+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1312
Latest: Pechi_eopi
New This Month: 8
New This Week: 3
New Today: 3
Stats
Total Posts: 182065
Total Topics: 5331
Most Online Today: 54
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 54
Total: 54

Apklausa

Ar reikia uždrausti temas susijusias su politiką ?

Nereikia naujų draudimų, viskas gerai kaip yra.
31 (42.5%)
Nenoriu temų susijusiu su politiką
42 (57.5%)

Viso balsavusių narių: 66

Autorius Tema: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)  (Skaityta 136457 kartus)

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #240 Įrašytas: 2014.03.11-20:22:01 »
giEdriuZzz pozicija yra argumentuota ir logiška, todėl norėčiau kai kuriuos niuansus pakomentuoti.

1. Dėl politikos. Aš pritariu tai minčiai, kad draudimų turėtų būti kuo mažiau. Vis dėlto, yra žmonių, nepageidaujančių politikos šiame forume. Balsavimas parodė, kad nenorinčių politikos yra absoliuti dauguma iš balsavusių narių. Kadangi esame demokratiška bendruomenė, į daugumos pageidavimą stengiamės atsižvelgti. Kokia galėtų būti kita alternatyva?

2. Dėl aktyvių narių skaičiaus. Pritariu, kad aktyvių narių yra mažuma, ir taip yra daugelyje forumų, ne tik šiame. Jei kiti žmonės nedalyvauja balsavime - vadinasi, jiems yra nesvarbus klausimas, dėl kurio balsuojama. Kad žmonės turėtų daugiau galimybių susipažinti su aktualiais klausimais ir išreikšti savo nuomonę, tam yra skiriama pakankamai laiko - pvz. savaitė ar daugiau.

3. Dėl draudimų. Čia http://www.airguns.lt/index.php?topic=3.msg201117#msg201117
aiškiai parašyta, kad uždrausti visą politiką forume, mano nuomone, yra ne adekvatu, todėl diskusija vyksta dėl rekomendacijos įtraukimo į taisykles.

4. Dėl taisyklių 2.1, 2.9 punktų išbraukimo ir 2.3 punkto pakeitimo - trūksta argumentų.
Iš esmės, jei yra realus poreikis išbraukti / pakeisti šiuos taisyklių punktus, ir tai duos realią naudą bei tam pritars aktyvi forumo dauguma - taip ir padarysime. Tik siūlau viską daryti paeiliui ir pirmiau išspręsti klausimą dėl politikos - įtraukti politikos vengimą į rekomendacijas, ar ne.
2.1, 2.3 ir 2.9 punktai taisyklėse atsirado ne šiaip sau - buvo precedentų, kai žmonės forume elgėsi kiauliškai, keldavo isterijas, rašydavo žinutes su daugybe smailų iš eilės ir t.t. Adekvatūs, save gerbiantys ir etiški žmonės taip nesielgia ir dėl to jų drausminti nereikia, bet didelėje minioje žmonių pasitaiko visko, taip pat ir žmonių, kurie jaučia pasitenkinimą peržengdami etikos ribas. Būtent tokiais atvejais išvardinti taisyklių punktai tampa teisiniu pagrindu imtis sankcijų prieš akiplėšas ir išsišokėlius. Mano nuomone, šie punktai yra reikalingi ir forumo vardo negadina. Norintys išlieti savo emocijas gali tai daryti kitose vietose, nesusijusiose nei su airguns bendruomene, nei su šaudymo kultūra. Manyčiau, kad santūrumas ir savitvarda yra pagirtinos tikrų šaulių ir sportininkų savybės. Forumo taisyklės kaip tik pabrėžia šių savybių vertę bei reikalingumą.
Dėl 2.3 punkto keitimo - kartais būna labai sunku apibrėžti, kas yra įžeidimas, o kas nėra. Į tą pačią frazę vienas žmogus gali įsižeisti, o kitas gali reaguoti visiškai normaliai. Dėl to dabar 2.3 punktas tiesiog draudžia tyčinius veiksmus, kurie skirti suerzinti kitus forumo dalyvius, nes ne to čia susirinkome.

