+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1309
Latest: timizas
New This Month: 1
New This Week: 2
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182076
Total Topics: 5335
Most Online Today: 115
Most Online Ever: 668
(2024.05.21-04:29:45)
Users Online
Members: 1
Guests: 85
Total: 86

Autorius Tema: Vartotojų teisių gynimas  (Skaityta 66624 kartus)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #60 Įrašytas: 2016.04.04-09:05:26 »
Alpha matai musu poziuris skirtingas, kodel as turiu sneket normaliai, jei man pardave sh..  :) .

Pardavejas tarpinikaudamas uzdirbo, t.y. padare darba uz kuri gavo pinigus. Tu gi is dazytojo reikalausi, kad butu nudazyta lygiai ir graziai ir visos sienos t.y. dazytojas turi padaryti drba gerai. Tai kodel pardavejas gali savo darba daryti blogai ? 

Vienu zodziu mane sis istatymas tenkina ir privers perpardavinetojus irgi biski rinktis ka pardavineja, nuo to visiems tik geriau :)
« Paskutinį kartą keitė: 2016.04.04-09:43:37 sukūrė zalias7 »

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #61 Įrašytas: 2016.04.04-09:22:15 »
Taip kalba visi pardavėjai (tie su kuriais dabar bylinėjusi)- "aš tik tarpininkas, už kokybę atsako gamintojas".
Pagal LR įstatymus už nekokybiško daikto pardavimą atsako PARDAVĖJAS.  T.y. pirkėjas grąžina daiktą pardavėjui, o tik paskui pardavėjas gali sau aiškintis kiek tik nori su gamintoju. Bet į šį santykį  nėra ko kišti pirkėją.

Aš ir nesakau, kad nereikia laikyti tvarkos. Ar numatyta tokia tvarka, kad pardavėjas gali pirkėją apgaudinėti? Klastoti daikto patikrinimo aktus ("nerasta gedimo", "mechaninis pažeidimas" ir t.t.)
Mes kalbame apie principą - ar gali Lietuvoje  pardavėjas būti SĄŽININGAS?
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #62 Įrašytas: 2016.04.04-09:52:28 »
pirkėjas grąžina daiktą pardavėjui, o tik paskui pardavėjas gali sau aiškintis kiek tik nori su gamintoju. Bet į šį santykį  nėra ko kišti pirkėją.
Kaip suprast nėra ko kišti pirkėją? Tai gal jis ta daiktą sugadino. pradžioj gi reik nustatyti priežastį. Aišku yra prekės kur kokybė aiški ir tiekėjas nesigilindamas i priežastis keičia, nes ir pats žino kokia kaka parduoda. čia kiap su tais pakrovėjais už 2eur, Man net jų gražint nereikėdavo, parašau kas pusmetį ataskaitą tiekėjui kiek yra sugedusių ir jis iškart atsiunčia tą kiekį o sugedusius maloniai paprašo sunaikint.
Nusiperku Ferarri ir po dviejų metu gražinu pardavėjui, nes kažko kebulas perlūžo pusiau ir airbagai iššovė, o jis ten paskui tegu aiškinasi su ferarri gamykla.....

FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

Ennio

  • Jr. Member
  • **
  • Įrašai: 63
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #63 Įrašytas: 2016.04.04-13:41:53 »
Trumpiau tariant - klasikinis lietuviško "viarslinyko" požiūris: "Dėjau, dedu ir dėsiu visas pastangas ANT jūsų problemos"...
 
Mano parašas...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #64 Įrašytas: 2016.04.04-13:49:47 »
blogiau kai ta kontora is kur pirkai jau uzsilenkus ...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #65 Įrašytas: 2016.04.04-14:04:40 »
pirkėjas grąžina daiktą pardavėjui, o tik paskui pardavėjas gali sau aiškintis kiek tik nori su gamintoju. Bet į šį santykį  nėra ko kišti pirkėją.
Kaip suprast nėra ko kišti pirkėją? Tai gal jis ta daiktą sugadino. pradžioj gi reik nustatyti priežastį. Aišku yra prekės kur kokybė aiški ir tiekėjas nesigilindamas i priežastis keičia, nes ir pats žino kokia kaka parduoda. čia kiap su tais pakrovėjais už 2eur, Man net jų gražint nereikėdavo, parašau kas pusmetį ataskaitą tiekėjui kiek yra sugedusių ir jis iškart atsiunčia tą kiekį o sugedusius maloniai paprašo sunaikint.
Nusiperku Ferarri ir po dviejų metu gražinu pardavėjui, nes kažko kebulas perlūžo pusiau ir airbagai iššovė, o jis ten paskui tegu aiškinasi su ferarri gamykla.....

Apie ką ir kalba- paprastai ir nustato, kad pirkėjas sugadino ir jam pinigų grąžinti nereikia:)
Jeigu rimtai, mes kalbame apie atvejus, kai pirkėjas įsigyja nekokybišką prekę, o ne apie atvejus, kai pirkėjas yra nesąžiningas, pats sugadina daiktą ir bando gauti naudą.  Bent jau aš savęs prie tokių neprisiskiriu.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #66 Įrašytas: 2016.04.04-16:17:05 »
Trumpiau tariant - klasikinis lietuviško "viarslinyko" požiūris: "Dėjau, dedu ir dėsiu visas pastangas ANT jūsų problemos"...
O tai verslininkas turi bėgioti paskui klientą, ar kelias šliaužioti ?
Siūlau pačiam bent paragauti verslininko duonos ir tada bus galima diskutuoti apie požiūrius ;)
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #67 Įrašytas: 2016.04.04-16:45:36 »
o gamybos brokas/nekokybiskos detales gali "islyst" ir po metu, nebutinai is karto. civilizuotam pasaulyj iskaitant ir kinija tiesiog pakeicia arba pinigus grazina. kai kuriose kinijos parduotuvese net kompensuoja siuntimo islaidas, nors raso kad nekompensuoja. o jie tikrai galetu ant pirkejo "skersa det", matai 1 cia is milijono nepatenkintas liks... bet nededa. o pas mus situacija zymiai blogesne nei toj pacioj kinijoj, kur atseit jokiu garantiju ir visa likusi nesamoninga propaganda.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #68 Įrašytas: 2016.04.04-16:52:58 »
Žinot, kai reikia ginčytis dėl 3-ią kartą sugedusio telefono už  150 eur ir direktorius 43 minutes telefonu įtikinėja, kad telefonas geras, imk ir džiaukis... O paklaustas- aš jums nei brolis, nei draugas, kodėl turėčiau jums daryti paslaugą? tiesiog kartoja savo tiradą, kad telefonas geras..., kad jų pelnas labai mažas, kokie jie vargšai.... Galiausiai pasakiau - tokio verslo Lietuvai išvis nereikia. 

Tos nuomonės ir laikausi: jeigu nesugebi verslo organizuoti sąžiningai, laikytis elementaraus padorumo, o pelną gauni tik apgaudinėdamas vartotoją, slėpdamas mokesčius, nesumokėdamas deramo atlyginimo savo darbuotojams, tu Lietuvai nereikalingas, nes esi  elementarus spekuliantas.
Pats nesu verslus, todėl į verslą nosies nekišu. Būtų gerai, kad tuo užsiimtų sugebantys.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #69 Įrašytas: 2016.04.04-19:51:48 »
tiesiog kartoja savo tiradą, kad telefonas geras..., kad jų pelnas labai mažas, kokie jie vargšai....
Pakrovėjas už 3€ yra viena, o telefonas už 150€ jau visai kas kita. Jei direktorius verkia apie savo pelną, tai tokiai kontorai tikrai laikas užsidaryti. Neprofesionalu.....žemas lygis, kodėl Tave tai turi dominti ? Aš negadinciau sau nervų ir jau senai būčiau išsiuntęs raštus vartotojam.
O dėl prekių iš Kinijos, tai vienas momentas, kai jie siunčia čia pat iš gamintojo, o kita, kai uzsiperka tarpininkas Lietuvoje ir brokuotos prekės pakeitimas yra l komplikuotas, kadangi tai realiai turi daryti savo sąskaita. Be to dar yra masto ekonomika, tas kinas parduoda tiek, kad jam apsimoka ir pakeist ir pinigus grąžinti, jei pirkėjas pvz. negavo prekės. Pasidomekit kas baigia visą EU supirkt, arba kuri šalis nuperka daugiausiai prabangos prekių ;)
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #70 Įrašytas: 2016.04.04-19:58:31 »
nutai patys sau duobe ir issikase didingai "perkeldami gamyba i kinija". ieskojo vergu o dabar patys kinieciam vergaus. as asmeniskai senokai meciau savo verslus perku-parduodu. arba turi daug investuot ir rizikuot arba turi stumt dura. o kadangi dauguma viarslininku baige 4 klases ir skaiciuot turguj ismoko rezultatas ir matos.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #71 Įrašytas: 2016.04.04-21:30:07 »
tiesiog kartoja savo tiradą, kad telefonas geras..., kad jų pelnas labai mažas, kokie jie vargšai....
Pakrovėjas už 3€ yra viena, o telefonas už 150€ jau visai kas kita. Jei direktorius verkia apie savo pelną, tai tokiai kontorai tikrai laikas užsidaryti. Neprofesionalu.....žemas lygis, kodėl Tave tai turi dominti ? Aš negadinciau sau nervų ir jau senai būčiau išsiuntęs raštus vartotojam.
O dėl prekių iš Kinijos, tai vienas momentas, kai jie siunčia čia pat iš gamintojo, o kita, kai uzsiperka tarpininkas Lietuvoje ir brokuotos prekės pakeitimas yra l komplikuotas, kadangi tai realiai turi daryti savo sąskaita. Be to dar yra masto ekonomika, tas kinas parduoda tiek, kad jam apsimoka ir pakeist ir pinigus grąžinti, jei pirkėjas pvz. negavo prekės. Pasidomekit kas baigia visą EU supirkt, arba kuri šalis nuperka daugiausiai prabangos prekių ;)

Jau pradžioje rašiau - į vart  teisių aps tarnybą kreipiausi ir pralaimėjau, nes ką sako  verslininkas yra tiesa, o ką aš- ne. Padaviau ieškinį į teismą, būtinai parašysiu, kuo baigsis, bet ne greitai..
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #72 Įrašytas: 2016.04.04-22:32:21 »
Jau pradžioje rašiau - į vart  teisių aps tarnybą kreipiausi ir pralaimėjau, nes ką sako  verslininkas yra tiesa, o ką aš- ne. Padaviau ieškinį į teismą, būtinai parašysiu, kuo baigsis, bet ne greitai..
Keista...
Verslininką turėjo atbaidyti žodis "teismas"  :-\
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #73 Įrašytas: 2016.04.04-23:15:17 »
Liova: kas yra flagmanas aš žinau. Klausiau dėl Cyanogen.
http://www.cyanogenmod.org/
Tai yra alternatyvus softas telefonui. Buna tikrai ne visiems modeliams.
Esme panasi, kaip Linux OS paprastam kompui, kaip Petro manzetas HW97 ar MP512, kaip Firefox narsykle vietoj Explorerio ir t.t.

As irgi manau, kad telefonas - nesugedes. Kliurksejimas tiketina yra softwarinis bug'as. kuris, tiketina, isnyks atnaujinus jo softa.
Pardavejas pats softo neraso ir nedebugina.

Palyginimui - jei internete ziurinejai mergaites ir spaudei YES visur, kur parasyta "click here" - tiketina, kad kompiuterio darbas pasikeis, o pirmas puslapis vietoj google pasidarys visiskai kitas ir nieko negalesi pakeisti.
Ar tada eisi pas pardaveja, kad jis tau kompa pakeistu? Juk garantija - 2 metai, o jis jau po pirmo menesio ziurekit ka isdarineja!

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #74 Įrašytas: 2016.04.05-01:06:51 »
Panasu,kad verslininkam atejo metas kurti duombaze.Kokiem klijentam nepardavinet jokiu prekiu  :azn:
Atejo Anupras pirkt pakrovejo uz du evrus,kist kortele,o ten didelis uzrasas isoka- {Megejas ant svetimo by... i roju joti}
ir pasirinkimas :
1 Moki 10evru (gauni evrosajuzo zadeta 2 metu garantija)
2 aini kitur durniu ieskot

Pats verslo sukurt nesugebu,bet kitus pamokyt visada pirmas  8)
100% BALTAS

 

+-Naujausi įrašai

Hronografa,kulkeles,balioneliai optikos laikikliai ir t.t by xatabyc
2024.05.30-20:40:31

2L/ 300 bar balionas su vožtuvu by Darenas
2024.05.28-15:42:21

Lietuvos FT ir LFTSA HFT šaudymo į lauko taikinius varžybų I etapas birželio9d. by SergoT
2024.05.25-21:54:32

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Powered by EzPortal