+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1309
Latest: timizas
New This Month: 1
New This Week: 2
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182076
Total Topics: 5335
Most Online Today: 116
Most Online Ever: 668
(2024.05.21-04:29:45)
Users Online
Members: 0
Guests: 115
Total: 115

Autorius Tema: Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapas  (Skaityta 35054 kartus)

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapas
« Atsakymas #60 Įrašytas: 2013.05.14-11:17:45 »
TAip, kiekvienas taškelis labai svarbus. Pamenu pernai netyčia vienas varžybas gerai sušaudžiau- to ir užteko:)
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Burbulas

  • Svečias
Re: Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapas
« Atsakymas #61 Įrašytas: 2013.05.14-11:49:58 »
Pirma vieta bet kuriuo atveju gauna 100% (skaitykit čempionato taisykles). Šiuo atveju niekas nenukentės, bet ateityje vis tik - jei yra daromi kažkokie pakeitimai skaičiavimuose, tai turi būti derinama su grupės nariais...
Incidentas baigtas :) eikit gert alaus  ;D

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapas
« Atsakymas #62 Įrašytas: 2013.05.14-11:54:19 »
Va, pritariu. Tik nežinau ar pritars viršininkas... Alus gali nesiderinti su darbo drausme:)
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Lala

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 610
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapas
« Atsakymas #63 Įrašytas: 2013.05.14-12:36:14 »
Va, pritariu. Tik nežinau ar pritars viršininkas... Alus gali nesiderinti su darbo drausme:)
Audriau, alų galima maišyti su obuolių sultimis... :)

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapas
« Atsakymas #64 Įrašytas: 2013.05.14-13:42:09 »
Ane... Nebandžiau.
O TU nevenk atsakomybės ir DALYVAUK kitose varžybose!!!
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

salle

  • Svečias
Re: Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapas
« Atsakymas #65 Įrašytas: 2013.05.14-14:23:21 »
Pirma vieta bet kuriuo atveju gauna 100% (skaitykit čempionato taisykles). Šiuo atveju niekas nenukentės, bet ateityje vis tik - jei yra daromi kažkokie pakeitimai skaičiavimuose, tai turi būti derinama su grupės nariais...
Incidentas baigtas :) eikit gert alaus  ;D

Va, labai teisingas pastebėjimas. Dabar galiu eiti gert alaus  ;D  ;D  ;D

Arle

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 317
  • Karma: +7/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
    • www.kupre.lt
Re: Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapas
« Atsakymas #66 Įrašytas: 2013.05.14-22:54:37 »
Kadangi iskylo klausymu del varzybu teisejo kompetentingumu ir sulaukem nemazai priestaringu nuomoniu ir klausymu del sio incedento, del varzybu taisykliu pazeidimo ir t.t.  prisegu fakta del kurio ivyko triuksmas:

Ir toliau si klausyma isnagrines praejusiu varzybu visa teiseju komanda: Martynas Racys, Jurij Vaitkun ir Vyr. teisejas Linas Burvys. 
Vadovaudamiesi LFTSA varzybu taisyklemis http://www.lftsa.lt/index.php?lang=lt&p=6&id=2 priims ir paskelbs, galbut pakomentuos savo sprendima-isvada del sio incedento.




MtR

  • LFTSA
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1082
  • Karma: +3/-0
  • HFT
    • Žiūrėti profilį
Re: Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapas
« Atsakymas #67 Įrašytas: 2013.05.15-07:30:22 »
:beer: Parintis nematau reikalo. Galiu tik pasiūlyti, jei kyla klausimų dėl taškų skaičiavimo ypač 1, 2, 3 vietos, tai būtų gerai žinoti viešai skelbiant rezultatus. Partneris kaip ir konkurentas, apsirinka skaičiavimuose retai. Vienu žodžiu, kviest ir aiškintis vietoje, o dabar nežinia.
MtR - nebuvai mano partneriu, gal aš tavim netikiu.
Nu dovanokit už sanbruzdį.

Na taip, porininku nebuvau... buvau teiseju  :-[
Vieta po perskaiciavimo nesikeite, tai nemaciau reikalo, del tokios smulkmenos Jusu abieju ieskot...
Blyn, dabar reikes svarstyti: ar du dalyviai aritmetikos nemoka, ar ... ?
A koks skirtumas su kokiu sautuvu nepataikyti?

salle

  • Svečias
Re: Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapas
« Atsakymas #68 Įrašytas: 2013.05.15-13:10:08 »
:beer: Parintis nematau reikalo. Galiu tik pasiūlyti, jei kyla klausimų dėl taškų skaičiavimo ypač 1, 2, 3 vietos, tai būtų gerai žinoti viešai skelbiant rezultatus. Partneris kaip ir konkurentas, apsirinka skaičiavimuose retai. Vienu žodžiu, kviest ir aiškintis vietoje, o dabar nežinia.
MtR - nebuvai mano partneriu, gal aš tavim netikiu.
Nu dovanokit už sanbruzdį.

Na taip, porininku nebuvau... buvau teiseju  :-[
Vieta po perskaiciavimo nesikeite, tai nemaciau reikalo, del tokios smulkmenos Jusu abieju ieskot...
Blyn, dabar reikes svarstyti: ar du dalyviai aritmetikos nemoka, ar ... ?

Šiaip tai mes niekur su porininku nebuvom dingę, galėjai dėl šventos ramybės ir paieškoti  :beer: .
Matau MtR tu čia daugiau už visus <parinies>.  :-\  Nu atleisk už grubumą.
 Teisėjai irgi ne šventieji. Dalyviai ne angelai. Nenukrypkim nuo temos. Kad ir kokia situacija iškiltų reikia spręsti vietoje, tuoj pat ir ten pat. Aš pasilieku prie Burbulo nuomonės.
EIKIT GERT ALAUS. Gerai pasakyta.
Protokolą matau su pastabomis sutinku. Varžybų dieną tą patį būčiau pasakęs.
 
« Paskutinį kartą keitė: 2013.05.15-13:34:01 sukūrė salle »

MtR

  • LFTSA
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1082
  • Karma: +3/-0
  • HFT
    • Žiūrėti profilį
Re: Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapas
« Atsakymas #69 Įrašytas: 2013.05.15-17:11:09 »
:beer: Parintis nematau reikalo. Galiu tik pasiūlyti, jei kyla klausimų dėl taškų skaičiavimo ypač 1, 2, 3 vietos, tai būtų gerai žinoti viešai skelbiant rezultatus. Partneris kaip ir konkurentas, apsirinka skaičiavimuose retai. Vienu žodžiu, kviest ir aiškintis vietoje, o dabar nežinia.
MtR - nebuvai mano partneriu, gal aš tavim netikiu.
Nu dovanokit už sanbruzdį.

Na taip, porininku nebuvau... buvau teiseju  :-[
Vieta po perskaiciavimo nesikeite, tai nemaciau reikalo, del tokios smulkmenos Jusu abieju ieskot...
Blyn, dabar reikes svarstyti: ar du dalyviai aritmetikos nemoka, ar ... ?

Šiaip tai mes niekur su porininku nebuvom dingę, galėjai dėl šventos ramybės ir paieškoti  :beer: .
Matau MtR tu čia daugiau už visus <parinies>.  :-\  Nu atleisk už grubumą.
 Teisėjai irgi ne šventieji. Dalyviai ne angelai. Nenukrypkim nuo temos. Kad ir kokia situacija iškiltų reikia spręsti vietoje, tuoj pat ir ten pat. Aš pasilieku prie Burbulo nuomonės.
EIKIT GERT ALAUS. Gerai pasakyta.
Protokolą matau su pastabomis sutinku. Varžybų dieną tą patį būčiau pasakęs.

Pasirodys varzybu vyr teisejas - parasys oficialia nuomone siuo klausimu.
A koks skirtumas su kokiu sautuvu nepataikyti?

Lii

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1828
  • Karma: +11/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapas
« Atsakymas #70 Įrašytas: 2013.05.15-21:23:16 »
Tik palik jus be priežiūros, tuoj...  >:( O aš jau apsidžiaugiau, kad varžybos praėjo gerai ir galima ramiai užsiimti kitais darbais..

Na kagi, pakomentuosiu ir aš situaciją, nors nėra nei noro nei jėgų.. nei prasmės..


1   Saulius Ringys   HW-97K   79

Turi būti 80 t. Mudu su porininku perskaičiavome, suklysti negalėjome.  Vygantas Čepokas gali patvirtinti mano rezultatą. Ačiū už supratingumą.


 :beer: Parintis nematau reikalo. Galiu tik pasiūlyti, jei kyla klausimų dėl taškų skaičiavimo ypač 1, 2, 3 vietos, tai būtų gerai žinoti viešai skelbiant rezultatus. Partneris kaip ir konkurentas, apsirinka skaičiavimuose retai. Vienu žodžiu, kviest ir aiškintis vietoje, o dabar nežinia.


Keistoka situacija gaunasi.. tokie neklystantys, o kalčiausas MtR, kad surado ir ištaisė klaidą. Sutinku, kad padarėm klaidą  nepaskelbdami apie rezultatų patikslinimą per apdovanojimų ceremoniją. Tačiau, jei dėl to nesikeičia dalyvių užimtos vietos, į tokias smulkmenas paprastai nekreipiamas dėmesys.. darbų užtenka ir be to. O gal tokioj situacijoj tiesiog diskvalifikuoti abu dalyvius už sukčiavimą?



MtR - nebuvai mano partneriu, gal aš tavim netikiu.

O štai čia aš tiesiog įžvelgiu nepagarbą kolegai ir TEISĖJUI!

Pirma vieta bet kuriuo atveju gauna 100% (skaitykit čempionato taisykles). Šiuo atveju niekas nenukentės, bet ateityje vis tik - jei yra daromi kažkokie pakeitimai skaičiavimuose, tai turi būti derinama su grupės nariais...

Čia aš nesutinku su Burbulu. Manau teisėjai neturi nieko su niekuo derinti. Yra taisyklės, o netipinės situacijos sprendžiamos teisėjų nuožiūra ( http://www.lftsa.lt/index.php?lang=lt&p=6&id=2 6straipsnis). Tiesiog reika viešai informuoti apie aptiktus neatitikimus ir.. galbūt diskvalifikuoti dėl sukčiavimo ( http://www.lftsa.lt/index.php?lang=lt&p=6&id=2 15 straipsnis)?

Visa laimė, kad tokios klaidos pasitaiko retai.. o kolegoms patarimas atidžiau skaičiuoti rezultatus  ;)

Tam kartui tiek.
Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapo Vyr. teisėjas Linas Burvys
« Paskutinį kartą keitė: 2013.05.15-21:25:07 sukūrė Lii »
Jūs nesakykit ką man daryti, aš nesakysiu kur Jums eiti..

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapas
« Atsakymas #71 Įrašytas: 2013.05.17-10:14:05 »
Noriu pritarti Linui- teisėjas yra teisėjas ir dera jam rodyti atitinkamą pagarbą. Supraskim, kad teisėjais varžybų metu paskiriami ne šiaip sau šauliai, bet patyrę šauliai, išmanantys mūsų sportą. Čia gal pasireiškia iš viešumos ateinančios "pseudodemokratijos" tendencijos. Kur reikalas su ginklais- to reiktų kuo mažiau.

Dėl diskvalifikavimo už sukčiavimą.. jeigu tas taškas būtų lėmęs medalį, labai rimtai reiktų pagalvoti, net apie tokią kraštutinę sankciją. Sportas turi būti garbingas. Aš matęs ir girdėjęs begales istorijų, kai šaulys tikrai pataiko, bet neįvyksta taikinio nugriuvimas dėl kažkokių techninių kliūčių- ir taškas neužskaitomas (kaip ir turėjo būti). Pvz. prispausta virvutė..
Žodžiu- viskas gerai. Treniruojamės ir susitinkame kitose varžybose:)
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

rycka

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 794
  • Karma: +7/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapas
« Atsakymas #72 Įrašytas: 2013.05.17-13:09:05 »
Sakiau nesikisiu,bet.....
Sakot diskfalifikuot uz sukciavima... nematau kur sukciauta(jei butu noreja sukciaut,butu dvejetukus susirase)paprasciausia klaida skaiciuojant.Zmones tame tarpe ir teisejai,po varzybu pavarge buvo,nes buvo ziauriai karsta ir dauguma neturejo vandens pasieme.
Sakot teisejai neklysta... bet kodel Audriui ( AlphaGSM ) skyrta 5 vieta,nors priklause 4 vieta?
Ogi kazkas suklydo...

Tai esant tokiai klaidai,gal anuliuokit varzybu rezultatus :lol:
Steyr LG 100 FT+NSD 10-50x60
Anschütz LG 380+VO Sagittarius 10-40x56

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Re: Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapas
« Atsakymas #73 Įrašytas: 2013.05.17-14:04:37 »
o kodėl ketvirta vieta, gal matei kad persišaudė su Ugne ?
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 1 etapas
« Atsakymas #74 Įrašytas: 2013.05.17-14:22:47 »
Diskvalifikavimas yra kraštutinė sankcija, tad reiktų gerai pasverti visas aplinkybes ir surinkti duomenis, kurie leistų manyti, kad buvo tyčia sukčiaujama. Aš nesakau, kad reiktų diskvalifikuoti už klaidą padarytą dėl nuovargio ar troškulio.   Manau, kad gal ir bereikalo diskutuojame. Čia tik teoriškai, nes mūsų sporte, kaip ir kitose šakose, diskvalifikavimo galimybė egzistuoja.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

 

+-Naujausi įrašai

Hronografa,kulkeles,balioneliai optikos laikikliai ir t.t by xatabyc
2024.05.30-20:40:31

2L/ 300 bar balionas su vožtuvu by Darenas
2024.05.28-15:42:21

Lietuvos FT ir LFTSA HFT šaudymo į lauko taikinius varžybų I etapas birželio9d. by SergoT
2024.05.25-21:54:32

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Powered by EzPortal