Jei turite kontra argumentų tam, ką čia išdėsčiau - mielai išklausysiu.
Tik turiu du prašymus:
1. dar kartą atidžiai perskaitykite ir įsigilinkite į tai, ką čia parašiau;
2. prieš išreikšdami savo emocijas, skirkite bent vieną dieną joms susigulėti.

Šioje temoje mes kalbame apie forumo taisykles ir jų keitimą, todėl skuboti, neapgalvoti ar isteriški veiksmai čia tiesiog netinka.

Taip pat prašau nenukrypti nuo temos - šiuo metu mane domina dar nepasisakiųsių narių nuomonė apie tai, ar verta įtraukti 4.6 punktą (rekomendaciją) į taisykles:
http://www.airguns.lt/index.php?topic=3.msg201117#msg201117

giEdriuZzz

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 135
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
    • giedriausweb.lt
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #241 Įrašytas: 2014.03.11-22:17:46 »
Jei nepageidauji kažko matyti, jei yra galimybė padaryti tai išjungiama.

Citata
4. Šiame forume rekomenduojama:
/.../
4.6 Vengti su didžiąja politika susijusių temų, ypač - kai tai nesusiję su pniaumatiniais ginklais ar šaudymo sportu.

Tokią rekomendaciją moderatorius labai puikiai gali pritaikyti, kaip draudimą. Apskritai visos rekomendacijos gali būti pritaikomos, kaip draudimai. Visas "kipišas", kad bandėt uždrausti TEMĄ meditacijose ir tiek, palikit šį reikalą dviem, trim savaitėms. Jei kam berupės, tada priiminėti sprendimus. Visus svertus prižiūrėti temas turite, taisyklės yra jose nustatytos kultūringą elgesį apibrėžiančios taisyklės kuriomis vadovaujatės, vadovaujamės. Nes kaip minėjo berazumis reiktų ir religinius reikalus įtraukti, alkoholį, rūkymą, ginklų ardymus - tobulinimus iškyrus tiems kurie turi licenzijas, žvejyba - čia labai galima susipykti dėl 5kg aukšlės. Kaip matotė išvardinau, tik mažą dalį  temų kuriose mes bendraujam, tai parodo kokie mes skirtingi ir kartu vienodi. Nepamenu, kad kada kas būtų uždraudęs kokią nors temą, nekalbu apie tas kurios prieštarauja LT įstatymams.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #242 Įrašytas: 2014.03.11-23:05:05 »
giEdriuZzz  jei gali sukurti taisykles kiekvienam gyvenimo atvejui tai mielai prasom, siuo atveju tik sakai, kad blogai o kaip perasyti, kad butu gerai nei zodzio.  Ne vienerius metus niekam neuskliuvo taisykles tik tau dabar. 
Kad tusciai nerasineti siulau: pasiulyti kuo/kaip/ismest pakeisti esamus punktus, kurie tau atrodo neteisingi.  Padarysim balsavima ir jei dauguma bus uz pakeisim.  O tai vel  kilantis fleimas niekam nereikalingas.   Beje, nesvarbu kiek daugiau balsu buna po balsavimo, prezidentus , referendumus renkam su taisykle 50% +1 balsas.  Jei tinka visam pasauliui nauju taisykliu neisradinesim, nes nusivaziuosim visai ..

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #243 Įrašytas: 2014.03.11-23:21:47 »
vengimas tai nera draudimas. o moderatoriai tai ir palaiko tvarka, kad nedaeitu iki istatymu pazeidimo. ir baigiam rimtai sita fleima.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

giEdriuZzz

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 135
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
    • giedriausweb.lt
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #244 Įrašytas: 2014.03.11-23:29:49 »
Aš nesakau, kad reikia naujų taisyklių, bet kad jos gali būti interpretuojamos kaip norit (mano paminėti punktai) ir aš pateikiau savo argumentus. Jūs formuojat tinklapio politiką, o nubalsuos 20-30 žmonių ir apskritai kam uždraudinėt temas kurios nepažeidžia įstatymų. Bet jei saujelė žmonių gali tai pakeisti, aš bejėgis  :-X

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #245 Įrašytas: 2014.03.12-07:55:02 »
giEdriuZzz matai demokaratija tokia, va dabar neisi balsuot referendume del zemes (jei jis dar bus) , ateis saujele zmoniu, nubalsuos 50% + 1 balsas ir tau viskas galios, tai ir yra demokratija.

del tu taisykliu, viskas tvarkoi tu pasakei, kad blogos, kad galima kaip nori inetrpretuot, BET nepasakei ka daryt, kuo pakeist, o tai eilinis fleimas ir demagogija. Todel niekas ir nesikeis, tu liksi iskeles galva (sakiau, kad blogos taisykles ir gaidziai nenori keist), kiti liks  nesuprate kaip pakeist tas taisykles, kad giEdriuZzz butu gerai. siaip tai nera blogai, visi lieka sau teisus , bet jei toliau bus pilstoma is tuscio i kiaura, reiks arba nekreipt demesio arba paprasciausiai trint.
« Paskutinį kartą keitė: 2014.03.12-07:58:50 sukūrė zalias7 »

Mariaks

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 720
  • Karma: +14/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #246 Įrašytas: 2014.03.12-08:57:44 »
Nors nelabai domiuosi politika 8),bet balsuoju uz sia tema.Manau tema gera ,aktuali.Kodel gi ne .Jei jau turime tema "kas po 100'' :beer: tai si irgi gali buti.Daugelis zmoniu megsta  politikuoti.Kam cia atsiriboti .As pvz jos ir neskaitysiu jei nenoresiu.
Tik biski keistas tas zinuciu reitingvimas.
Turetu buti kitaip.Zinuciu skaicius galetu augti tik tam tikrose temose susyjusiose su  Airguneriu veikla, o ne tai kad rasai kokius triusikus nesioja Putinas,ar pns ir tampi "hero member" :funny: .

giEdriuZzz

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 135
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
    • giedriausweb.lt
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #247 Įrašytas: 2014.03.12-09:10:54 »
Labai būčiau patenkintas, jei forume nubalsuotų 50% +1  :clap: . Aš gi išdėsčiau savo nuomonę dėl kai kurių taisyklių ir argumentavau kodėl, negi neskaitei ? O visa kita viskas tvarkoje, papraščiausiai nesamonė uždraust bendraut apie kažką. Visas kipišas, tik dėl to kad moderatoriai nesusitvarkė su savo darbu, pasielgė skubotai ir tiek. O dabar Ukrainos temoje, kas blogai (manau ši tema priskiriama prie didžiosios politikos) ? Moderatoriai puikiai atlieka savo darbą.
Mano nuomone taisyklės turi būti aiškios ir nereikia jokių ten "rekomenduojama". "Rekomenduojama" galima pritaikyti bet kokiai situacijai, priklauso nuo moderatoriaus nuotaikos.
Aš oponuoju tiems, kurie nori uždrausti jiems nepatinkančias temas ir manau, kad tai absurdas.

Nes tada kreipiuosi su pasiūlymais prabalsuoti dėl tokių temų:

http://www.airguns.lt/index.php?topic=2626.msg131567#msg131567
http://www.airguns.lt/index.php?topic=2613.msg187193#msg187193
Galima pririnkti ir daugiau dalykų apie kuriuos nenoriu bendrauti, nejau dėl to darysite balsavimus, keisite taisykles. Tokio tipo draudimų įvedimas, tai žmonių laikymas avinais, kurie nieko nesupranta.

Aš siūlau nusiraminti ir palaukti dvi tris savaites, o po to jei bus poreikis kažką daryti. Dabar gaunas, aš oponuoju -jūs norit keisti, jūs norit keisti - aš nieko nesiūlau. Uždaras ratas, o gi nieko nekeičiam ir palaukiam, a ?
« Paskutinį kartą keitė: 2014.03.12-09:12:52 sukūrė giEdriuZzz »

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #248 Įrašytas: 2014.03.12-09:31:17 »
Pas mus demokratija, tose  temose jei paciam netinka galim net balsavima padaryt, bet juokingai atrodo , viena tema kabo jau ketturis metus, kita 2 metus, o paciam uskliuvo tik dabar. 
Gal ne temose ar ju turini esme ? Tokiu atveju, kad patenkint pacio ego tikrai balsavimu nedarysim.

Ir kodel isivaizduoji, kad moderatoriai turi dirbt "savo" darba, jiem pinigu niekas nemoka ir visa tai jie atlieka aukodami savo asmenini laika ir tik tada kada turi to laiko.  Moderatorius man tai gaisrininkas, kuris pamates kokias svastikas forume, trina lauk tema ir banina vartotoja daranti nesamones, o paskui nepatenkintas tyliai ramiai isiasikina.
Deja pas mus demokratija ir bandom balsuot ir pasneket, nors is to iseina dar blogiau.   Man jau kyla noras tikrai ivest tokia svelnia diktatura, nes liaudies demokratija jau netinka, tai %5 persvara per maza tai dar kas.

Galim laukt nors menesi, bet tavo rasimai kuo tuoliau tuo labiau i trolinima panasus, pirma kaltinimai niekuo neparemti ir be alternatyvu, paskui patylim, palaukiam.  Prasom, toliau giedrius neraso i sita tema ir patikek as tikrai nerasysiu  :beer:
« Paskutinį kartą keitė: 2014.03.12-09:35:03 sukūrė zalias7 »

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #249 Įrašytas: 2014.03.12-09:35:18 »
As irgi pasisakyciau uz palaukima.Reikia tik trupucio kantrybes :)
  Su dabartine tema nieko labai blogo nematau,apart to,kad daina apie seksualines mazumas buvo bandoma paprovokuoti.Ar protestuojant asmeniskai pries tema,ar mane nezinau,bet kuriuo atveju pakentejau ir netryniau,kad nekelti naujo kipisho.nes juk but pradejes apie zodzio laisve shaukti nepagalvodamas,kad tiesiog elgiasi kaip kiaule,piktybiskai erzina forumo dalyvius ir t.t. :)
 Kitos temos kaba,nes esam torerantiski zmones ir nesikabinejam be reikalo  :azn:
« Paskutinį kartą keitė: 2014.03.12-09:50:57 sukūrė mazas »
Mano parašas...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #250 Įrašytas: 2014.03.12-12:18:03 »
2giEdriuZzz - as netgi pazystu absoliuciai negerianti zmogeli, kuris varo (jo hobis) labai gera samagona. ir turetu ka papasakot apie tai. beje su jokiom propagandom, kas prilygintina melui, ir istatymais tos temos net nesiruosia prasilenkt. yra ir tarp musu abstinentu ir irgi neuzkliuva. tau paciam irgi neuzkliuvo, manau specialiai gavai ieskot :) o demokratija yra demokratija. palitikoj biski kitaip - ten kas kita labiau apsik. tas ir bus geresnis. o taip yra negrazu ir nekulturinga :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #251 Įrašytas: 2014.03.12-20:05:10 »
Jei temoje apie Ukrainą būtų vykęs tik kultūringas ir adekvatus bendravimas, niekam dėl to problemų nebūtų kilę, ir apie politikos priskyrimą prie pavojingų temų dabar nediskutuotume.


AShas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 567
  • Karma: +6/-2
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #252 Įrašytas: 2014.08.08-18:45:47 »
Kadangi anos temos( Preliminarus 2015 metu varzybu grafikas) neliko tai pacituosiu čia:
---
O arguns.lt visų pirma skirtas visai airguns bendruomenei ar orinukui?
Klausimas todėl kad matosi pavojus kad ir vėl dar sumažės čia dalyvaujančių.
Didžiausias šio forumo privalumas ir turtas yra visa čia dalyvaujanti airguns bendruomenė ir pats forumo turinys- net su airguns susiję labai seni pardavimo/pirkimo skelbimai yra įdomūs. Dabar matosi tendencijos kad praeities turinio dalis bus pratrinta, o ateities turinį generuos mažiau dalyvių. Galima ginčytis iki pamėlynavimo bet kol tai liečia airguns oponentai neturėtų jausti spaudimo forumu ir net turėtų žinoti kad to niekaip nebus.
Gal aš ir klystu ir čia yra pagrindinai orinukui skirtas puslapis, tai tada reikia aiškiai tai pasakyti kad yra uždrausta kitiems skelbti apie savo airguns renginius, projektus, ... o apie orinuką kalbėti tik pagarbiai. Tokiu atveju, manau, turėsime kelis mažus forumiukus kurių suma bus nn kartų mažesnė už dabartinį airguns.lt  :'(
---
Jei paskutinis variantas tai kaip tik ir reiktų papildyti taisykles
Mano paršas...

Sliekas222

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 265
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #253 Įrašytas: 2014.08.08-18:51:04 »
Tokiu atveju, manau, turėsime kelis mažus forumiukus kurių suma bus nn kartų mažesnė už dabartinį airguns.lt  :'(
---

Tai kad jau taip ir turim: LFTSA trinktelėjo durim paskui Burbulą ir dabar tededa nuorodą į savo puslapį, o RSŠA tai padarė kur kas garsiau ir net nebedės nuorodų... Taip kad klausimų kaip ir nėra - turim daba lakstyt po tris forumus ir žvejotis tą kas įdomu. Šio forumo privalumas liko jo informacijos kiekis, sukauptas per jo egzistavimo laiką.
Freischütz

Freulen Di 54 und Hawke gyvatė

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #254 Įrašytas: 2014.08.08-19:03:05 »
As jau buvau atsakes prastovejo puse dienos kai tryniau tema istryniau, pakartosiu dar karta, bet tik del to, kad tikiuosi, kad tokiu  varymu i vienus vartus nebus.

Ashas tu man durnam paaiskink, jei rssa pati parase, kad nieko nerasys i airguns.lt , prie ko cia orinukas ir ka jis ten draudzia, kodel tu apverti viska aukstyn kojom ?

Kadangi anos temos( Preliminarus 2015 metu varzybu grafikas) neliko tai pacituosiu čia:
---
O arguns.lt visų pirma skirtas visai airguns bendruomenei ar orinukui?
Klausimas todėl kad matosi pavojus kad ir vėl dar sumažės čia dalyvaujančių.
Didžiausias šio forumo privalumas ir turtas yra visa čia dalyvaujanti airguns bendruomenė ir pats forumo turinys- net su airguns susiję labai seni pardavimo/pirkimo skelbimai yra įdomūs. Dabar matosi tendencijos kad praeities turinio dalis bus pratrinta, o ateities turinį generuos mažiau dalyvių. Galima ginčytis iki pamėlynavimo bet kol tai liečia airguns oponentai neturėtų jausti spaudimo forumu ir net turėtų žinoti kad to niekaip nebus.
Gal aš ir klystu ir čia yra pagrindinai orinukui skirtas puslapis, tai tada reikia aiškiai tai pasakyti kad yra uždrausta kitiems skelbti apie savo airguns renginius, projektus, ... o apie orinuką kalbėti tik pagarbiai. Tokiu atveju, manau, turėsime kelis mažus forumiukus kurių suma bus nn kartų mažesnė už dabartinį airguns.lt  :'(
---
Jei paskutinis variantas tai kaip tik ir reiktų papildyti taisykles

Sliekas222 pavartyk foruma, lftsa niekada daugiau nei deda dabar informacijos nedejo, net tais laikais, kai Burbulas apie lftsa dar nieko nezinojo, prie ko cia Burbulas as nesuprantu.  Ir orinukas patikek nieko nedraude ir nenustatinejo ka rasyti, netiki pasiklausk, kam sneket nesamones.

Vienu zodziu kam kas netinka rasto man i pm, daugiau i sitas nesamones neatsakinesiu ir  trinsiu iskart.

« Paskutinį kartą keitė: 2014.08.08-19:05:05 sukūrė zalias7 »

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal