+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1309
Latest: timizas
New This Month: 1
New This Week: 2
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182076
Total Topics: 5335
Most Online Today: 116
Most Online Ever: 668
(2024.05.21-04:29:45)
Users Online
Members: 0
Guests: 77
Total: 77

Autorius Tema: Vartotojų teisių gynimas  (Skaityta 66626 kartus)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #105 Įrašytas: 2016.04.06-13:08:17 »
bet is kitos puses kiek yra ubagu su naujais telefonais ir brangiom masinom. aisku visas pajamas atiduoda paskolom. nu jei pagal pajamas gali nusipirkt tik sena nokia tai nahera perki nauja ifona. paskui ir prasideda kaip viskas brangu ... nu man pvz per brangu ir neturiu noro kazkam permokedamas pinigus nest (paprastai tie smulkieji moka minimalius mokescius, jei isvis ne kas antra preke parduoda be jokiu mokesciu), tai perku lenkijoj, kinijoj ir tegu uzsip... tie vietiniai turginiai
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #106 Įrašytas: 2016.04.06-13:51:11 »
[quote author=Fedia jis dar ir yra piktas ant viso pasaulio,nes kainos pagal jy dideles. todel prisiskaites ystatymu nusipirkes suda uz 2eu eina aiskintis kad jam garantija 2 metai ir tu nori nenori keisk... nenori hemorojaus su pigiu sudu,nepardavinek jo,pardavinek normalu daikta pralosi ant kiekybes
[/quote]
Pataikei :)
Niekas nenori prekiauti nekokybiškos prekėm, bet pirkėjams jų reikia. O apie uždarbį jau Alpha sakė, nesikartosiu
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #107 Įrašytas: 2016.04.06-14:07:19 »
Čia ta sena turginių dainelė- nieko neuždirbam, antkainis 1 cnt. ir t.t.  Bet kaip sėdi tame turguje, taip sėdi. Tas pats su verslu. Ir tikrai nepavydžiu- tegul uždirba. Bet tai neturi būti skausminga vartotojui.

Dar vienas pavyzdys iš gyvenimo. Bendradarbis ieško kur padaryti  antkapį. Apklausinėjo vietoje- mažiausia kaina 2400 eur. Su tuo pačiu projektu nuvažiuoja į Lenkiją- už sienos kažkiek pavažiavo, tikrai ne į gilumą, berods Punske. Ta prasme, ieškojo toje zonoje, kur visi dabar važiuoja ir lenkų verslas tuo naudojasi dėl paklausos keldamas kainą.  Taigi, tas pats projektas, tik brangesnės rūšies akmuo - 900 eur.  ????KĄ???? Meluoji???  Skaičiai šių dienų, tikrai neišgalvoti. Na, toks faktas.
Dabar man verslininkai paaiškinkit: lenkas darbininkams moka daugiau nei Lietuvos verslininkas- faktas, ten atlyginimai didesni. Iš kur tas skirtumas? Mokesčiai? Lietuvoje už viena paminklą pasiimama 1500 eur mokesčių?  Jeigu taip,  tai budžete tuoj bus tiek pinigo, kad galėsim kariuomenei pasamdyti milijoną ninzių ir mokytojams pakelti atlyginimą iki 5 t. eur, pensijas iki 4 t.... Atleiskit, bet NETIKIU.  Kur  eina tas skirtumas? Bandau spėti- verslininkui į kišenę, nes jam reikia čia ir dabar uždirbti milijoną. Prašau, pasakykit, kad aš neteisus.
Verslas uždirba pinigus. Jei verslininkui klientas moka tokius pinigus, tai problemos nematau. Mūsų parapijoje paminklininkai su apynaujom masinom važinėja ir gražiuose namuose gyvena :).  Paminklai tarp kitko ne toks jau ir smulkus verslas. Deja ne pas visus verslininkus taip.
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #108 Įrašytas: 2016.04.06-14:10:58 »
Arcius labai gerai paaiskino kodel jiems ju reikia,nes zmones neturi pinigu,o pinigu neturi nes mazai uzdirba,o uzdirba mazai nes darbadviai arba negali arba neturi is ko moket. turbut taip gaunasi sitas uzburtas ratas :)
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #109 Įrašytas: 2016.04.06-15:04:07 »
Iš užburto rato reikia išeiti.  Ir visi tam turime galių.  Neturiu pinigų- neperku. Arba perku labai gerai pasvarstęs ar man to tikrai reikia. 
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #110 Įrašytas: 2016.04.06-15:22:38 »
va butent. o daugumai pradavalku rupi tik prakist beleka uz kuo brangiau ir pamirst. paprasciausiai nebutu to pigaus slamsto, tai ir nebutu problemos. jei labai reikia, ar pasitaupai ir nusiperki gera arba neperki nes nelabai ir reikia. o dabar kiek pinigu ismetama ant slamsto ? uz juos iseitu geras. ir visiem butu gerai. o dabar tiesiog butina ta slamsta ne i konteineri ismest (pinigai sumoketi, pelnas gautas) o sukist atgal tokiam viarslininkui. tada gal ir tas viarslinykas pamastytu - a nafig man cia terliotis su slamstu...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #111 Įrašytas: 2016.04.06-15:58:15 »
Iš užburto rato reikia išeiti.  Ir visi tam turime galių.  Neturiu pinigų- neperku. Arba perku labai gerai pasvarstęs ar man to tikrai reikia.
Neturiu pinigų, bet vistiek noriu pirkti, va kur problema. Jei žmonės galvotų galva, tai nebūtų nei visokių greitų kreditų, ar pan. Pagal tai kiek tokių kontorų prisiveisė, spėju mąstančių nėra labai daug. Jei nori nupirkti kokybišką pakrovėją už 2eur, tai pagalvok dar kartą (vis aš tą pakrovėją prisimenu :)), pasitaupyk dar kelis eurus, neišgersi alaus kokį kartą ir nusipirksi kokybišką daiktą, tada visos pusės liks patenkintos ir nereiks hemorointis su savo teisėm.
Ratas užburtas, neteisinu nei verslininkų, nei vartotojų ir tų ir tų yra pagerintų, bet lai apie verslą kalba tie, kas jo ragavę ar jame esantys, o ne iš VBS (viena bobutė sakė) serijos.
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #112 Įrašytas: 2016.04.06-16:27:49 »
Tik nesakyk, kad tabu apie verslą kalbėti :) Kas čia pas mus per mada.  Kalbėti turi teisę absoliučiai visi, nes absoliučiai visi susidūrė su verslu- pirkai bulkutę ir viskas.

Pas mus  yra bėda, kad verslas išaukštinamas - tik JIS sukuria darbo vietas, tik JIS duoda pinigų žmonėms, tik JIS moka mokesčius... Todėl jam reikia socialinio modelio, pagal kurį darbuotojas būtų vergas su nelimituotais viršvalandžiais (blyn, Europoje jau 20 a. pradžioje žmonės išsikovojo, kad būtų limituota darbo diena, o ne arti visą parą, o mes dabar grįžkime į 19 a....).
O aš pasakyčiau atvirkščiai- iš kur verslas gauna pinigus, kurių dalį (jeigu nori, jeigu nenuslepia) sumoka kaip mokesčius?  Taigi suneša vartotojai, iš kurių dalis tie lochai...
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #113 Įrašytas: 2016.04.06-16:34:55 »
butent tame ir yra pagrindine problema. sudo tiek prigaminta, kad nebera kur kist. is cia - pirkit viska ka tik galit uz paskutinius ir dar kredita pasiimkit, kad tik pirktumet. cia gal jau net ir psichologine problema pas daugeli. kiek tokiu yra - ai paturejau metus, paseno, reikia kito. nors viskas veikia puikiai. nesneku apie nora paziuret kas tas "naujas". nors irgi yra iseitis - 14 dienu - paziurejai ir atidavei :)
p.s. spekuliacija normalioj ekonomikoj tikrai turi uzimt ne 98% verslo... pasizvalgom i kinijos puse ...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #114 Įrašytas: 2016.04.06-16:46:48 »
Tik nesakyk, kad tabu apie verslą kalbėti :) Kas čia pas mus per mada.  Kalbėti turi teisę absoliučiai visi, nes absoliučiai visi susidūrė su verslu- pirkai bulkutę ir viskas.

Pas mus  yra bėda, kad verslas išaukštinamas - tik JIS sukuria darbo vietas, tik JIS duoda pinigų žmonėms, tik JIS moka mokesčius... Todėl jam reikia socialinio modelio, pagal kurį darbuotojas būtų vergas su nelimituotais viršvalandžiais (blyn, Europoje jau 20 a. pradžioje žmonės išsikovojo, kad būtų limituota darbo diena, o ne arti visą parą, o mes dabar grįžkime į 19 a....).
O aš pasakyčiau atvirkščiai- iš kur verslas gauna pinigus, kurių dalį (jeigu nori, jeigu nenuslepia) sumoka kaip mokesčius?  Taigi suneša vartotojai, iš kurių dalis tie lochai...
Geriau, kai apie elektrą kalba elektrikas, apie šilumą šilumininkas ir pan., apie verslą taip pat geriau, kai kalba dirbę ar dirbantys su tuo. Kas būna, kai apie elektrą kalba šilumininkas, ar apie šilumą verslininkas ? Dažniausiai kalbama apie debesis.... Už tai ir siūlau, kad iš verslo pusės geriau kad kalbėtų žinantys. Jokių tabu, jei kalbam ne apie debesis.
Verslas verslui nelygu, mūsų parapijoje yra įmonė, savininkas važinėja naujausiais Mercedes'ais, žmonės dirba ant minimumų. Visi keikia susiriesdami, bet toliau dirba. Man būtų žemas lygis, važinėti ištinusiam nuo eurų, kai tuo tarpu mano darbininkai, kurie man suneša tuos eurus, vos galą su galu duria. Bet čia kaip kam, nuo moralės normų, įsitikinimų ar dar ko priklauso. Iš šono žiūrint savininkas visai gerai tam savo MB sėdėdamas jaučiasi.
Pats dabar dirbu privačioje įmonėje, atlyginimai tikrai neprasti, viršvalandžiai, pavadavimai, viskas apmokama kaip priklauso. Du verslai, du skirtingi variantai :)
Pirmu atveju verslas vis dar sugeba rasti norinčių dirbti kas mane asmeniškai labai stebina, antru atveju pas mus prie personalo kasdien eilės žmonių laukiančių.
Verslas be abejo iš žmonių gyvena, bet būkim teisingi, darbo vietas vistik sukuria. Kokios tos vietos, čia kitas klausimas, bet jos yra.
Manau valstybė turėtų įkišti savo trigrašį tam, kad nebūtų vergavimo, kurį Tu mini. Bet kaip pas mus yra, čia Lietuva, čia lietūs lyja :). Va rinkimai artėja, tai sujudimas jaučiasi, o jie baigsis, postai išdalinti ir vėl viskas sena vagele ....
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

arcius78

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1366
  • Karma: +7/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #115 Įrašytas: 2016.04.06-17:09:32 »
Geriau pasijuokim is saves  ;D
https://youtu.be/SvP4oe5qf1Q
Dzuku tankai nerudzija

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #116 Įrašytas: 2016.04.06-17:23:33 »
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

MindaugasMc

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1799
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #117 Įrašytas: 2016.04.06-17:54:01 »
Bet is tikro tai verslininkas turėtų bijoti įkišti blogą prekę pirkėjui, ar ne? ir nesvarbu ji kainuoja 1 ar 10 eurų. Ar vieną kart nudegę jūs norit pirkti ten pat? ir jūs nesigilinat kiek už jį mokėjot. Jei aš pirkčiau daiktą palyginus pigų ir manes verslininkas nebandytu atkalbėt nuo tokio pirkinio (nes išsirinkau tikrai gal nesuprasdamas kad jis pigus) - aš ten daugiau negrįžčiau :) O dabar kartais man atrodo yra atvirkščiai, daug kur bandoma prastumti senesnę prekę, nevykusios partijos prekę ir t.t (su mintim kad vis tiek ne visi lochai grįš ir reikalaus pakeisti). Verslininkui visų pirma turėtų rūpėti pirkėjo norai, tik tada ateis tiek pagarba jam, tiek reputacija (kas šiuo metu yra labai svarbu) tiek ir pelnas.
Cometa Fenix & Air King 4-12x42 & Fenix PD30 Flashlight&&

Ryklys

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1174
  • Karma: +36/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #118 Įrašytas: 2016.04.06-17:58:26 »
Yra dabartiniame pasaulyje visokių socialinių tyrimų ir valdymų įrankių. Ir visokių propagandos metodikų. Yra dar ir garsusis Froido posakis apie išsiduodančią pasamonę. Nustebtumėt, kiek tų ,,dalykėlių'' panaudota temoje. Nesąžiningi sugretinimai, menkinimas, atsakomybės perkėlimas... Turbūt plėsti neverta. Esmė — paprasta. Audrius pasiskundė, kad jį mausto ir su juo negražiai elgiasi ,,verstlas'' (klaida tyčinė). Tai vietoj pasibjaurėjimo nesąžiningu ,,verstlu'' pasipylė išvedžiojimai. Mane tokie dalykai užgauna. O rypavimai, kad kalbėti apie ,,verstlą'' Lietuvoje gali tik tie, kas išmano — debilizmo viršūnė. Pakeiskit ir skambės taip pat: jei nesi virėjas, nesiskųsk, kad neskanu — tu tiesiog nieko nesupranti. Jeigu gydytojas laukia kyšio ir negydo — tapk gydytoju ir galėsi komentuoti. Jūs ką rimtai? Kol nesi teisininkas negali suprasti ar tave muša?

Faktas: Ikea keičia broką neburbėdama. Priima prekę atgal (neburbėdama) per 90 (DEVYNIASDEŠIMT) dienų. Kodėl menkinat tą faktą? Išvedžiojimai apie antkainius — niekuo grįsti, tėra tik išvedžiojimai. Pereikit per baldų salonus. Pažiūrėkit kainas. Tai kokius antkainius dedasi kiti? Ir pabandykit ką nors grąžinti arba pakeisti broką kitur. Tada galėsit pliurzauti. O pamokslavimas apie būtinybę/nebūtinybę pirkti...

Atėjo laikas ,,verstlui'' įsisamoninti tai, ką jau suvokia pūvančiuse (anot klasiko Lenino) vakaruose — jeigu verslas nieko neduoda žmonėms (padorios algos mažiausiai), jo niekam ir nereikia. Tik pačiam ,,verstlyninkui''.

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vartotojų teisių gynimas
« Atsakymas #119 Įrašytas: 2016.04.06-18:10:27 »

Aš Audriaus pusėje jo atveju, tačiau bandau paaiškinti apie smulkų verslą, kuriame pats dirbau, manau sunku perteikti ką nori pasakyti rašant. Kiekvienas matom situaciją iš savo bokšto kaip suprantam.
Sorry jei kažką įžeidžiau.....
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

 

+-Naujausi įrašai

Hronografa,kulkeles,balioneliai optikos laikikliai ir t.t by xatabyc
2024.05.30-20:40:31

2L/ 300 bar balionas su vožtuvu by Darenas
2024.05.28-15:42:21

Lietuvos FT ir LFTSA HFT šaudymo į lauko taikinius varžybų I etapas birželio9d. by SergoT
2024.05.25-21:54:32

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Powered by EzPortal