirkščiai, prištarausite, įrodysite, kad jie netaisūs, ar į nosį duosite? Net jei nepraustaburnis iš dalies ir teisus?
 
Aš ginsiu savus. Gal net į nosį duočiau.
Taip pat elgiuosi girdėdamas dergimą apie tėvynę, apie aplinkinius, savus ir apie JUS. JŪS man SAVI.

Savuose namuose nedergiu.

Nežinau ar tai patritiškumas.
Mane tėvai tokį išauklėjo.

Siūlau kiekvienam kelenčiam kažkokius priekaištus valstybei, aplinkai, man .... užduoti klausimą sau. O ką aš galiu daryti kad taip nebūtų? Ar tai darau?
Jei atsakymas Jūsų "tai ne mano reikalas", ar kažkas panašaus, tai nėra prasmės diskutuoti.
Reikalinga ieškot kitos valstybės, kitos aplinkos, kitų draugų, kitos medicinos, kitokių mokesčių, kitokio mokslo... RU, GR, Afrika, Sirija...
Galima dykumoje gyventi, nieko ji tau neduoda ir tu jai nieko neduodi... :)  bus ramu... :)













Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #486 Įrašytas: 2015.10.15-10:49:35 »
Lala  kalba apie esmę, principus, kurių ne visi sugebam pamatyti.

Taip, mane irgi siutina, kai matau, kad dauguma prekių ir paslaugų pabrango. Bet nesakykim, kad šioje situacijoje mes nieko negalim padaryti. Pakartosiu ką jau esu rašęs - vaikštinėdamas po Palangą nepirkinėju visko iš eilės, net vaikams. Man per brangu. O jei žmonės perka- vadinasi kaina tinkama ir nėra ko ašaroti. 
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Lala

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 610
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #487 Įrašytas: 2015.10.15-11:02:12 »
Anekdotas ta tema:
Kuo skiriasi UK, USA, LT kaimynai
Uk
Nupirko kaimynas naują teliką.  Pakvietė aplinkinius. Alus, futbolas per teliką...
Parėjo žmogelis namo. Prie žmonos atsigulė. Neužmiega, vartosi, kaimyno telikas akyse... Taip visą naktį....
Ryte į darbą.
Mėnesį servise be pietų dirbo. Susitaupė....
Nupirko tokį pat teliką kaip kaimynas.  Pakvietė aplinkinius. Alus, futbolas per teliką...
Miega ramiai.....
USA
Nupirko kaimynas naują teliką.  Pakvietė aplinkinius. Barbekiu, futbolas per teliką, pusnuogės merginos....
Parėjo žmogelis namo. Prie žmonos atsigulė. Neužmiega, vartosi, kaimyno telikas akyse... Taip visą naktį....
Ryte į darbą.
Pas šefą. Reikia kito darbo. Dirbsiu po darbo valandų. Garaže inventūrą padarė. Sendaikčius pardavė.... Susitaupė.
Nupirko didesnį teliką kaip kaimynas.  Pakvietė aplinkinius.  Barbekiu, futbolas per teliką, pusnuogės merginos....
Miega ramiai.....
LT
Nupirko kaimynas naują teliką.  Pakvietė aplinkinius. Šnapsas, šašlai....
Parėjo žmogelis namo. Prie žmonos atsigulė. Neužmiega, vartosi, kaimyno telikas akyse... Taip visą naktį....
Atsikėlė anksti ryte. Nusliūkino į kaimyno kiemą. Langą pradrė. Telikas... Tik pyst iš plytos į jį....
Atsigulė prie žmonos, miega ramiai.....

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #488 Įrašytas: 2015.10.15-12:37:27 »
Lala  kalba apie esmę, principus, kurių ne visi sugebam pamatyti.

Taip, mane irgi siutina, kai matau, kad dauguma prekių ir paslaugų pabrango. Bet nesakykim, kad šioje situacijoje mes nieko negalim padaryti. Pakartosiu ką jau esu rašęs - vaikštinėdamas po Palangą nepirkinėju visko iš eilės, net vaikams. Man per brangu. O jei žmonės perka- vadinasi kaina tinkama ir nėra ko ašaroti.
o gal reikalas visai ne tame ? kokia euro _verte_ ir infliacija ? is kur tie eurai atsiranda, kuo jie padengt ? visiskai niekuo. taigi pristampuoja, ko  gero visiskai be kontroles, pagal poreiki - tiek reiks armijai, tiek reiks pensijoms tiek dar kazkam. europa jau senokai su euru uzsiima ekonominiu onanizmu :) persasi isvada, kad eilini karta isdure su keitimo kursu. tiesa nei lenkams nei anglams to jevro 100 metu nereikia.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

GSK

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 952
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #489 Įrašytas: 2015.10.15-13:53:23 »
Tik nesvaik apie Lietuvos buvimą atskiru lopu žemėlapyje kaip Šveicarija, tik pats pabuvojęs gavau minčių kodėl Hitleris jų neužkariavo,
kad Lietuvai eiti tuo keliu reikia >75% patriotų ;)

Na per maža LT, kad europą ant ausų statyt, LDK laikai praėjo ir daug kaimynų skaniai ją pasidalino...
teisingas PPP

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #490 Įrašytas: 2015.10.15-14:37:56 »
Ir kas iš to? Ar čia pagrindas nemylėti Lietuvos?
Man gaila lito, kaip valstybingumo simbolio, bet nieko nepadarysi, geopolitinė padėtis tokia, kad turime glaustis prie euro arba rublio. Ačiū, rublio nenoriu.

Lala  kalba apie esmę, principus, kurių ne visi sugebam pamatyti.

Taip, mane irgi siutina, kai matau, kad dauguma prekių ir paslaugų pabrango. Bet nesakykim, kad šioje situacijoje mes nieko negalim padaryti. Pakartosiu ką jau esu rašęs - vaikštinėdamas po Palangą nepirkinėju visko iš eilės, net vaikams. Man per brangu. O jei žmonės perka- vadinasi kaina tinkama ir nėra ko ašaroti.
o gal reikalas visai ne tame ? kokia euro _verte_ ir infliacija ? is kur tie eurai atsiranda, kuo jie padengt ? visiskai niekuo. taigi pristampuoja, ko  gero visiskai be kontroles, pagal poreiki - tiek reiks armijai, tiek reiks pensijoms tiek dar kazkam. europa jau senokai su euru uzsiima ekonominiu onanizmu :) persasi isvada, kad eilini karta isdure su keitimo kursu. tiesa nei lenkams nei anglams to jevro 100 metu nereikia.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

GSK

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 952
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #491 Įrašytas: 2015.10.15-15:03:17 »
Aš rublio irgi nenoriu...
Dar neaišku kurį rublį įves :)
teisingas PPP

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #492 Įrašytas: 2015.10.15-19:00:26 »
eurorublis kaip matosi irgi ne ka geriau ...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #493 Įrašytas: 2015.10.15-20:26:48 »
Su 150-180rub. galėjai gyvent,su 2200-2500lt irgi  ::) ,bet su 700eur  :funny: .... Išdūrė liaudį  >:( ....
   Audriau ir Lala,Jūs daug čia teisingo ir gero pasakėte,bet  :) ....Būtų labai gerai,kad nors 51% tokių tautoj būtų kaip Jūs  8) .  Deja  :(  ...Faktai,matomai,kitokie  :-[ ... O tie,kurie prie taip vadinamo lovio,Jie turėtų tautą iš šio purvo traukti ir išvesti į teisingą kelią,stengtis daugiau dėl tautos,kaip tokios išlikimo ir didėjimo,o ne vien tik savo pilvais rūpintis  :type: .... Jei tėvas šeimoje nekoks su motina-tokie ir jų palikuonys  :'( ,taip ir Lietuvoje,manau,vyksta  :( ...
« Paskutinį kartą keitė: 2015.10.15-20:28:21 sukūrė komandoras1 »
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

GSK

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 952
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #494 Įrašytas: 2015.10.15-20:28:21 »
eurorublis kaip matosi irgi ne ka geriau ...

Tu pirma nuvažiuok ten kur rublis valdo (Maskva ir Leningradas- nesiskaito...), o po to skuskis...
Buvau ir ne dienai ir ne dviem tai grižes labai džiaugiausi ir gamta ir valdžia ;)

Komandorai.. tai TU būk kitoks, nei šeima kurią mini.
teisingas PPP

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal