Forum > PCP

Snaiperio pcp ginklas

(1/6) > >>

Daliusj10:
Taigi norėčiau pasidomėti kokios jūsų nuomonės. Ir sužinoti ką nors naujo. Man įdomu koks ginklas žinoma iš pcp labiausiai tinka dideliems atstumams. Jis turėtu būti taiklus ir žinoma galingas. Kaip manote kolegos kas labiausiai tinka į šią kategorija?  :)

Ryklys:

--- Citata iš: Daliusj10  2018.11.17-08:13:54 ---Taigi norėčiau pasidomėti kokios jūsų nuomonės. Ir sužinoti ką nors naujo. Man įdomu koks ginklas žinoma iš pcp labiausiai tinka dideliems atstumams. Jis turėtu būti taiklus ir žinoma galingas. Kaip manote kolegos kas labiausiai tinka į šią kategorija?  :)

--- Baigti citatą ---

Va tai klausimas... Oho!

Klausimas teorinis, tai ir atsakysiu teoriškai.
Pritaikius paprasčiausią fiziką ir konkrečiai balistiką atsakymas paprastas - reikia kuo didesnio kalibro. Didžiausias man žinomas orinuko fabrikinis kalibras .50 BMG. Gamina Pietų Korėjoje. Dragon Claw. Dar tiktų .357 Crosman ir Benjamin. Abu gamintojai gamina to paties kalibro ginklus.
Kodėl kuo didesnis kalibras? Kuo lengvesnė kulta, tuo greičiau pradeda ,,išsidirbinėti". Dideliems atstumams reikia sunkios kulkos, tai atitinkamai reikalauja didelės kulkos. Sudėtingas tas mokslas - balistika. Jei pažiūrėsit specializuotus ,,snaiperių" forumus - nustebsit. Jie ten kalba apie kulkų masę ( to paties kalibro) ir vamzdžių ilgius ir graižtvų žingsnius. Orinukai tokio pasirinkimo neturi, beje.
Paprasčiau pabūti snaiperiu mastelyje - paimt paprastą orinuką ir šaudyt į cento monetas už 60 metrų. Tam užteks ~15 ,,jonų" ir tiesiog padoraus orinuko.

inge:
Jau kalbama ir orinukams apie tvistus ju zinksnius ir kulkas "pilnakunes" kai kurie gamintojai jau net vamzdzius tom kulkom uzsakineja  :) taip kad gyvenimas nesustoja vien ant 15j Mindaugai  ;)

Daliusj10:

--- Citata iš: Ryklys  2018.11.17-11:21:04 ---
--- Citata iš: Daliusj10  2018.11.17-08:13:54 ---Taigi norėčiau pasidomėti kokios jūsų nuomonės. Ir sužinoti ką nors naujo. Man įdomu koks ginklas žinoma iš pcp labiausiai tinka dideliems atstumams. Jis turėtu būti taiklus ir žinoma galingas. Kaip manote kolegos kas labiausiai tinka į šią kategorija?  :)

--- Baigti citatą ---

Va tai klausimas... Oho!

Klausimas teorinis, tai ir atsakysiu teoriškai.
Pritaikius paprasčiausią fiziką ir konkrečiai balistiką atsakymas paprastas - reikia kuo didesnio kalibro. Didžiausias man žinomas orinuko fabrikinis kalibras .50 BMG. Gamina Pietų Korėjoje. Dragon Claw. Dar tiktų .357 Crosman ir Benjamin. Abu gamintojai gamina to paties kalibro ginklus.
Kodėl kuo didesnis kalibras? Kuo lengvesnė kulta, tuo greičiau pradeda ,,išsidirbinėti". Dideliems atstumams reikia sunkios kulkos, tai atitinkamai reikalauja didelės kulkos. Sudėtingas tas mokslas - balistika. Jei pažiūrėsit specializuotus ,,snaiperių" forumus - nustebsit. Jie ten kalba apie kulkų masę ( to paties kalibro) ir vamzdžių ilgius ir graižtvų žingsnius. Orinukai tokio pasirinkimo neturi, beje.
Paprasčiau pabūti snaiperiu mastelyje - paimt paprastą orinuką ir šaudyt į cento monetas už 60 metrų. Tam užteks ~15 ,,jonų" ir tiesiog padoraus orinuko.

Dėkui už tokį išsamų atsakymą. :) Tik kilo dar keli klausimai. Kokio leidimo reikėtu tokiam oriniui kur minėjai? Ir kaip dėl kulkų pirkimo? Ar lietuvoje būtų ar tektu siūstis? Dar buvo minėti mažesni kalibrai. Kaip dėl tų visų fx ir panašių ginklų ar būtų iš vis su juo įmanoma pataikyti iš 200m į degtukų dėžutę bent? Ir ar labai silpnėja kulkos greitis tokiu atstumu? Žinau daug klausimų bet man viskas įdomu labai  ;D

--- Baigti citatą ---

Alpha:
Leidimo užtenka neterminuoto. Grubiai skaičiuok taip 1Džaulis - 1metras.
200metrų  reikia 200Džaulių. .357 kalibro orinukai daro 200-300J, tai teoriškai kaip ir užtektų.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją